Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] Wysoka temperatura
wszystkie powinny być po srodku czyłi ładowanie na 12 paliwo 1/2 tempeeratura 90 itd wszystkie wskazówki ustaw na środek
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Pewnie że jest poustawia 200 łóżek na chacie, ma rok czasu na wybudowanie parkingu i będzie ok
-
[ALL B5] Wysoka temperatura
ja tak miałem u siebie jak wstawiałem termometr i dzieciaki poprzekręcały wskazówki i myślałem ze mnie coś strzeli chyba z 3 godziny kombinowałem a wkońcu zrobiłem. Jest tak opcja że wystarczy lekko docisnąć wskazówkę może lekko wyskoczyła z tego mechanizmu. Ja bym zdjął szybkę założył zegary do auta zrobił test zegarów i później wyśrodkował wszystko i lekko docisnął spróbować można
-
[ALL B5] Wysoka temperatura
można wskazówki ustawić prawidłowo tak jak powinny być tylko trzeba je wyciągnąć, może wtedy pomoze, spróbować zawsze można
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
napisali ci że jest dobrze z tym wyświetlaczem
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
bez odkręcenia pólki pod spodem się nie obejdzie zależy po której stronie ci wypadła jak w okolicach kierownicy to musisz ściągnąc pólkę dolną i u góry masz tunel który jest przymocowany w deski i ta sprężynka go przytrzymuje powiem ci że dość ciężko ją założyć ja miałem trudności nawet jak miałem deske zdemontowaną bo te dziurki na te sprężynki są w trudnych miejscach ale jak ci nic nie lata to zostaw jak jest
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
ta sprężynka jest od tych plastików co powietrze leci przez nie
-
[ALL] Opony na raty
Brałem Opony 1,5 roku temu i zero problemów bardzo polecam tam masz sporo tych rozmiarów a jakiego szukasz rozmiaru [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 09:16_________________________________________________coś im się stronka schrzaniła bo kilka dni temu jak wcisnałęś więcej to się wyświetlała taka duża tablica i było tych rozmiarów od za.... napisz że nie da się wyświetlić i to naprawią [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 09:33_________________________________________________ sprawdziłem przed chwilą i na IE się coś pieprzy ale chodzi na FireFoxie wcisniesz więcej i masz inną planszę z wyborem rozmiarów
-
[ALL] Opony na raty
och nie tak dużo wyjdzie go moze ze 100 zł więcej zależy jeszcze na ile weźmie ja polecam www.netcar.pl
-
Polecane opony letnie
Jeżeli potrzebujesz zeby były ciche to będzie ok czyli się zdecydowałem i mam nadziej że okażą się dobre i będą dobrze trzymały
-
Polecane opony letnie
zdecydowałem że kupię Firestone TZ300 205/55R16 91 H mam nadzieje że będą dobre i ciche potwierdźcie jeszcze i zamawiam
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
dziś znowu przysłali zgoniłem na rejestracje przez dziecko Szanowny Panie, serdecznie dziękujemy za wysłaną wiadomość. Przypominamy, iż usługi serwisu Pobieraczek.pl przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Zarejestrowanie się w serwisie Pobieraczek.pl wymaga od użytkownika podania danych osobowych w tym również jego wieku. Każdy rejestrujący się użytkownik potwierdza i gwarantuje prawdziwość rejestrowanych danych osobowych. System informatyczny dokonujący rejestracji automatycznie odrzuca zgłoszenia pochodzące od osób niepełnoletnich. W związku z Pańskim stwierdzeniem, iż rejestracji dokonała osoba małoletnia oraz w związku z faktem, że rejestracja została skutecznie zakończona, należy stwierdzić, iż w trakcie rejestracji zostały podane fałszywe dane osobowe. W tym miejscu musimy wskazać, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa z art. 286 kodeksu karnego, zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Oczywiście rozumiemy, iż w przypadku Pana dziecka mogło dojść do działania nieumyślnego, którego celem nie było popełnienie czynu zabronionego, jednakże gdybyśmy mieli się sztywno trzymać litery prawa, to o zaistniałej sytuacji powinniśmy powiadomić właściwy miejscowo Sąd rodzinny i opiekuńczy. Dodatkowo przypominamy Panu, iż zgodnie z art. 427 w związku z art. 415 kodeksu cywilnego, odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przez osobę małoletnią ponosi jej opiekun prawny. Z przykrością stwierdzamy, iż w niniejszej sprawie, działanie Pana dziecka niestety doprowadziło do powstania szkody po stronie spółki Eller Service. Oznacza to, że w przypadku uznania przez sąd umowy za nieważną, będzie Pan jako opiekun prawny zobowiązany do naprawienia szkody wyrządzonej działaniem Pana dziecka. Świadczenie usługi płatnego dostępu do serwerów sieci Usenet, którą to usługę zamówiło Pana dziecko, wiąże się z koniecznością przygotowania przez nas na zagranicznym serwerze pakietu danych niezbędnego do obsługi konta użytkownika przez okres 12 miesięcy. Wyrażając nasze pełne zrozumienie dla zaistniałej sytuacji w której się Pan znalazł, z przykrością musimy stwierdzić, iż niestety nie możemy zrezygnować z dochodzenia naszej należności. Oczywiście po uiszczeniu opłaty będzie Pan mógł korzystać z założonego konta przez okres 12 miesięcy. Po upływie 12 miesięcy umowa samoistnie wygaśnie i nie będzie przedłużana. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z numerem 58 553 12 32. Z wyrazami szacunku, Zespół Pobieraczek.pl
-
[B5 1Z] Gdzie jest minus po zamknieciu cetralnego ???
