Treść opublikowana przez poziek
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
a możesz napisać cene na PW bardzo fajna bryczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
baby przeżywają orgazm patrząc na samochód... o na przykład taką jak twoja padaczka a faceci prowadząć mocne auto czy już dostrzegasz różnice
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
licze na 5 minutowy orgazm :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja jutro leje do baku Norbiego za 30zeta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i o to chodz !! Ma wyglądać zwyczajnie orbi już tylko jeden dzień do spotu :D:D
-
Zaślepka poduszki
jejku ale my dobre chłopaki jesteśmy A Hugo to ma gołębie serce widze
-
Zaślepka poduszki
Zagadaj z ludzmi z allegro. Mają tego full.
-
jakie kola do quattro
jak kumasz to zamykamy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to fakt żółw przez internet daje dobre teksty Ciekawym jak po dojeniu
-
Podswietlanie przyciskow w B6
Cuber poproś Ona, on ma istną choinke w aucie
-
[B5 AEB] Turbina 1.8T
lepiej było wstawić prostą rure, strumienica jest dobra w silnikach odrzutowych. Masz silnik odrzutowy?? Forum jest od tego żebyś zawsze mógł się podpytać co zrobić. Nie zawsze Pan Kazik z zakładu ma racje a w Twoim przypadku skasowali Cię na dodatkowe kosztu zakupu super, hiper, kosmo strumienicy. Plati czy po wybebeszeniu kata nie średnica przepływu spalin nie byłaby za duża?? wtedy backpressure za małe lipa...??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ten typ tak ma :D:D:DD:D:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to chętnie nagram
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
haha w koncu sie z tego cały tydzień zrobi !! :564:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ok to zalatwiajcie dzień wcześniej
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Miron78 dzięki!! Hugo kasa wysłana za 2 noclegi. Warsaw Team jedzie wcześniej??
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Potwierdzam Lukas trzyma kamere jak malo kto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
GRATKI NORBI!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:diabelek: :diabelek: :diabelek: :053:
-
Jaki zawias do A4 b6 sedan ?
masz ośke??
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
weź nie opowiadaj takich rzeczy o Murzynie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sorki panowie za dzisiaj, niestety będą mnie rozkładać i składać do kupy... konfrontacja?? nie ma o czym mówić Ta padaka oniaka nawet nie pierdnie
-
2.7 Biturbo turbina gaśnie
o VTG się nie wypowiadam narazie. Ale nie polecam tych magików.
-
[S4 B5 1998] sreberko
piękna jakie spalanie ?? :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SebMis, to moja wina, bedzie na wtorek.