Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Mówili w teleexpresie że wczoraj w nocy był smoog nad górnym śląskiem jak za czasów gierka hyhyhy
  2. No miło by było Zapraszamy.
  3. I jak Qniak ? git nie ? hyhyhy
  4. Jade z A Coś pomyśle jak to zrobić.
  5. No ja musze wracać w nocy bo w niedziele od rana mam dym
  6. Żółwik ja kurde jeszcze nie wiem jak to zrobić z tym wyjazdem hmmm
  7. Tu masz git strone do fotek http://img113.imageshack.us/
  8. 18 Fajnie wygląda i sie lepiej lata niż na 17 .
  9. Ale sobie fote zajebałem fiu fiu Panowie o której u pozia w sobote ? Może coś koło 17 ?
  10. Na targach IAA 2 lata temu był właśnie taki z korbkami , hyhyhy
  11. Wy tak piszecie ze ja nie daje rady tego czytać , co klikam to 3 nowe strony. Czyli biała w sobote.... mmmm coooolll
  12. Taka wysoka wygląda jak taczka
  13. Już sie nadaje tylko do formaliny hahah No i w BMW bardziej mu do twarzy będzie hyhyhyhy
  14. Qnio wczoraj miałeś straszny opis : pier**le Audi ,zbieram na E46 .... ostro
  15. Witam , i zapraszam na spota 19 torwar
  16. Też tak miałem , jak sie jakiś syf dostanie albo coś z uszczelką to szyba sie sama troche otwiera bo ma czujnik oporu.
  17. No albo to dwu mas
  18. No tam fajne miejsce na foty bo zero ludzi wieczorkiem i klimacik git
  19. Dobrze wygląda jest kox
  20. No mam nadzieje bo kurde to jakieś mało czytelne.
  21. Wit nie łam sie naprawisz i będzie jeszcze ładniej Panowie wczoraj byliśmy z Poziem po fele w poznaniu , pojechaliśmy je sprawdzić do jakiegoś zakładu , wpadamy i widzimy jak koleś naprawia felge , ta felga ma naprawde trafić do samochodu poprostu szok !!!
  22. No naprawde super fela , sprawdzaliśmy je i są igła Oponki naprawde jak nowe , koleś oddał za 2800
  23. No lata sie naprawde super zero problemów A kupiłem te http://moto.allegro.pl/item190501163_audi_a_4_2001_2005_kola_18_cali.html fotek na bryce jeszcze nie mam bo dopiero przyjechaliśmy. Jutro coś może pstrykne to wkleje
  24. Właśnie kupiłem 18 z oponami 235/40 i o dziwo lata sie lepiej niż na 17 z oponami 235/45 hmmm ciekawe ale tak jest.
  25. http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=43426&highlight= hyhy ale kox

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.