Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Gratuluje auta Super Audi też na taka poluje ale w innej wersji Tu moja propozycja modów - nowość firmy OSIR DESIGN (www.osirdesign.com) Ja ich produkty na pewno będę instalował w swoim aucie
  2. Gratuluje auta Super Audi też na taka poluje ale w innej wersji Tu moja propozycja modów - nowość firmy OSIR DESIGN (www.osirdesign.com) Ja ich produkty na pewno będę instalował w swoim aucie
  3. Gratuluje auta Super Audi też na taka poluje ale w innej wersji Tu moja propozycja modów - nowość firmy OSIR DESIGN (www.osirdesign.com) Ja ich produkty na pewno będę instalował w swoim aucie
  4. Gratuluje auta Super Audi też na taka poluje ale w innej wersji Tu moja propozycja modów - nowość firmy OSIR DESIGN (www.osirdesign.com) Ja ich produkty na pewno będę instalował w swoim aucie
  5. Gratuluje auta Super Audi też na taka poluje ale w innej wersji Tu moja propozycja modów - nowość firmy OSIR DESIGN (www.osirdesign.com) Ja ich produkty na pewno będę instalował w swoim aucie
  6. Też znalazłem tą aukcje na ebay.de ale myślę, że to ściemka bo są wykorzystane fotki Hiszpanów(stare jak świat !! ) i cena jest kosmiczna (przy tym kursie Euro) Nie zaryzykował bym 450 Euro... Dostałem odpowiedz od firmy Dectane, która wprowadzi do sprzedaży lampy do sedana i avanata już za kilka dni Na ich oficjalnej stornie są w ofercie lampy w kilku wersjach ale bez zdjęć. To był taki wabik, który pojawił sie na forach i w momencie kiedy Malik dał o lampach Newsa Jak będę miał info i fotki to zamieszcze niezwłocznie Już niedługo u jednego z naszych forumowiczów pojawią się takie cudeńka na ba$iorowych wkładach A tu mały fotoshop (nie mój) S4 B7 ze światłami od Sportbacka. Szukam tych świateł w dobrej cenie. Jak by ktoś, coś, komuś to pisać
  7. Dziwne, że Twój FIS nie wyrzuca błędu Potrzebuje tego typu diód, które pokazałeś ale ba15s, czyli do DRL'ów. Daj znać jak coś znajdziesz bo ten sprzedawca, który ma pokazane przez Ciebie diody W5W nie ma tych, których szukam, czyli ba15s. Chce zamówić komplecik
  8. Fajne te żarówki !! Ale szukałem takich na allegro i nie ma , a i cena też wysoka
  9. Panowie tu są ledy W5W do postojówek, które nie powodują problemów z FISem. http://www.hypercolor.de/product_info.php?info=p53_2er-Set-Glassockel-Standlicht-W5W.html Przy zamówieniu wybieramy: 1. Checkwiderstand (bitte auswählen) Ja, inkl. 2 Checkwiderstände (+2,00 Euro) 11,00 EUR
  10. Proszę czytać uważnie moje posty OSRAM ma już tego typu żarówkę ale 5000 K a Philip takiej nie miał. Pewnie Osram na dniach wypuści 6500 K, 7500 K, 1200000000000000 K...kurde drogie
  11. Racja Doczytałem się na dole: - der Preis bezieht sich auf 1 Stück - Kur zapiał, motyla noga - drogie te Ultra Blue
  12. ja mam takie zeny w hurtowni co na to poradzę Wiadomo cena zależy od kursu. Ja wziąłem 1 Euro = 3,0 zł tak na oko Ale masz racje wychodzi więcej ale i tak jest o wiele taniej z ebaya, jeżeli ty masz sztukę po 360 zł... Co to za hurtownia ?
  13. Oj coś ten Twój dostęp do żarówek jest kosztowny. W linku, który podałem komplet żarówek można kupić za około 130 Euro, czyli jakieś 390 zł za komplet (2 żarówki) - jeżeli się nie mylę.
  14. Jeżeli się uda to będę miał dostęp do tych żarówek jakoś w tym tygodniu. Mam znajomego, który pracuje w fabryce Philipsa w Kętrzynie i sprawdzi czy mają już takie żaróweczki na stanie
  15. Witam, Firma Philips wprowadziła do swojej oferty żarówki D1S, D2S,D2R XENON ULTRA BLUE o temperaturze 6000 K. Więcej info tutaj: http://www.lighting.philips.com/de_de/consumer/carlighting/1_car_lighting/references_for_car/11_xenonub_ref.php?main=de_de_consumer_lighting&parent=89083467512&id=de_de_car_lighting&lang=de Wiem również, że OSRAM ma w swojej ofercie podobne żarówki ale o temp. 5000 K. Więcej info tutaj: http://www.osram.de/osram...g_SF_432-PP-P007DE-de.pdf Cena w Niemczech to 130 Euro, więc sporo. Philips 6000 K Do kupienia tutaj: http://cgi.ebay.pl/D1S-XENON-ULTRA-BLUE-PHILIPS-6000K-85410UBC1-NEU_W0QQitemZ390014152024QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item390014152024&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318
  16. DzienX za wsparcie. Te gotowe rozwiązania... no zobaczymy
  17. Witam, Zacząłem rezanie lamp w B7 sedan i wielka kupa Wkłady od A6 są za długie i za wysokie, a co za tym idzie nie mieszczą się w lampach tylnych A4 B7 sedan Dla chętnych i odważnych mam do sprzedania kompletne wkłady x 2 do lamp tylnych - błotniki i 1 wkład do lampy w klapę (prawa strona). Wkłady pasują idealnie do lamp tylnych A4 B7 avant, co udowodnili Hiszpanie Próbowałem... ;( i się nie poddaje. Dzisiaj dokonałem pomiary lamp od A3/S3 Sportback i są idealne !! Szukam teraz lamp z rozbitka i będę działał
  18. Prawie wszystkie nowe lampy na diodach są klepane po jeden wzór. Pewnie do avanta i sedana będą wyglądały podobnie jak te nowe lampy do A6 C5 (4B) Avant... Według mnie idealnie by pasowały lampy od A3 Sortback po faceliftingu Na oko pasują bardziej do sedana B7 niż wkład od A6. Może jakiś śmiałek z forum je zaadaptuje ?? Tu link do lamp na lewą stronę: http://allegro.pl/item512675751_audi_a3_sportback_2008r_lewa_strona.html
  19. Jak to ? Na rok do przodu ? Czyli, że dopiero za rok będą dostępne oferowane produkty na Essen Motor Show ? Nie wszyscy producenci wystawiają się na tych targach i nic Malik nie napisał o producencie (kraj .itp) lamp, które są przedstawione na zdjęciu.
