Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. tylko podpowiadam :>
  2. Seryjne :audi:kosmetycznie !!! zmodyfikowane to jest to :th:
  3. też mnie sie tak wydaje albo czarne albo w kolorze nadwozia ??
  4. sprawdz mocowanie silnika (poduszki)
  5. przesadzone z chromem, pozdejmuj to załóż ładne felgi, opuść go troche i bedzie wiele lepiej :th:
  6. Gratulacje :thumbup: Mój Mikołaj ma już 6 m-cy i też jest fanem :> http://img248.imageshack.us/img248/5707/dsc0054jr6.jpg
  7. sprobuj jednak przerobić ori płytkę
  8. pewnie zakładałeś czerwone diody i nic nie było widać załóż białe i spróbuj
  9. Co zrobić jeśli dostałem ostrzezenie (można jakoś zlikwidować czy samo zniknie po jakimś czasie) i ile ostrzeżeń można dostać ??
  10. co 90 tyś km sie wymienia
  11. mcm odpowiedział(a) na mcm temat w 1.9TDI
    ok 10 mminut
  12. mcm opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Czy do wymiany mam termostat, bo na VAG-u i 49 kanale klimatronika temperatura nie rośnie powyżej 75 stopni C ??
  13. Normalka bez obaw TDI tak ma
  14. sugeruje że trzeba poszukać dobrego mechaniora najlepiej takiego co sie w audi specjalizuje
  15. tu trzeba jednak dobrych magików
  16. ja tam mam po podłokietnikiem zamontowane :th:
  17. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    poszukajcie na www.joemonster.org lub www.metacafe.com filmików z Jeffem Dunhamem to brzuchomwca ŚWIETNY !!!
  18. mcm odpowiedział(a) na luk2 temat w 1.9TDI
    a wiec szukajcie problemu w doładowaniu
  19. mcm odpowiedział(a) na luk2 temat w 1.9TDI
    Też coś mi sie wydaje że to będzie wina doładowania[br]Dopisany: 11 Listopad 2007, 17:46 _________________________________________________Kumpel miał to samo, zapieliśmy VAG-a i pokazało błąd z ciśnieniem powietrza w przewodzie dolotowym, 140 km/h to był max u niego, jak sie dowiem czy naprawił to coś napisze
  20. Jutro umawiam się do Rogalottiego z moją niunią , i z tego co czytałem nie będę żałował :> :> :> :th:
  21. ja mam AHU i :)też tak mam to nic groźnego [br]Dopisany: 11 Listopad 2007, 17:35 _________________________________________________trwa to jakieś 2 - 3 sekundy, ale poźniej ichnie i wraca do ideału pewnie kończą się świece i pomału wtryski ale jak narazie furka śmiga jak błyskawica :>
  22. no tak ale ja mam na rozgrzanym silniku 74 stopnie C to coś chyba nie tak ??
  23. można przerobić płytkę w starej lampie na led chyba sobie zrobie jak bede mial wiecej czasu może zrobie fotostory

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.