Treść opublikowana przez poziek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ptaszku mój dzisiaj było mierzone gtechem oniaka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to ja jeszcze się nie będe wypowiadał o Lukasku ale moje 1.8TQ wykręciło 6,5 do paczki i 15.3 na 1/4 ale ale JEST SZOKUJĄCA WIEŚć DLA NORBIEGO!! przekaże Ci ją właściciel tego monstrum... czekamy
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
zeby ci tylko to nie bylo potrzebne jak za duzo wypijesz :twisted: widzę, że wszystkim humor dopisuje
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
To jest doświadczenie a nie stereotyp. Chyba już nic więcej się tu nie da napisać. Dostałeś dobre rady, skorzystaj.
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
To się nie wkurzaj tylko posłuchaj gościa, który wie co mowi bo siedzi w temacie silników tdi. Sam chciałem kupić 2,5tdi ale NA SZCZęŚCIE nie kupiłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas myślę, że dla nas najlepszym wyjściem będzie Evo :twisted:
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
pet3r, zwróć uwagę co autor postu chce zrobić - wsadzić większe turbo itp. Silnik 2,5tdi nie jest podatny na tuning w takim zakresie jak 1.9 / patrzmy pod kontem tuningu :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e to zwykly pazdzioch dokładnie
-
[B5 2.5 TDI] Większe turbo - gdzie w Warszawie
CTV ma racje kolego, niestety dla Ciebie ma racje kiepski silnik Ci się trafił
-
1.8T chip tunning + gaz
najpierw zrób czipa a potem zakładaj gaz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O 14-tej bierze się za autko Tora, a wcześniej mam nadzieje umówić sie z Andrzejem na wymiane pompy ABS-u. Tak więc wtorek spędzam w Jankach :confused: to chyba cie odwiedzę namówisz diagtroników, żeby mi immo w zegarach przeprogramowali
-
Moja A4 Quattro 1.9 TDI
Fajne furaki Obydwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lookier, na poważnie mówisz z tymi zniżkami?? Bo miałbym dwie rzeczy : przepływke i stabilizator tylni od rs4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
7 pączków dobije do 10 spokojnie ale juz mnie wątroba ciśnie
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
dajcie znać ile masters kosi na pomiar 4x4
-
Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
trzeba ogarnąc jedzenie po obiadokolacji, osobiście zawsze głodnieje o 24 nie ma tam kebabu w pobliżu ??
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
i kapselek na pamiątke oddają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit.s ty to widzę masz ostatnio pecha trzeba sobie na zlocie odbić
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
dopiero teraz zobaczyłem tego bzyka. Pomysł odważny. Na szczęście doczytałem się, że to jest demo car... :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
doktor Lukas dobrze brzmi tylko z czego ?? jaka dziedzina ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla mnie sesja poprawkowa to sesja właściwa dlatego też do niej będę się uczył
-
Chyba (zimą) zmienię na letnie kapcie.
pisałem już o tym... zimówki powoduja, że nie włącza mi się esp... to powinno mówić wszstko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pijany błem zresztą....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też widziałem jak oniak już się rozgrzewał do akcji mieli chłopaki szczęście
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pełną bombe zapodaje tylko na Broniszach