Treść opublikowana przez wojtek79
-
lampy angel eyes chrome
Tak, tył jest prosty. Mogę narysować schemat podłączenia i wyślę Ci to mailem ale na razie jestem troszkę zajęty. Myśle że przez święta nie siedzisz w garażu więć poczekaj proszę na maila. Nie mam tego schematu gotowego, muszę go dopiero narysować
-
lampy angel eyes chrome
Nie miałem do czynienia z podłączaniem lamp angel eyes ale to że gasną krótkie jak włączysz długie to akurat normalne. Na pewno wcześniej miałeś żarówki H4. Są tam dwa włókna. Jak włączysz krótkie to świeci to włókno przy osłonce a przy długich ono gaśnie a zapala się to poniżej bez tej osłonki. Jęśli chcesz by krótkie nie gasły po włączeniu długich to zastosuj prosty układ z przekaźników
-
[B5 1.8] 20V- instalacja gazowa, zwykła czy sekwencja?
Nie masz co oszczędzać. Sekwencja pracuje najbardziej stabilnie. Trzyma zadane nastawy. Zwykłe instalacje nie są tak stabilne, np. mogą podać zbyt ubogą mieszankę do komory spalania, towarzyszy temu wyższa niż normalna temperatura spalania i może Ci wypalić zawory. A naprawa głowicy nie jest tania. Ja mam sekwencję i chodzi super. Jedyne problemy jakie miałem to z winy syfiastego gazy jaki mamy na naszych stacjach. Te problemy to zatykające się elektrozaworki i zatykający filtr fazy ciekłej. Raz padły mi wtryskiwacze gazu ale miałem to jeszcze na gwarancji i mi bezpłatnie wymienili.
-
Jaki Filtr Kabinowy ?
Masz rację! Ja mam wszystkie filtry z Filtrona
-
Światła przeciwmgielne przednie
Zmiana lamp mnie nie satysfakcjonuje. Po pierwsze za drogo to wyjdzie a po drugie światła przeciwmgielne sa wskazane jak najniżej więc jak mam dorabiać halogeny to wolę w zderzaku.
-
[ALL B5] Inne żarówki niż standardowe
Jak chcesz mieć ksenony to zainwestuj: wymiana lamp, wymiana żarówek, wmontowanie układu podwyższającego napięcie. Prawdziwy ksenon świeci z napięcia około 80 volt.
-
Ile pali Wam gazu?
Ja miałem ustawione przy opadających obrotach ale od razu zmieniłem na rosnące bi mi gasnął. Tak jakby go dławiło.
-
Światła przeciwmgielne przednie
Chciałbym założyć w mojej A4 światła przeciwmgielne do przodu. Mam model 95 więc te od modelu 99 nie pasują. Proszę Was o poradę jakie halogeny najlepiej spasują żeby ładnie wyglądało i oczywiście będą dobrze oświetlać drogę. Co myślicie o "soczewkach"? Dobrze oświetlają droge we mgle?
-
[B6 ALT] Demontaż oznaczeń na tylnej klapie
Prawdopodobnie mogą pozostać malutkie otworki. Myślę tak dlatego, ponieważ kiedyś zdejmowałem znaczek AUDI na błotniku pod bocznym kierunkowskazem. Był na takim kołeczku. Myśle że to oznaczenie z tyłu też może być na kołeczkach ale podkreślam, tylko tak myślę. P.S. Zdejm tapicerkę z klapy od środka, poświeć tam latarką i może będzie widać czy tam są kołki czy jadnak jest to tylko przyklejone.
-
klimatronic nie rozdziela strumienia powietrza !
Też miałem taki problem. Tyle że u mnie ustawiło się na przednią szybę i dmuchało tylko zimne powietrze. Nie miałem w ogóle ogrzewania. Ale wtedy na wyświetlaczu mi migały (pulsowały) cyferki i reszta. Wykręciłem klimatronika i wysłałem go do zakładu naprawy komputerów samochodowych w Czeladzi. Za naprawę zapłaciłem 250 zł + 2 x 25zł za przesyłke kurierem tam i z powrotem. Dostałem 6 miesięcy gwarancji
-
[B6] Do czego sluza te przyciski? (climatronik)
Mam inny panel sterowania klimatronikiem :confused:
-
[A4 B5] Odstająca tapicerka na desce rozdzielczej
W mojej niuni też delikatnie wychodzi tapicerka ale tylko na przy lewym słupku. Kiedyś zobaczyłem to zjawisko w A4 mojego kolegi. Dokładnie w tym samym miejscu. Przyzwyczailiśmy się i specjalnie nam to nie przeszkadza. Nie próbowaliśmy tego przyklejać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Posiadam Audi A4 1.8 125 KM (ADR) z roku 1995. Mam go od lipca 2005. Przywiozłem sobie to autko z Niemiec i jestem zadowolony. Wyposażenie to klimatronik, 4 x el.szyby, elektr. regul. i składane lusterka oraz składana dzielona tylna kanapa z podłokietnikiem. Niestety airbag tylko dla kierowcy. Pozdrawiam!
-
Jakie zastosować halogeny
Chcę zamontować światła przecimgielne z przodu w mojej A4 z roku 95. Czy jest taka możliwość, żeby zastąpić kratki w zderzak kratkami z halogenami od modelu '99. Jeśli nie to proszę o pomoc w wyborze odpowiednich i dobrze świecących halogenów. Nie chodzi mi tylko o wygląd zewnętrzny ale również o skuteczność halogenów we mgle.