Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ma ktoś namiar na tego super szczura od webasto w rembertowie ? Bo pizga w dupsko rano.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No czepiasz sie , jak mogli wiedzieć że 16 grudnia spadnie śnieg , hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Karwa pały mnie zwineły bo jechałem chodnikiem do roboty :D Koreczki megaaaaaaaaaa
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron bryka na żywo kox na maxa , ledy przepięknie wyrezaleś , przy okazji jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc
-
[ALL B5] A4 B5 3.0 TDI, da się to zrobić?
Swap na 3.0 może i troche bez sensu , ale ile zabawy, Powodzenia
-
Spotkania na drodze
A ja go widziałem jak wracał Nie z CZD tylko z kolejowego
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Tak prawdę mówiąc to wydaje mi sie że lepiej mi jechała po modzie u Mastersa na 250 niż teraz 275 , ale może to tylko przyzwyczajenie. A składałeś lusterka ? Bez tego uj , hyhyhy
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron moja poleciała troche za licznik , czyli ponad licznikowe 260 i to po pierwszym modzie na 250 KM , a z Norbim to na 2 go lekko brałem na 3 on mnie a na 4 równo ,całą przewagę zrobił na 3 biegu , nie wiem czemu .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spocik gicio bardzo ładny RS
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No mam nareszcie spoko zgadamy sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dlatego nie latam po stolicy Tylko wieczorami- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
karwa nie porównuj mondeo do mustanga Audi zostawię , buduje sie ,więc do przewozu cementu idealnie sie nadaje.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No fakt tak mówią hyhy , ale jakoś tym wspaniałym Audi z napędami Q z pięknymi plastikami ze wspaniałym wyposażeniem coraz mniej jeżdżę , hmmm może dlatego że jest nudne. Generalnie Audi to syf kurvva- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kaaaarwa nie pije więcej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sam raz do evo ,- [ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
Wsadziłem jeden żarnik 6000 k i jeden z ASO , różnica jest znaczna , 6000 świeci słabiej , co z tego że ładniej. Ale jak sie komuś podoba to luz- [ALL B5] Który ksenon wybrać 6000k czy 8000k
A ja bym polecał seryjne , bo te wszystkie 6000 czy 8000 to syf na maxa.- [ALL B7] Światła dzienne - nie świecą z tyłu
Przepisy w PL chyba wymagają też tylnych , vagiem można to przekodować i będą sie palić- [B7] S4 V8 Supercharger
No tak on zmieniał zawias , mi tez przyjechał w przyszłym tyg wymieniam, zobaczymy za co ten zawias tak chwalą Malik jaki OT , sprzedawaj tego parcha , łykaj Nexie gaz sie wpierdoli i lecimy na lachony .Reszte przepijemy- [B7] S4 V8 Supercharger
Oj udało mu sie objechać kobiete w RS4 , ma taki swój sukces , a ty sie czepiasz, wiesz jaka to satysfakcja ? Ostatnio sie przeprowadziłem , w sobote rano coś rzęzi i rzęzi , mysle ku***a co za ch... kosi trawe z rana i to w zimie, patrze przez okno a tam sąsiad evo grzeje przed sieczką . hyhyhy- [B7] S4 V8 Supercharger
eeee nie wierze ,hyhyhy bryki z USA tez niby nie skręcają , a ostatnio wróbel wymiatał mustangiem i jak pamiętam był mocno zdziwiony, pozytywnie.- [B7] S4 V8 Supercharger
To musisz mi ten zakręt pokazać,na pewno jest niesamowity . Q może wyjechać przodem, tyłem jak i bokiem , łatwo jest to kontrolować.- [B7] S4 V8 Supercharger
Co komu wyjeżdża ? Jak ktoś pływać nie umie to mu woda za rzadka , :gwizdanie:- Spotkania na drodze
A kurde o tej godzinie to jeszcze mało widze Pozdro - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.