Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Po przeczytaniu tego tekstu na stronie nie zgadzam się dokładnie z połową napisanych tam rzeczy Pierwszy przykład z brzegu na temat wagi silnika i przyśpieszenia do 100 A4 B6 1.8T 150KM masa własna 1375KG 0-100 8,9sec A4 B6 1.9TDI 130KM masa własna 1395KG 0-100 9,9sec Jak widać róznica w wadze to jedyne 20kg na korzyść silnika beznynowego.Dodatkowo w benzynie jest 20KM więcej , a różnica w przyśpieszeniu wynosi jedynie 1sec.
  2. Wydaje mi się , że ten Pan robił porównanie diesli ze swojej specjalności , czyli " Wojskowe pojazdy kołowe i gąsienicowe" :twisted:
  3. Szczerze to mnie mało obchodzi kto to pisał.Przez prawie 9 lat jeździłem A4 1.8T , teraz latam 1.9TDI to chyba mam jakieś porównanie Zaraz się zacznie wojna diesel kontra benzyna
  4. Dokładnie.I koleś który to pisał , to chyba nie miał okazji jeździć dieslem Pogadał sobie na czatach z dziećmi neostrady i pisze jakieś dziene rzeczy teraz
  5. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Hahhahah mi też się podoba nazwa
  6. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    To znaczy , że wszystko Ok z Twoją pocztą bo nie miałem kiedy wysłać.Ale jak dotre do domu wieczorem to się spręże i puszcze
  7. Tankuje na Neste o roku i zero problemów.Zima -35'C i auto paliło bez najmniejszych problemów po 8 godzinnym staniu na parkingu przed firmą.Auto na paliwie z Neste lata bez problemów.Dużo znajomych tankuje na Neste i jescze nigdy nikt złego słowa nie powiedział
  8. Nie warto przepłacać
  9. W B3 miałem , w B4 miałem , w B5 miałem i teraz w B6 też mam :mrgreen:
  10. Hugo odpowiedział(a) na PrzemekDz temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Te drugie są pomalowane.Kolega kupił takie fele od RS4 i miały być nowe , a okazało sie , że były malowane i w dodatku ciemniejszą farbą i wygląda to paskudnie.Mowa o firmie Masz gum.Proponuje poszukać czegoś na ebayu.Można trafić ładne kółka za grosze
  11. Z tego co pamiętam to trzeba kupić manetke wycieraczek ze sterowaniem kompem.Koszt w ASO ok 400zł , na ebayu dużo taniej.Trzeba podpiąć auto pod vaga i powinno się dać odblokować pozostałe funkcje.W ostateczności trzeba będzie wsadzać nowe zegary , ale nie sądze.Jak jestem w błędzie to proszę o info
  12. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Aktualizacje wyśle dziś wieczorem , bo przybyło kilka osób. A co do picia jak najbardziej można dzwonić Nic nie dostałem. :?: (Czyżby moje dane nie doszły????) Wszystko doszło , ale w weekend zabalowałem i dopiero dochodze do siebie
  13. Jak zasypie droge to wszyscy stoją i się ślizgają , a Ty jedziesz.Ja miałem nawet okazje którejś zimy zasuwać pasem zieleni bo ulice zasypało i samochody zakorkowały przejazd.Zresztą sam zobaczysz :twisted:
  14. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Europa da się lubić :shock:
  15. Jakbyś miał ze 400KM to mógłbyś popiszczeć sobie.A mając 150KM nic nie zdziałasz Jak chcesz sobie lacza popalić to trzeba kupić bmw
  16. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Aktualizacje wyśle dziś wieczorem , bo przybyło kilka osób. A co do picia jak najbardziej można dzwonić
  17. Bartek kupujesz śruby zabezpieczające , a nie żadne nakrętki. Podmieniasz w każdym kole jedną śrube zwykłą na zabezpieczjącą i gotowe.
  18. Inn , rozmawiaj z Alanem , on ma super ceny na części http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=372
  19. Nie kupuj strumienicy.Kasa wywalona w błoto.Jak chcesz się pozbyć kata , to zamiast niego lepiej wspawać rure z nierdzewki niż pchać strumienice
  20. A po co pakować głosniki w półke ?? Lepiej zrobić dobry przód i ewentualnie piecyk i subwoofer do kuferka i jest gites. A co do montażu tych elips , to wyciąga się całą półke tylną , zaznaczasz miejsce montażu i powiększasz fabryczne otwory.Blache możesz ciąć nożycami , albo wyżynarką bo jest ona miękka.Później wycinasz otwory w półce , przykręcasz głośniki i gotowe :twisted:
  21. http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1016&highlight=epc
  22. Ja niczym nie konserwowałem i nic im nie było.Standardowe mycie i nic więcej
  23. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    Trzeba było preczytać dokładnie to co napisałem w 1 poście na 1 stronie , a mianowicie : "Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury żeby wybrać numer kodu. Naciśnij ponownie przycisk recyrkulacji. Wyświetli się wartość. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury ponownie aby wyświetlić inny kod." Pozdro
  24. Hugo odpowiedział(a) na sisi1977 temat w 1.6
    ADP to oznaczenie silnika 1.6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.