Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Opisana poniżej modyfikacja polega na wymianie standardowej kierownicy A4 na wersje multifunkcyjną od R8/TT/S3/S6 C6 . Do montażu możemy użyć też kierownicy multifunkcyjnej od A4 B7 lub B8 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/28933-wymiana-kierownicy-4-ramiennej-multi-na-r8tt-multi-fotostory/#entry364840 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/123904-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-na-czteroramienna-multifunkcyjna/#entry1843315 https://a4-klub.pl/index.php?/topic/58895-wymiana-przyciskow-kiery-multi-na-chromowane-z-a4-b8/#entry864578 https://a4-klub.pl/index.php?/topic/128209-rozbieranie-kierownicy-s-line-multi-lopatki/#entry1898051 Co potrzeba: - Kiera multi od Audi R8 (TT czy B7) + pasująca poduszka. Numer części kierownicy s-line od Audi R8 8J0 419 091 H8UD. Dobrym źródłem jest eBay.de bo na naszym allegro praktycznie nie do znalezienia. Mój komplet udało się kupić za 512EUR z przesyłką. Można też szukać wersji "non s-line" - 8J0 419 091 B1KT, lub po prostu ładnej kiery z multi od B7. Będzie pasowała do reszty części na 100%. Jesli nie mamy numerów nizej opisanych to Moduł do wymiany !!! - Moduły obsługujace : - 8E0953549R , 8E0953549Q , 8E0953549T - Taśma 12 PIN - 4E0953541 z końcówką A, B lub E - Okablowanie poduszki - 4F0 971 589 A (tylko jeśli nie było w zestawie z oryginalną poduszką) - Śrubokręt torx T8 (o długości przynajmniej 7cm) - Śrubokręt torx T27 - Klucz torx T55 z solidną dźwignią (lub Spline M12) - Śrubokręt ampułowy 4mm - Mały płaski śrubokręt - VAG-COM - Trochę cierpliwości
  2. Panowie, nie przesadzajcie. Jeśli montujecie hamulce od S4 to przecież można ten fakt podkreślić oryginalnymi nakładkami na tłoczki S4 Szczególnie, że jest się czym pochwalić a nakładki prezentują się całkiem fajnie. Nie namawiam przecież do przyklejania logo na przedni czy tylny grill
  3. Polecam lusterka nie chromowane tylko satynowe :th:
  4. Robię około 15-17 tys rocznie dieslem
  5. Dla pełnego efektu można zamontować jeszcze ori nakładki na zaciski: https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547fe1122328e9/shopdata/0010_Audi/0120_S4+2003+=3E+2005/0010_Exterior/0005_S4+Caliper+badges/product_details.shopscript?article=0010_2003%2Bonwards%2BS4%2Bcaliper%2Bbadges%2B%3D28S4Caliperbadges%3D29
  6. Hehe... dzięki, ale leżenie dupskiem do góry na plaży to nie dla mnie Umarłbym z nudów. Dzisiaj też było fajnie Kilka fotek i krótki filmik specjalnie dla Bryni http://pl.youtube.com/watch?v=yPwGK7C3R0Y
  7. Dzisiaj było fajnie :th: Miałem okazję poprowadzić prawdziwe heli a nie jakieś gówniane RC Lepsze niż najbardziej wyqrwisty rollercoaster!!! http://pl.youtube.com/watch?v=BuElEMJ-6RE
  8. Ten mod kolesi z Hiszpanii był już pokazywany w jakimś wątku Ba$iora. Było też całe fotostory jak goście rozklejali reflektor i wklejali pasek do środka. Mi się nie podoba.
  9. To są listwy aluminiowe od starego A6 Allroad. Aktualna cena niech Cię nie zwodzi. Na pewno pójdą za ponad 1k PLN. Listy od B6 S4 po pierwsze są innego kształtu a po drugie są z plastiku. Nie słyszałem o wersji aluminiowej.
  10. Odnośnie Sofii to trzeba się śpieszyć: http://wiadomosci.onet.pl/1698659,11,item.html Moze jakas impreza pozegnalna?
  11. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Laski się oglądają?
