Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Nowe felgi na koniec sezonu ?? Już chyba rozumiem. Przez ich rozmiar będą całorocznymi alufelgami
  2. Witam wszystkich. Czy dziś ktoś z was na śniadanie jadł jajo... http://img29.imageshack.us/img29/2568/2183776ffc3d6756.jpg
  3. Podam numer konta jeżeli chcesz się odwdzięczyć
  4. Odradzam zakup tych żarówek. Są za mocne i palą gniazda, stapiają plastik i szybko się przepalają krusząc szkło do wewnątrz reflektora...
  5. Ale wpis... dla kogoś komu jebli auto z nowymi felgami avanti jest to jak najbardziej normalny wpis Tego nie wiedziałem... Przepraszam.
  6. Super autko. Wyposażenie robi wrażenie. Majątek poszedł w "bajerki". Ja w salonie tak nie szalałem... Dużo "gadżetów" masz na pokładzie swojego Audi Ciekawe jak z bezawaryjnością tej całej elektroniki... :gwizdanie:
  7. Niemiecka firma, a polska myśl techniczna ?? Pracujesz tam tak ?? Niektóre elementy są godne uwagi, a ja chcę pewnego Merola poddać tuningowi, więc liczę na jakieś rabacik
  8. jeśli mowa o tym to nie ma się czym chwalić :polew: żart oczywiście chociaż ten zderzak przedni nie w moim guście Ten czarny CLS ma pakiet firmy ASA DESIGN (może pomieszałem nazwę), która robi z mercedesów "BATMOBILE".
  9. Witam, Coś marnie z laseczkami. Zapodaje na osłodę w środku dnia
  10. He he. Luz. Można pisać co się komu podoba. Jestem bardzo tolerancyjny
  11. Zakładając ten wątek myślałem, że będziecie komentować auta ale się pomyliłem. Chyba większość forumowiczów komentujących ten temat woli opisywać wrażenia związane z mężczyznami...
  12. Są pieniądze, jest fantazja, są mega furki po tuningu Życzę wszystkim forumowiczom takiej fantazji i furek Dziś widziałem ADUI RS6 Czarny mat - kierunek Piaseczno. Takie samo jak na spociku w Rosji
  13. Spot w Rosji: http://benzclub.ru/forum/showthread.php?p=676976&posted=1#post676976
  14. Tak. Gdzieś, ktoś na forum miał zrobione DRL jak w B7 ale nie pamiętam kto... Proponuje użycie "szukaj"
  15. W światłach przeciwmgielnych (halogenowych) są inne szkła niż w reflektorach głównych . Inaczej rozpraszają światło co w przypadku Twojego pomysłu - zastosowanie ich jako światła dzienne - będzie powodować oślepianie kierowców i mandacik. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup gotowych KIT'ów pod DRL, które można montować w miejsce świateł halogenowych - Hella, In.Pro itp. W B6 jest możliwość wstawienia i ustawienia świateł tak, że działają identycznie jak w B7 - szukaj na forum.
  16. Czyli popierasz to co napisałem, ponieważ te felgi mają ET45 Tak. Popieram w 100 %. Dajesz dystanse 10 mm i "dobijasz" do ET 35. Felgi ładnie wystają, nic nie obciera. Zaufaj mi przerabiałem to w swoim B7.
  17. Ja mam 18" i 8" szerokość. ET mam 35 i jak zapodasz dystans i przekroczysz te ET np. 32 itp. to będzie obcierać, u mnie tak było. Przy ET 35 fele ładnie odstają (przód + tył). Postaraj się "dobić" do Et 35 dystansami w swoich felgach.
  18. Proszę napisz jak z komfortem po zainstalowaniu sprężyn, mocno się utwardziło auto ?? Wygląda na wysokie.
  19. Tak. U mnie się nie sprawdziły i pokazywało błąd na FISie.
  20. Kupuj te i będzie GIT
  21. No co ?? Widać, że są to ORI światła od B7 Avant z wkładami od A6
  22. Ja będę. Ktoś mnie odbierze ?? Czarne A4 B7 na Ledach.
  23. Witam, Pewna firma Lusch (/www.lusch.us) zaproponowała do modeli Audi grille i inne "oryginalne" akcesoria. Jak dla mnie te grille (pionowe "otwory") MASAKRA !! Pewnie znajdą się chętni na tego typu tuning Jak by się uparł to może ten grill z czarną siateczką (strona producenta) do B8 albo S5 by zainstalował , a i karbonowe "kratki" do świateł przeciwmgielnych są spox. Więcej fotek: http://www.lusch.us/LuschAudiAftermarket.htm
  24. Wyrazy współczucia ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.