Treść opublikowana przez ono
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Tomeks jest , gdy pada deszcz nawet jak świeci słońce odpalaja sie xenony a deska nie . Twój był składany z paru cwiartek wiec pewnie coś jest nie halo Andy , ja całkiem wyl ten Bajer wsteczny wycieraczka , bo wystarczy pare kropel na czujnik , a tylna lata po suchym .
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Przecież Malik nie jeździ w deszczu Andy czujnik deszczu włącza Xenon jak pada ? ( w dzień jak jest jasno ) ?
-
[ALL B7] "Restart" licznika
No jak ma to to domniemam że fis na pokładzie być
-
[ALL B7] "Restart" licznika
W manetce w której obsługujesz FIS masz na dole guzik reset .
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Przerost formy nad treścią , jeśli już cie wq te lochy to wymień na mniejsze . ledy koxik
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
I mówicie że 2.0 TFSI pali tyle samo co 3.0 TDI ? kurde jakie te benzyny teraz robią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mało pamięta , ale był
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja zaproponuje za free http://allegro.pl/kino-domowe-dla-wymagajach-trans-audio-wroclaw-i1664790185.html i na uj tu gadać Co do zakazu picia i sprzedaży alko , jestem k**wa za !!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy , jakieś foty ci porobic ? Bo ja tym gównem w lecie nie jeżdżę .
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
W haldexie odpinasz wtyczkę i hamujesz ośkę
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
- Spotkania na drodze
Nie zauważyłem, pozdro cycu- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Ale wariat !! I potem pełno wypadków- [B6 AWX] RS4 diesel edition
To już drugi temat dzisiaj w którym nadużywane jest słowo ono .- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Ufff , udało sie- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
No gdzie ten filmik ?- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nie rozumiem tylko czemu k**wa taki samochodzik nie moze być tylno napędowy , przecież zabaweczka była by za***ista , a tu ci za***ia przedni napęd dla inwalidów , moim zdaniem audi traci kupę klientów przez taka politykę .- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Słuchajcie , Adaś dzisiaj wybiera się w 250 kilometrową trasę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałbym wszystkich prosić o trzymanie kciuków.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Weź sie odpie ..... co ? Kreski git- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Przy jakich obrotach wystrzeli to zależy od silnika , jeden przy 2 tys inny przy 4 . Pamietam scirocco na zlocie i start z LS- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Spróbuj ,- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Gaz moze nie w podłogę bo aż tyle nie trzeba żeby dobrze wystrzelic ,czy akurat 3 tys obr nie pamietam liczy sie efekt . W betach dokładnie tak samo to działa .- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Robilem tak w paru automatach Audi od pierwszych A6 do Q7 , spokojnie da sie Wiadomo ze skrzynia dostaje w d*pę , myślisz ze te nowe nie dostają ?np w M5 skrzynia wytrzymuje do 10 takich startów ( swoją droga niezła hujnia )- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Launch Control ? czyli hamulec na maxa i gaz do końca ? Ale koxxxx !!!! Hyhyhy Fajnie sie nazywa , ale nie rozumiem , przecież zawsze tak sie automatem startowało , wiec o co chodzi ? O to ze teraz opisali to w instrukcji obsługi ? A w ośce taki start kończy sie mieleniem przez 30 metrów , bez sensu . - Spotkania na drodze