widzisz jest to różnie rozwiązane i nie wiadomo dla czego, mamy te same roczniki i modele silników a u mnie jest sterowane na przemian + i -
-
[B5 1Z] Gdzie jest minus po zamknieciu cetralnego ???
Damian jak u cibie jest centralny sterowany dwiema masami czy na przemian + i -? jak na przemian to po zamknięciu centralnego masz na kablu cały czas minus a gdy otworzysz centralny to na kablupojawia się plus
-
Polecane opony letnie
ewentualnie coś takiego UNIROYAL L205/55 R16 RAINEXPERT 91H HANKOOK L205/55 R16 VENTUS PRIME2 K115 91V warte to jest czy nie kumpel jeździ na tych Dębicach i je chwali
-
Polecane opony letnie
panowie miał ktoś do czynienia z tymi oponkami DEBICA L205/55 R16 FURIO 91V albo w takim rozmiarze tylko nie w cenie kosmicznej
-
[ALL B5] Schemat podłączenia halogenów z ori włącznikiem. Czy tak jest OK?
Podłączenie halogenów po II lifcie na przycisk przedliftowy Przycisk halogenów pin 1 idzie + dla diodki podswietlajacej piktogram(czerwonej) pin 2 idzie minus na 5 idzie plus inny niz na diode na grubszym kablu a z 6 wychodzi plus po wcisnieciu przycisku i ja mam tu wykorzystany przekaźnik i wszystko ładnie śmiga halogeny włączają sie tylko po włączeniu świateł krótkich, jak byś chciał zrobić aby włączały się po postojówkach to musiałbyś na pin 5 podać sygnał plusa z postojówek ja wykorzystałem plus z włącznika świateł przeciw mgielnych tylnich + po światłach krótkich jest tam taki kabelek
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
nic nie będzie wadzić czy coś innego jak tak to biore
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
zdecydowałem że zakupie te co Marcin zapodał http://moto.allegro.pl/nowe-fe-lgi-16-5x112-audi-vw-seat-exeo-skoda-i1412112461.html ale mam pytanko czy to ET 42 będzie ok
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
czyli zła będzie ta szerokość bo nie wiem no szok, że nie wiesz takich rzeczy :tongue4: 7" będzie koks a ten ET 44 też będzie ok bo sobie chciałem zamówić
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
1. pozycja ma 16" na 7" i ET 44 czyli będzie ok tak się pytam bo o felgach i rozmiarach jestem zielony
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
czyli zła będzie ta szerokość bo nie wiem
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
zauważyłem że przy feldze pisze np 7,0x16 lub 6,5x16 to czyli jaka jest dobra 6,5 czy 7 czy to nie ma znaczenia rozumiem że ten opis 5x112 7,0x16 44 to roztaw śrub 7,0 ? 16 rozmiar a 44 ET czy ten et jest dobry nie będzie nic wystawać będzie ok [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 22:24_________________________________________________zastanawiam się między 1 a 4
-
[ALL B5] Jaki wzór felg do A4 B5 rozmiar 16"
Panowie nie wiem jaki byłby odpowiedni wzór felg wchodzi tylko i wyłącznie rozmiar 16" który wzór jest ładny i oczywiście jaki rozmiar chodzi mi o to czy 16 na 7 czy 16 na 6,5 jaki ET proszę o pilną odpowiedź 1. http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/dezent+rk+dark+5x112+7+0x16+44,,,,,,,,,,,,,,,5x112,498,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,16,2444,0,5-0,115570772,szi.html 2. http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/oz/oz+msw+19+w+5x112+7+0x16+48,,,,,,,,,,,,,,,5x112,498,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,16,2444,0,5-0,115559153,szi.html 3.http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/ronal/ronal+r46+5+5x112+7+0x16+45,,,,,,,,,,,,,,,5x112,498,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,16,2444,0,5-0,115568880,szi.html 4.http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/dezent/dezent+l+dark+5x112+7+0x16+45,,,,,,,,,,,,,,,5x112,498,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,16,2444,0,5-0,115557796,szi.html
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
