Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Nie zapomnij kija baseballowego do tych negocjacji bo do kolesi żadne inne argumenty nie trafiały. Jak grochem o ścianę
  2. Przyjedź, ponegocjuj, ocenimy rezultaty
  3. No to do kompletu pochwal się kilkoma klipami video albo przynajmniej mp3. Chcemy usłyszeć jak brzmi!!!
  4. No akurat z tym się nie zgodzę Bo jedno nie zapewnia drugiego.
  5. Znam to znam
  6. malik odpowiedział(a) na pbuli temat w Audi A4/S4 B6
    Ładna :oklaski: Napisz coś więcej o wyposażeniu.
  7. jak tam wydechy?
  8. Noooo... słabo Tysiaka chyba nie dobijemy do końca roku
  9. Witaj! Zanim zadasz pytanie skorzystaj z opcji "Szukaj" Może ktoś juz odpowiedział na podobne.
  10. Hehehe.. jasne jasne
  11. Poza upiększaniem mojej A4 moje inne zainteresowania to: - Kolarstwo górskie (dosyć poważnie - około 4k km rocznie) - Nurkowanie (advanced SSI) - Sporty związane z deską (snowboarding, windsurfing, wakeboarding) - Grafika komputerowa (od dawien dawna) - Fotografia (od niedawna - Rozwiązania dla inteligentnego domu - Modelarstwo RC - Enologia
  12. Blue city, arkadia, ikea janki tez maja podziemne garaze A poprzedniej zimy gdzie robiliscie spoty?
  13. Ja pier**le, mam alternatywę dla "Włatcóf móch". Oglądajcie na TVNie we wtorki "Jaja ze stali" o 23:30. Angole są pojebani! Program jeszcze trwa!
  14. Bo nie płaci się za "uderzenie młotkiem tylko za to, że ktoś wie gdzie tym młotkiem uderzyć" Prawdę mówiąc to i tak byłem zadowolony. Myślałem, że uszkodzenie hamulców jest poważniejsze bo sprawdziłem stan klockow, tarcz, plynu hamulcowego i wszystko niby było OK a kontrolka nadal świeciła.
  15. Mi tez wyskakiwala ikonka Bremsen na FISie od czasu do czasu. Klocki mialy okolo 10tys w miare spokojnej jazdy. Plynu hamulcowego tez bylo wystarczajaco. Myslalem, ze cos z elektronika. Pojechalem wiec do ASO i okazalo sie, ze przetarl sie kabelek biegnacy od klocka do czujnika Wzieli za diagnoze i regeneracje 100PLN.
  16. Dzisiaj standardowo w Promenadzie?
  17. Ja w sumie też czekałem 1.5tyg na wolny termin ale dotrzymali słowa.
  18. Dokładnie. Również ten na tylnym siedzeniu Nie "również" ale przede wszystkim
  19. Poza estetyką względy czysto praktyczne. Po prostu nie chcę żeby było widać ładunek.
  20. A tutaj masz moje B6 robione u tych samych kolesi przy czym u mnie końcowki wystają o jakieś 1.5cm dalej niż u oniaka.
  21. Hehehe.. było ciężko, ale się udało BTW: Widzieliście ten ad? Może któryś z Was się skusi, zachęcam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16393.0.html
  22. Taaa.. tzw. zdjęcia rozwodowe należy szybko poddać cenzurze Ostatnio zerknęła mi przez ramię na wątek, w którym pytano się mnie "jak tam E?" Sam się długo zastanawiałem o co chodzi i kto to jest tajemnicza "E" Dopiero po chwili wpadłem na to, że chodzi o płyty z oprogramowaniem Elsa
  23. Bardzo przepraszam, że się wtrącę, ale aż oczy pieką jak się czyta tekst z taką ilością błędów Uprzejmie proszę o szacunek dla czytających i przyłożenie się w przyszłości do ortografii w stopniu minimalnym
  24. Z czego 2 w bikini lub bez

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.