Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Tadziu to kiedy ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ---------- z tym spotkaniem to nawet fajny pomysł może by mi grzanek troszkę licznik skorygował
  2. Nie chce zaślepiać chciałbym to zrobić tak jak powinno być. Poduszka mi jakoś chodzi normalnie były takie momenty że się żarzyła i świeciła ale od jakiegoś czasu się nie żarzy więc airbaga olałem chce tylko immo zrobić tak jak powinno i nie uj***c licznika oczywiści
  3. gdzieś wyczytałem że trzeba odlutować nóżkę diody i pod nią podłączyć kabelek z puszki żebym tylko wiedział jaki kabelek ---------- Post dopisany at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- i tu na przykład tego nie rozumiem w nowych licznikach jest immo na 2 pinie zielonej czekam na wasze pomysły wszystko gra i buczy tylko mnie drażni miganie
  4. Pytanko do tych co zakładali licznik z polifta do przed chodzi o kontrolke immo dokładnie chce wiedzieć na 100% jak zrobić żeby było jak w ori aby zapalała się i gasła. Jaki kabelek odpowiada za to chodzi o tą puszkę. Czy nic się nie stanie jak wylutuje jedną nóżkę diody i połącze z owym kabelkiem z puszki immo dajcie znać który pod co
  5. samochód z przedlifta a tapicerki chyba z polifta do tego nie wiem czy nie powinno być przypadkiem półek w kolorze ale mogę się mylić na pierwszym zdjeciu listwa konsoli chyba jest większa niż listwa z drzwi i tu by się zgadzało bo poliftowe są troszkę mniejsze sprawdzone
  6. To się możemy u Tadzia zorganizować będę miał bliżej
  7. Nawiązując do tematu tunel to pasuje prawie P&P tzn jest maleńka dziurka po stronie pasażera jest prawie niewidoczna bo zasłania ja fotel
  8. udzielam ci rozgrzeszenia gdy wszystko zostanie załatwione pozytywnie
  9. nikt ci konta nie każe usuwać po prostu załatw wszystko jak należy i zostań przecież nowicjuszem nie jesteś. Później wszystko pójdzie w zapomnienie
  10. uregulować wszystkie transakcje pozytywnie i nikt do ciebie żalu nie będzie miał proste
  11. Najpierw należałoby sprawę wyjaśnić a nie od razu usuwać konto a później możesz iść na sąsiednie
  12. swego czasu ktoś kiedyś mi pisał że jak do 40" to tylko LED jeżeli po wyżej 40" to tylko plazma a jak jest naprawdę nie wiem
  13. 9 pin w 20 pinowe czerwonej kostce.. a właśnie że nie bo tego pinu nie podłączasz mówimy o liczniku przedliftowym bo akurat w tych licznikach jest na odwrót jak dasz na mase to bedzie darł ryja. Zostaw go nie podłączonego Dawałem kiedyś opis piękny co i jak z tymi ospryskami w polifcie i przedlifcie jest w tym wątku z fotkami tak gdzieś w połowie tematu
  14. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Reguś wpuść jej ładne stadko neonów innesa lub gupiki samczyki +kilka samic i bedzie ok . Tak apropo to nie chce ktoś przygarnąć kilka szt palet bo tyle ino zostało bo reszta sprzedana zostały takie nawet fajne 4 szt około 15 cm Pigeony reszta mniejsze bo młode
  15. obojętnie który masa z tych dwóch kabelków ??
  16. ?????? to może usunę ten przekaźnik zawsze to będzie 0,10 kg mniej w aucie to gdzie podpiąłeś te dwa kabelki od tych świec bo z tego co pamiętam podpina się tylko jeden do wtyczki niebieskiej na pin 13 czy tylko jeden podpinałeś kabelek ???
  17. szyba bo ty też masz starego kondona jak sobie poradziłeś z kontrolką świec żarowych bo mam na osobnych kablach żarówke dawałeś przez mały przekaźnik czy jak bo ja mam przez przekaźnik dany
  18. Mnie tylko cieszy że wszystko chodzi oprócz oleju i migającego immo i lekko migającego Air Bag ale jak się wkurwie to wyciągne go dzisiaj i albo go wyśle komuś z forum żeby zaradził temu lub wylutuje diody i w miejscu wstawię żaróweczkę. A żebym wiedział z jakiego to samochodu jest na pewno z anglika i benzyny
  19. dziś popatrzę dzięki chłopaki zmienię to kodowanie zobaczymy czy pomoże
  20. psy nawet się nie zbliżają więc szkoda smalcu a tak na poważnie o co mu chodzi
  21. Cwiara pamiętasz o mnie Interesuje mnie ten błąd o co mu chodzi radia ori nie ma itp a licznik wywala kilka błędów ten mnie dziwi do czego on jest 1177 moduł sterujący silnikiem magistrala can brak sygnału jak się pozbyć tego błędu wartości w kanałach 60,61,62 po 0 jakieś rady
  22. Licznik, manetkę, kostki 2x32 pin 1x20 pin czerwona, trochę chęci, lutownicę, obcinaczki, rozpiskę z forum.. cynę i kalafonie... o czymś zapomniałem chłopaki? o koszulkach termokurczliwych lub izolacji Karol przecież z tylnych krańcówek masz masę dolutuj do kabla kabelek od licznika i powinno chodzić bez żadnego problemu.
  23. Leci pomału do przodu ciągle zapierdol a tu a tam na nic czasu nie ma co dwa dni w Kielcach z moja kobitą na badaniach. Pasowałoby jakiś spocik zrobić myśle nad jakimś grillem fajnie by było sie styknąć pogadać odchamić
  24. Ale wiesz sam że olej nie drogi więc raz w sezonie pasowałoby wymienić, ja mam trawnik jak dwa boiska piłkarskie i pół jest prosta ja stół a połowa to górki pagórki między drzewkami. Wiec wiesz troszkę trudniejsze warunki więc lepiej co sezon wymieniać bo troszkę kosztowała koniec OT
  25. dokładnie ewentualnie zmiana polaryzacji przez przekaźnik popytaj ludzi którzy to robili masz link do tematu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.