  12. I nie imbus (sześciokąt) tylko torx (gwiazdka) :th:
  13. Pewnie u Ciebie wyrobił się już gwint w śrubce i rzeczywiście nie trzyma Ale nie martw się Poziu, zawsze możesz użyć blachowkrętów lub trytytki
  14. Malik a to po co ?? Bo zderzak trzyma się nie tylko na wewnętrznych śrubkach ale też na zewnętrznych (torx) wkręcanych od strany nadkola: vide: Tutaj znalazłem akurat fotkę tylnego zderzaka, ale idea jest generalnie taka sama. Możliwe, że coś pokręciłem bo dobierałem się do zderzaka już dosyć dawno.
  15. Musisz wyjąć obydwie lampy żeby dostać się do wewnętrznych nakrętek mocujących zderzak po bokach. Z tego co pamiętam są po 3szt na stonę. Następnie musisz odkręcić śrubki w nadkolach przednich. Po dwie na stronę. Żeby mieć lepszy dostęp skręć koła. Na koniec wyjmujesz kratki od halogenów i od spodu będziesz miał dostęp do 2 śrub trzymających zderzak na belce. Tych nie musisz wykręcać zupełnie. Wystarczy, że je poluzujesz. Jak będziesz zdejmował zderzak to uważaj na podłączenia syreny, halogenów i spryskiwaczy. Dodatkowo sugeruję rozłożyć przed autem jakiś stary koc czy szmaty żeby nie porysować lakieru zderzaka o podłogę jak go będziesz zdejmował.
  16. Mozna spokojnie wyciagnac przeźroczysty "klosz", w którym jest zamontowana żaróweczka bez demontazu schowka. Wystarczy mocniej zlapac palcami i pociagnac. Trzyma sie na zatrzaskach.
  17. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Wszystkie instalacje, które widziałem na sieci robione w B6 wyglądały bardzo średnio. Dlatego ja jeśli się pokuszę o taki mod to dopiero w B7.
  18. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    A nie da sie jej już zdemontować?
  19. Z pełną funkcjonalnością proponowanego przez Ciebie rozwiązania raczej nie mogę się zgodzić. Chyba, że mamy inne wymagania co do obsługi mp3. Na pewno nie wyświetlisz nazw utworów czy albumów a raczej ciężko poruszać się po długiej liście po omacku. Na dużych SD może zmieścić się już tego całkiem sporo. Oczywiście, jeśli zadowala Cię rozwiązanie typu ipod shuffle to rzeczywiście to co zaproponowałeś jest wystarczające. Co do niedoskonałości systemów nawigacyjnych bazujących tylko na sygnale GPS napisano już kilka wątków na tym forum więc nie będę powtarzał zawartych w nich informacji.
  20. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Wpadaj na spota to coś wymyślimy w temacie fotek
  21. Tu mnie masz Ale dyskutujemy tutaj o integracji mp3 w audi a nie o stylistyce zewnetrznej Zreszta jesli Audi oferowalby lampy LED w jakiejs wersji Avanta B6 to uwierz mi, że już dawno bym je miał [br][br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 18:55 _________________________________________________ Nie kosztuje aż tyle. Myslę, że kolega alvaro mógłby pomóc [br][br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 18:56 _________________________________________________ Też nie kosztuje aż tyle[br][br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 18:57 _________________________________________________ Źle zrozumiałeś mój post. Daleki jestem od obrażania czy wyśmiewania kogokolwiek. Zasugerowałem jedynie rozwiązanie sprawdzone przez wielu z tego forum i dające najlepszy stosunek możliwości do ceny. Autor wątku zrobi oczywiście jak zechce ale szczerze odradzam mu montaż tego rozwiązania z allegro. Warto zapłacić trochę więcej i zamontować RNS-E. Ten sprzęt poza świetną obsługą MP3 oferuje całą masę dodatkowej funkcjonalności. Więcej tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html Lub tutaj http://www.navplus.us/forums/showthread.php?t=427
  22. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    ba$ior: A tak btw to kiedy wpadniesz pokazać brykę na spociku warszawskim?
  23. Idealnym rozwiązaniem jest montaż RNS-E. To jest rozwiązanie na miano Audi a nie jakieś drutexy pod siedzeniem Myślę, że całkiem spore grono rezaczy z tego forum, którzy robili retrofit RNS-E w swoich autkach przyzna mi rację.
  24. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    ba$ior Graulacje! Wygląda za***iście! Wielki szacun za odwagę i wytrwałość! Przetarłeś szlak LEDowy na naszej polskiej ziemi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.