Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
Witam chciałem się dowiedzieć o pakiecie oświetlenia w wersji B5 proszę o fotki jak to wygląda w nocy i co wchodzi w ten pakiet. Będę wdzięczny bo szukam i nie mogę z najść znalazłem tylko w wersji B6
-
[ALL B5] Czujnik poziomu płynu w chłodnicy
próbowałem zewrzeć i nic, dopiero jednym końcem probówki do masy i probówką patrzyłem styki na włączonym silniku i kontrolka migała zgasiłem silnik,po chwili zapaliłem go ponownie niczego nie ruszając to już nie migała
-
[ALL B5] Czujnik poziomu płynu w chłodnicy
Witam Jak mogę sprawdzić czujnik poziomu płynu w zbiorniczku wyrównawczym co mam zrobić aby kontrolka migała odpinałem kabelek i nic
-
[ALL B5] Airbag gaśnie po 2 minutach
podłącz vaga skasuj błąd i powinno być po problemie(przypadkiem nie odkręcałeś licznika)
-
[B5 1Z] Problem z reklamacją turbiny (puściła olej)
pierwsze słyszę że papierem ściernym szlifuje się blok silnika[br]Dopisany: 21 Lipiec 2008, 18:43 _________________________________________________ja już swojego mechanika zmieniłem bo też naciągacz był Ykk wie o kim mówie radze ci zmień mechanika
-
Opuchlizna od bólu zęba - co zrobic?
spróbuj na wacik czystego spirytusu przytrzymaj powinno pomóc (tylko nie pij )
-
Będe miał drugiego syna
Mateusz odpada mój brat ma tak na imię
-
Będe miał drugiego syna
Witajcie otóż dowiedziałem się że będę miał drugiego synka mam już jednego bier wanta i jest cudowny ma prawie 3 lata na imię ma Kamil. Zastanawiamy się z żoną jakie dać imię ( Piotr,Paweł itp nie wchodzą w grę bo są zbyt popularne). Może pomoglibyście z wyborem imienia jakie polecacie oraz aby ładnie brzmiało zdrobniale.
-
[B5 1Z] Zimny długo trzeba kręcić zeby zapalił? ciepły pali od strzała
Kąt wtrysku sprawdzasz w ten sposób wchodzisz w Engine, później basic seting blok 000 pozycja 2 tam powinno być 49-53
-
[B5 1Z] Zimny długo trzeba kręcić zeby zapalił? ciepły pali od strzała
co ty piszesz temperatura jest wysoka a na pewno rano nie jest poniżej 5 st. świece żarowe zaczynają grzać poniżej 5 st
-
[B5 1Z] Zimny długo trzeba kręcić zeby zapalił? ciepły pali od strzała
a propo jak pisałeś że odłączałeś czujnik temperatury to miałeś grzanie świec (po odłączeniu tego czujnika jest tak że on daje informacje o temperaturze i czy świece mają grzać czy nie jak odpiąłeś to powinny grzać i wtedy lepiej zapalisz bo komputer traktuję to jak by było minusowa temperatura)
-
[B5 1Z] Zimny długo trzeba kręcić zeby zapalił? ciepły pali od strzała
1. Sprawdź kąt wtrysku powinien być w granicach 049-053 grupa 000 pozycja nr 2 2. dawka paliwa (startowa)
-
[B5 1Z] Co to może być ?
dzisiaj zobaczę jak się będzie zachowywał spróbuje przepiszczeć i zobaczymy co się stanie mam nadzieje że sytuacja się nie powtórzy a tak naprawdę to albo ja nie umie ruszyć z piskiem albo coś nie tak daje więcej gazu tak koło 2 tyś ob i puszczam sprzęgło a on tak jakby coś się ślizgało i zero pisku
-
[B5 1Z] Co to może być ?
nie katuje to było tylko raz, tylko mnie bardzo zdziwiło jak się samochód zachowywał przez moment myślałem że pasek sie urwał albo coś innego
-
[B5 1Z] Co to może być ?
zastanawiam się czy to może być spowodowane od sprzęgła jak wcisnę to coś szumi tak jakby blaszka o blaszkę. Ykk logi zrobie jak sokolnh będzie to coś wykombinujemy dużo mi nie zostało żeby wymienić
-
[B5 1Z] Co to może być ?
nic nie czułem ja i popsuć auto tyle pielęgnacji co dostał ode mnie to chyba u nikogo nie widział
-
[B5 1Z] Co to może być ?
Witam wczoraj jadać z kumplem chciałem przy piszczeć lekko oponami i o dziwo nic cisza coś się ślizgało. O dziwo po tym incydencie coś go zamuliło przy 2000 tyś/obr i zaczęło trzęś silnikiem i trochę budą zgasiłem silnik i odpaliłem ponownie to chodził jakby na dwa cylindry trząsł się cały. Zgasiłem odczekałem kilka minut i już było wszystko ok co to może być.
-
Strefa Śmiechu
Było kilka postów wyżej
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
jest źle jest bardzo źle szczerze byłem za Niemcami teraz musimy wygrać z Austrią przynajmniej z 3 zero a później z Chorwacją fajnie 2:1
-
[B5 AFN] Zmiana zegarów
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_efekt_wymiany_licznika_na_fis-t10354.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Zatrzaśnięte kluczyki- jak awaryjnie otworzyć auto?
a dzisiaj w Auto świat poradnik ukazało się jak otwierać drzwi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
[B5 AJM] Wymiana licznika
poczytaj na forum było multum tego na pewno będziesz musiał zaprogramować immo w nowym liczniku . poszukaj w dziale warsztat
-
[ALL] Kablówka
tylko ciekaw jestem jakiej mam firmy kablówke czy w ogóle jakaś firmówka zakupiłem jakiś separator czy coś w tym z tylu i będę podłączał na wieczór i kabel nowy i zobaczymy tak się zastanawiam czy akwarium ma coś do odbioru bo kabel antenowy biegnie od kablówki i od telewizora za nim (za półką)