dziś k... znowu przysłali coś takiego Szanowny Panie Augustyn, Ze względu na nie wywiązanie się przez Pana do dzisiaj z zawartej z nami umowy z dnia 14.12.2010 będziemy zmuszeni wystąpić przeciwko Panu na drogę sądową w celu wyegzekwowania przysługujących nam wymagalnych należności. Na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) doszło do zawarcia wiążącej obie strony umowy. Pozew przeciwko Panu zostanie skierowany do właściwego miejscowo sądu przez współpracującą z nami kancelarię prawną na podany przez Pana podczas zawierania umowy adres: Artur Augustyn 28-500 Kazimierza wielka kolejowa 25 Przypominamy, że podawanie fałszywych danych osobowych mających na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy stanowi przestępstwo oszustwa zagrożone karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Jeżeli podczas rejestracji podali nam Państwo fałszywe dane osobowe (otrzymamy wtedy zwrot listu z pozwem) o popełnionym przestępstwie niezwłocznie zawiadomimy właściwe organy ścigania. Do identyfikacji posłuży nam adres IP, z którego nastąpiło zawarcie umowy oraz jej dokładny czas i data. Polscy usługodawcy internetowi mają obowiązek zapisywania, który z klientów o danej porze korzystał z danego adresu IP, właśnie na wypadek ewentualnych przestępstw lub wyłudzeń dokonanych przez klientów. Pana adres IP użyty podczas zawierania z nami umowy z dnia 14.12.2010 to 80.50.54.254. W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych o Panu danych w celu wyegzekwowania należności wynikającej z zawartej umowy oraz ewentualnego przekazania ich właściwym organom ścigania w przypadku podania fałszywych danych. Niniejszym pragniemy poinformować, że wyznaczamy Panu ostateczny termin na dobrowolną spłatę zaległości. Jeżeli usługa Pobieraczek5 nie zostanie opłacona w przeciągu 3 dni od dnia otrzymania tej wiadomości, wówczas zainicjujemy czynności prawne opisane wyżej, co wiązać się będzie dla Pana z dodatkowymi kosztami (sądowymi i windykacyjnymi) oraz w wypadku podania fałszywych danych zawiadomieniem właściwych organów ścigania i poniesieniem związanych z tym konsekwencji. Zaległą kwotę w wysokości 94,80 PLN należy zapłacić w ciągu 3 dni od dnia otrzymania niniejszej wiadomości. Istnieją dwa sposoby opłacenia należności: 1. Poprzez usługę Dotpay dostępną pod następującym adresem: https://ssl.dotpay.pl/?pid=CY12NK198LUZH4ZQNER4R48HRUHYK9EZ Prosimy postępować zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie oraz podanie adresu email użytego przy rejestracji w serwisie Pobieraczek.pl. 2. Poprzez przelew bankowy na następujące dane: Nazwa odbiorcy: Eller Service S.C. Numer rachunku: 36 1600 1303 0004 1002 2832 0150 Tytuł przelewu: Pobieraczek5 - [email protected] Gotowy blankiet wpłaty możecie Państwo wygenerować pod adresem http://www.pobieraczek.pl/przelew.php?eml=iIBrhjKmUd56bq%2FG W razie pytań prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod adresem [email protected] Z poważaniem, Zespół Pobieraczek.pl ja im odpisałem coś takiego Witam Państwa Bardzo proszę o nie przesyłanie mi żadnych pogróżek itp sądziłem że państwa firma jest ok że wspólnie dojdziemy do porozumienia ale widocznie się nie da trudno. Napisaliście ze wstępujecie na drogę sądową przeciwko komu? ja konta nie zakładałem zrobił to ktoś inny a że dostęp do komputera mają dzieci to również oni mogli wcisnąć poprzez outlooka link aktywacyjny. Pracuje w firmie jednej z największych w POLSCE wspominałem naszemu prawnikowi o Państwie to mogę państwu wytyczyć proces dotyczący wyłudzenia pieniędzy, ponadto ciekaw jestem legalności waszych plików. Czy są wszystkie pozwolenia. Znalazłem również maila z dnia 10.12.2010 wysłany na adres [email protected] o rezygnacji i dostałem maila ze nie ma takiego adresu mail . Proszę o nie przysyłanie żadnych maili z góry dziękuję i pozdrawiam Artur Augustyn [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 18:58_________________________________________________zdecydowałem że nie będe płacić ale cykora mam :gwizdanie: