Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Tomeks jest , gdy pada deszcz nawet jak świeci słońce odpalaja sie xenony a deska nie . Twój był składany z paru cwiartek wiec pewnie coś jest nie halo Andy , ja całkiem wyl ten Bajer wsteczny wycieraczka , bo wystarczy pare kropel na czujnik , a tylna lata po suchym .
  2. Przecież Malik nie jeździ w deszczu Andy czujnik deszczu włącza Xenon jak pada ? ( w dzień jak jest jasno ) ?
  3. No jak ma to to domniemam że fis na pokładzie być
  4. W manetce w której obsługujesz FIS masz na dole guzik reset .
  5. Przerost formy nad treścią , jeśli już cie wq te lochy to wymień na mniejsze . ledy koxik
  6. I mówicie że 2.0 TFSI pali tyle samo co 3.0 TDI ? kurde jakie te benzyny teraz robią
  7. Mało pamięta , ale był
  8. Ja zaproponuje za free http://allegro.pl/kino-domowe-dla-wymagajach-trans-audio-wroclaw-i1664790185.html i na uj tu gadać Co do zakazu picia i sprzedaży alko , jestem k**wa za !!!!
  9. Andy , jakieś foty ci porobic ? Bo ja tym gównem w lecie nie jeżdżę .
  10. W haldexie odpinasz wtyczkę i hamujesz ośkę
  11. Nie zauważyłem, pozdro cycu
  12. Ale wariat !! I potem pełno wypadków
  13. To już drugi temat dzisiaj w którym nadużywane jest słowo ono .
  14. Ufff , udało sie
  15. No gdzie ten filmik ?
  16. Nie rozumiem tylko czemu k**wa taki samochodzik nie moze być tylno napędowy , przecież zabaweczka była by za***ista , a tu ci za***ia przedni napęd dla inwalidów , moim zdaniem audi traci kupę klientów przez taka politykę .
  17. Słuchajcie , Adaś dzisiaj wybiera się w 250 kilometrową trasę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałbym wszystkich prosić o trzymanie kciuków.
  18. Weź sie odpie ..... co ? Kreski git
  19. Przy jakich obrotach wystrzeli to zależy od silnika , jeden przy 2 tys inny przy 4 . Pamietam scirocco na zlocie i start z LS
  20. Gaz moze nie w podłogę bo aż tyle nie trzeba żeby dobrze wystrzelic ,czy akurat 3 tys obr nie pamietam liczy sie efekt . W betach dokładnie tak samo to działa .
  21. Robilem tak w paru automatach Audi od pierwszych A6 do Q7 , spokojnie da sie Wiadomo ze skrzynia dostaje w d*pę , myślisz ze te nowe nie dostają ?np w M5 skrzynia wytrzymuje do 10 takich startów ( swoją droga niezła hujnia )
  22. Launch Control ? czyli hamulec na maxa i gaz do końca ? Ale koxxxx !!!! Hyhyhy Fajnie sie nazywa , ale nie rozumiem , przecież zawsze tak sie automatem startowało , wiec o co chodzi ? O to ze teraz opisali to w instrukcji obsługi ? A w ośce taki start kończy sie mieleniem przez 30 metrów , bez sensu .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.