  20. No to lipa jak palą gniazda ;( , z tym osuszaniem chodziło mi o to że w B6 oryginalne bixenon lub jak kto woli xenon+ ma taką przypadłość że paruje. Przy pomocy tych żarówek chciałem je osuszać :gwizdanie: Pierwsze słyszę, że można żarówką osuszyć xenon...a może i można Jak już pisałem wcześniej możesz użyć innych żarówek.
  21. Oj nie mogę się zgodzić. Ja znalazłem równie dobre rozwiązanie bez stosowania rezystorów i uważam, że barwa światła w tym postojówkach, które znalazłem jest idealna pod xenon. Wystarczy przejrzeć dokładnie ten wątek. ba$ior a kombinowałeś może z jakimiś innymi żarówkami od tego gościa z allegro, np. kierunki, stopy wsteczny ... ?? Powiedz mi jeszcze czy te postojówki nagrzewają się mocniej, chodzi o to czy będą osuszały ori-parujący-bixenon?? Nie kombinowałem bo żarówki, które mnie interesują to Ledy, a komputer reaguje na ten typ żarówek błędem na FISie. Mam wstawione żarówki P21W niebieskie w miejsce żarówek cofania i jest fajny efekt białego światła W nowym projekcie tylnych lamp LED "ala A6 AVANT" zastosuje też żarówke diodową w tylnych kierunkach Te żarówki, które poleciłem zamiast ORI żółtych grzeją się bardzo mocno i palą gniazda ;( i ciężko je wyjąć. Ja już mam popalone gniazda więc jest luzik i dalej je stosuje . Można kupić żarówki o słabszej mocy i będzie GIT. Nie wiem co to znaczy "osuszały ori-parujący-bixenon" . Proszę wytłumacz dokładniej to zjawisko
  22. Oj nie mogę się zgodzić. Ja znalazłem równie dobre rozwiązanie bez stosowania rezystorów i uważam, że barwa światła w tym postojówkach, które znalazłem jest idealna pod xenon. Wystarczy przejrzeć dokładnie ten wątek.
  23. dobre pytanie ale, arturo_freestyler pisał mi ze jednak nie pasują z serii jak i spryski ( mozna chyba ewentualnie jakis tuuning zrobić) tak i halogeny :gwizdanie: wiec jak to w końcu jest ? no właśnie,jak to jest? ostatno dzwoniłem do handlarza z allegro i mówił że na 100% spryski nie pasują ,a tu basior pisze że montował u siebie i pasują PS.basior,a ty nie zmieniałeś czasem tylko samego grilla Nie wiem o co ci chodzi ? U mnie zostały przełożone spryskiwacze z wersji nie s-line do zderzaka s4/s-line i działają do tej pory. Jeżeli nie wchodzą idealnie to wystarczy je odpowiednio dopasować. Nie trzeba kupować nowych.Poszukaj fachowców, którzy Ci pomogą Koszty zakupu tych części są dość spore jak na taką "pierdułkę" Wcześniej miałem zderzak non s-line przerobiony pod grill RS4 ale z czasem zmieniłem cały zderzak - czytaj forum a będziesz pełen wiedzy...
  24. Przedie lampy jak w A5 ale do B7 jeszcze ich tam niema... ;( Jezu... :> Ta firma wprowadziła na rynek jako pierwsza lampy stylizowane na przednie z diodami jak w A5/S5 do różnych modeli aut. Do B7 nie ma takich lamp jeszcze. W ofercie pojawiły się tylko tylnie lampy (te montowane w błotniki i klapę). Myślę, że te nowe lampy firmy dectane będą miały diody w każdej z 4 lamp. Sugeruje się ich najnowszą wersją 2-częściowych lamp do Seata Leona. [/url
  25. Witam, Malik mnie trochę wyprzedził... Firma dectane (www.dectane.de) ta sama, która wprowadziła lampy przednie jak w A5 posiada już w swojej ofercie lampy do avanta i sedana !! Nie ma jeszcze zdjeć ale są ceny i opis... LED taillights Audi A4 Lim.05_4 pieces_ red/crysta - 283.70 Euro brutto. Są w ofercie nawet lampy do B8 Te które Malik zaprezentował mogą być z oferty tej firmy ale jakoś mi nie wchodzą, są nie w stylu Audi no i w klapie brak LEDów !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.