Treść opublikowana przez grippen
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
czyli z tego co murzynek napisał to wynika że schemat 2 tak czy się myle a te kabelki dwa czarne z zarówki to obojętnie do której w tyczki z przetwornicy bo tam idzie tak jak na zdjęciu czerwony i czarny nie chce nic spalić bezpiecznik mam wymienić od świateł na mocniejszy 20A
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
jakt bolcem na zewnątrz ja nie mam takich jak na rysunku to jest poglądowe kupiłem od sokolnh a te kabelki które idą do żarówki są dwa czarne a z przetwornicy jeden czerwony i jeden czarny to obojętnie jak wpiąć zaraz zamieszcze jedną fotkę z tymi jajowatymi wtyczkami Schemat 1 Schemat 2
-
[B5 1Z] Pomocy z montażem zestawu Hid
Cześć wczoraj tak na sucho w domu podłączałem Zestaw Hid z tego co widziałem to z przetwornicy wychodzą dwa kabelki czerwony i czarny zakończony wtyczkami a z żarówki wychodzą też dwa kabelki z wtyczkami tylko kolory mają czarne to obojętnie do których wtyczek mam to podłączyć, i jeszcze jedna sprawa do przetwornicy wchodzi taka wtyczka jajowata i z tego co patrzyłem to ją można włożyć tak i tak tam jest taki duży bolec czy coś w tym stylu którą stroną mam to włożyć do przetwornicy żeby nie spieprzyć jakieś fotki albo coś aha są jeszcze kable dwa koloru czarnego i czerwonego zakończone wsuwkami rozumiem że to + i - czyli to jest zasilanie przetwornicy tak, i to sie podłącza tak jak teraz jak włączam światła ma iść napięcie na ten czerwony przewód to wtedy zaświeca się ksenon tak. Tylko mam dylemat z tą wtyczką jajowatą którą stroną mam ją włożyć, i z tymi małymi wtyczkami jaki kolor do którego Proszę o pomoc załączam poglądową fotkę zapożyczoną z aukcji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[B5 AFN] Moje stare A4
oczywiście wiem że to rzecz gustu twój wybór ja będe miał 6000 bo takie mi się bardzo podobają
-
[B5 AFN] Moje stare A4
Autko jak malina zmiany dużo dały i jak sokolnh pisze te 10000 K pasowało by zmienić tak na 6000 K ale twój wybór
-
[B5 1Z] Zmiana materiału w tapicerce drzwi
Witam Chciałem zmienić u siebie ten brzydki materiał w tapicerce orientuje się ktoś czy jest to demontowane czy jakoś klejone, przyklejane z tyłu czy jak i czy poradziłbym sobie z nowym materiałem np: planowałem skórę ewentualnie jakiś fajniejszy materiał prosze o odpis załączam fotkę
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. automat . Moje nowe autko
wiem jakie ty masz jeżeli chcesz zamontować ksenony to kupuj ori valeo po II lifcie ja będe montował w sobote bo kumpel z forum mi przywiezie Hid zestaw
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. automat . Moje nowe autko
To masz lampy Valeo czyli soczewka mijania osobno długie i kierunklowskaz
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. automat . Moje nowe autko
lampy nie są tanie chodzi mi o zespolone soczewki Valeo za około 800 można kupić nówki możesz poszukać albo skontaktój się z kolegą o niku Misior on ma sklep więc może będzie taniej [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 16:19 _________________________________________________Jaki masz rodzaj drewna jest to orzech?? ciemny orzech czy jasny orzech czy coś innego
-
[A4 B5] 1,9 TDI 110km 96r. automat . Moje nowe autko
według mnie to tak do wymiany lampy przednie na ori po II Lifcie oraz kierunki w błotnikach na białe. Bardzo fajna furka podoba mi się drewno w niej
-
[B5 1Z] Ślizgi fotela
No to kupiłem ślizgi za wszystko dałem 70zł tylko nie wiem czy to jest komplet na jeden fotel czy na dwa fotele czyli numery ślizgów są takie 893 881 203 893 881 203 A 435 881 203 A wszystkich numerów dali mi po 2 szt czyli jak to jest ile wchodzi na jeden fotel 6 sztuk tych ślizgów proszę o wyjaśnienie
-
Urodziła się córka ! ! !
Moje gratulacje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
[B5 AJM] komunikat na komputerze
wydaje mi się że jest to komunikat o przeglądzie w tej sytuacji o oleju jeżeli sie mylę to niech ktoś mnie poprawi zobacz sobie o treści inspekcja serwisowa kasowanie inspekcji
-
[B5 AFN] Zdziera pasek rozrządu
nie które pompy wody napędzane są przez pasek rozrządu zależy od typu silnika
-
[B5 AHU] Zgasł podczas jazdy i nie odpala.Czy to rozrząd?
jak gaśnie kontrolka to ok czyli immo powinno być dobre mogł przeskoczyć pasek na rozrządzie o jeden ząbek i już będzie klapa albo coś z ECU się stało pasowało by pod Vaga podpiąć
-
[B5 AHU] Zgasł podczas jazdy i nie odpala.Czy to rozrząd?
moim zdaniem to coś związanego z immo (czyt imobilizer) w dziale warsztat jest napisane jak naprawić imobilizer. Bo wydaje mi się że to nie będzie rozrząd strzeliło ci coć jakiś huk zerwany masz pasek chyba nie dokładnie sprawdź Imobilizer przekręć kluczyk i zobacz czy ci gaśnie taki samochodzik z kluczykiem jeśli nie to na 100% Immo
-
[B5 1Z] lepsze hamulce do 1z-ta, tarcze od AFNa ?
tak oczywiście że trzeba wymienić zaciski z jarzmami ale jest jedna sprawa one tanie nie są używane można kupić ale z pewnego źródła i oczywiście sprawdzić stan tłoczków koszt jednego zacisku jest w granicach 350 zł natomiast nowego koło 500 zł w górę. Wiec wybór należy do ciebie
-
[B5 AFN] Ciężko pali na zimnym i ciepłym silniku
ja obstawiam na kąt wtrysku powinien mieć 049-053 podepnij Vaga to zobacz czy taką ma wartość ewentualnie sam ją ustaw tak jak czarnyGT napisał
-
silniczek od punto do lamp fk zaspolonych
szymas kupuj podejdą na 100 % kumpel je zakładał do swoich i super pasują a co do ceny to wiadomo ori do A4 używka 100 nowe koło 150 a od punta II 35 zł na allegro a z tego co wiem to numery są identyczne co do audi i fiata punto (ale mogę się mylić co do numerów) ale pasują na 100%
-
Czy warto kupić tą nawigacje do Audi A4 B5?
nie wiem muszę sie zapytać kumpla wiem że jedną miał na pewno ale spytam się i dam znać
-
Czy warto kupić tą nawigacje do Audi A4 B5?
koszt tej nawigacji to 200 zł nowa czyli się oplaca najprawdopodobniej z jakiegoś przemytu czy coś na razie ją testuje i fajna jest
-
[B5 AFN] jak rozlodowac radio?
po pierwsze nie napisałeś jakie to radio powinieneś mieć gdzieś kod do tego radia u mnie jest w książce serwisowej naklejka z kodem do radia[br]Dopisany: 07 Luty 2008, 20:30 _________________________________________________jak masz Concerta to wciskasz RDS + SCAN <kod) i później RDS +SCAN i powinno chodzić