Hugo
PREZES
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Problem z odpalaniem Audi A4 B5 1.6 przy minusowych temperaturach
Treść opublikowana przez Hugo
-
[b5 1.8] ramka do radia
Przecież jest napisane do jakich Audi pasuje.A A3 ma całkiem inne wnętrze niz A4
-
Glosniki b5
Już kiedyś napisałem , że w tube to można dostać :053: .Nie doradzaj koledze tego co złe , a tuba właśnie jest złem.Jak już coś wsadzać w bagażnik to tylko i wyłącznie subwoofer i Ci co się znają na car audio , na pewno przyznadzą mi racje :one:
-
B5 podlokietnik
Z rok temu w ASO kosztował 1350zł wersja skórzana.Ja sprzedałem taki nowy do B5 na ebayu za 200euro :diabel:
-
[ALL B5] Wycena lakierowania
to i tak taniutko :027: A skąd wiesz jak duże ma mieszkanie :mikolaj: My tu rozmawiamy o malowaniu aut , a nie robimy programu Kto Was tak urządził KONIEC OT :diabelek:
-
Glosniki b5
Z przodu w drzwiach wsadzisz max 13cm , a w tylną półke 16,5cm. Jak już inwestować to w przód.Najlepiej zrobić panele i wsadzić 16,5 ze zwrotnicami i będzie cud , miód i malina :one:
-
Felgi RS6 18
Jakby te fele i opony były dobre to by koleś krzyczał za nie conajmniej 3000 , a znająć życie to opony do d.... i fele krzywe albo prostowane kilka razy i malowane
-
Polecane opony zimowe
Przecież to opony kierunkowe to normalne , że wyją
-
Strefa Śmiechu
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,36973,sortuj,sm,st,36981,pozycja,16,Dobre_na_rozbudzenie :576: :576:
-
Felgi S LINE
Do a4 nie pasuja.Pisze , że do Audi , bo pasują do A3 i TT
-
Felgi S LINE
Ok dzieki. Czyli w pierwszym linku jest pomylka ? Nie ma żadnej pomyłki.Ten wzór felgi jest też w rozstawie 5x100
-
Felgi S LINE
Wszystkie A4 mają rozstaw 5x112
-
[B5 2.6 V6] A to moje A4...
Ja bym zmienił : Grill Spryskiwacze Zdjął ten napis z szyby Zdjął te śmieszne kapsle Zdjął brewki Założył normalny zderzak tylny od A4 Zmienił wydech
-
Kredki do lakieru i inne wynalazki
Te kredki to najlepiej sprawwdzają się w rękach dziecka jak maluje sobie domek
-
Licznik w milach?!
Hmmm , może pyknij fote to będzie wszystko jasne
-
Licznik w milach?!
Takie masz zegary jak na fotce ponizej ??
-
klima?
Z tego co pamietam to jak jest poniżej +5
-
Chyba zaczyna mi siadac zarowka xenonowa, jaka kupic?
Pamiętaj o tym , że żarówki powinno sie wymieniać parami
-
B6 Lakierowanie plastików
Ja dałem jakieś grosze bo to ojca znajomy i był mu winien jakąś przysługe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hahahhaahhaah to był taki mały żarcik z mojej strony na rozluźnienie atmosfery
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musze Cię zmartwiić mój drogi.Właśnie wróciliśmy z Tomboyem z Niemcowni jego nowym nabytkiem :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie każdy to potrafi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spokój ma być , bo zaraz się zdenerwuje i zamkne temat :twisted:- [ALL B6] Trzęsie przy ruszaniu z miejsca
Na to wygląda.Ja miałem u siebie wymienione na gwarancji producenta przy 40000km- tuning fabryczny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.