Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. może lekko podjechany silnik masz albo ktoś kiepski chiptuning zapoodał
  2. najprawdopodobniej brak katalizatora i uszkodzony tłumik to są przyczyny ale wszystko jest ok samochody na gazie tak mają
  3. sqelcha lub głośność
  4. i tak mi wychodzi chyba że to czujniki G2 lub G62
  5. Silnik sie nagrzewa ale nie działa mi wskaźnik temperatury na desce rozdzielczej Zrobiłem taki test: termostat oraz G2/G62 niniejsza procedura ma na celu określenie źródła niemożności uzyskania przez silnik temperatury roboczej. w razie wymiany termostatu zaleca się zakup oryginału w ASO. w razie wymiany czujnika G2/G62 zaleca się zakup oryginału w ASO. czujniki związane z badaniem termostatu: G62: czujnik określający temperaturę na potrzeby ECU; G2: czujnik określający temperaturę na potrzeby wskaźnika na desce rozdzielczej. do przeprowadzenia niniejszej diagnostyki konieczne jest dokonanie pomiarów w grupach: 01-Engine: 007; 17-Instruments: 003. pomiar dokonywany będzie dwuetapowo - na zupełnie zimnym silniku oraz na w pełni rozgrzanej jednostce napędowej. 1. pomiar na zimnym silnku*. *najlepiej jest dokonać pomiar rano przed rozruchem silnika. a. dokonujemy analizę grupy 007 w grupie 01-Engine - temperatury paliwa( u mnie 2,8 stopnia C), powietrza (u mnie 1,8 stopnia C) oraz płynu chłodzącego (m u mnie 1,8stopnia C) [G62] powinny być zbliżone do siebie. jeżeli temp. płynu chłodzącego odbiega od dwóch pozostałych - możliwe uszkodzenie czujnika G62. temperatury należy zanotować. b. dokonujemy analizę grupy 003 poz. 1 w grupie 17-Instruments (u mnie 30 stopni C) - poznamy odczyt z czujnika G2. wartość powinna być zbliżona do wartości z punktu 1a. jeżeli jest różna przy założeniu, że temperatury z pkt. 1a są zbliżone do siebie - możliwe uszkodzenie czujnika G2. 2. pomiar na w pełni rozgrzanym silniku. a. dokonujemy analizę grupy 007 w grupie 01-Engine - temperatury płynu chłodzącego [G62] - zazwyczaj poz. 4. temperaturę należy zanotować.(u mnie 72,9 Stopnia C) b. dokonujemy analizę grupy 003 poz. 1 w grupie 17-Instruments - sprawdzamy odczyt z G2 - powinien być niemal identyczny jak ten z pkt. 2a. (u mnie 71 stopni C) jeżeli odczyt z G2 i G62 jest jednakowy - uszkodzeniu uległ termostat. jeżeli odczyt z G2 i G62 różni się - uszkodzeniu uległ jeden z tych czujników [zazwyczaj G2 i G62 są połączone ze sobą]. I Pytanie co najprawdopodobniej jest uszkodzone bo ztego co ty pisz to chyba czujnik G2 [br]Dopisany: 11 Listopad 2007, 12:26 _________________________________________________chociaż wydaje mi sie że to może być również termostat bo chyba temperatura na rozgrzanym silniku powinna wynosić 90 stopni C ??
  6. na klimatroniku mi dobrze pokazuje a zegar raz zaskoczy raz nie może to być G2 Jutro z rana biore sie za diagnostyke podłącze VAG-a i zobacze co pokaze
  7. ciężko jest chyba regulować w czasie jazdy ??
  8. mam ten sam problem tylko, że u mnie zegar działa sporadycznie W serwisie STER w Radmiu powiedzieli że nie da sie tego namierzyć komputerem i że trzeba pobawić sie z elektryką. Powiedzieli mi że może to być zarówno czujnik temperatury, zegar wewnętrzny lub przerwa w obwodzie gdzieś pomiędzy
  9. a kratka nad klimatronikiem to też chyba czujnik temp wewnętrznej
  10. mcm odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Wraca fecet na gazie do domu o 5 rano w progu wita go zona z wałkiem a facet na to: widzisz kochanie od kiedy założyłem ci internet to tylko czatujesz i czatujesz
  11. U mnie raz na jakiś czas przerwie przy odpalaniu i zaczyna świstać, jak skończy sie krecić słychać stuknięcie. Pewnie też bendyks
  12. Ja też sie zastanawiałem czy biały dymek z rana to normalka i właśnie w tej chwili sie uspokoiłem :> :> :>
  13. Gadałem z nim. Jak mi finanse pozwolą to może w tym roku jeszcze sie umowie
  14. może polecacie kogoś ??
  15. właśnie tyle by wystarczyło, i nic sie nie działo po chipie u ciebie ??
  16. Witam Potrzebuje dobrego i niedrogiego warsztatu w okolicach Radomia, ktory zajmuje sie podnoszeniem mocy. Mam audi A4 B5 AHU 90KM 1998 rok 220000 km przebiegu ??
  17. Irek 41 a gdzie robiles chipa i ile cie wynoslo bo tez sie zastanawiam ??
  18. bede wymieniał amorki to może sprężynki troche krotsze kupie jakieś 3-4cm wiecej chyba sie nie oplaca
  19. tak 16", ale nie wiem czy go obniżać na nasze drogi to chyba zły pomysł
  20. Tak wyglądała po sprowadzeniu A tu już moje modyfikacje - lampki ksenon Valeo i laczki 16" : nowy mieszek i gałka LEDowe lampki tylne nowy poliftowy grill polerowane rurki nowe lakierki 17" i gleba LOWTEC -35 /-30 Felgi Alutec Tornado c. chrom, ORI Ksenon VALEO, CHIP + Wtryski 216ki + Warszwa MR Motors mod = 128 KM i 292 Nm wykresik:
  21. moja też była taka na początku. Dołożysz ładne felgi troche chromu (bez przesady) ksenony lub soczewki jakiś audio i można furką jeździć :-))
  22. mnie trzymał zacisk i sie tarcza zwichrowała miałem podobne objawy
  23. JA NA 100% CZWóRECZKE BYM ZAPODAł. POZDRO
  24. ok thanks any way
  25. Witam Chciałbym zapytać czy tym interfejsem: http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=247353411 da rade coś zrobić ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.