Treść opublikowana przez Hugo
-
Benzyna, czy diesel? Czy wybór jest taki oczywisty?
Po przeczytaniu tego tekstu na stronie nie zgadzam się dokładnie z połową napisanych tam rzeczy Pierwszy przykład z brzegu na temat wagi silnika i przyśpieszenia do 100 A4 B6 1.8T 150KM masa własna 1375KG 0-100 8,9sec A4 B6 1.9TDI 130KM masa własna 1395KG 0-100 9,9sec Jak widać róznica w wadze to jedyne 20kg na korzyść silnika beznynowego.Dodatkowo w benzynie jest 20KM więcej , a różnica w przyśpieszeniu wynosi jedynie 1sec.
-
Benzyna, czy diesel? Czy wybór jest taki oczywisty?
Wydaje mi się , że ten Pan robił porównanie diesli ze swojej specjalności , czyli " Wojskowe pojazdy kołowe i gąsienicowe" :twisted:
-
Benzyna, czy diesel? Czy wybór jest taki oczywisty?
Szczerze to mnie mało obchodzi kto to pisał.Przez prawie 9 lat jeździłem A4 1.8T , teraz latam 1.9TDI to chyba mam jakieś porównanie Zaraz się zacznie wojna diesel kontra benzyna
-
Benzyna, czy diesel? Czy wybór jest taki oczywisty?
Dokładnie.I koleś który to pisał , to chyba nie miał okazji jeździć dieslem Pogadał sobie na czatach z dziećmi neostrady i pisze jakieś dziene rzeczy teraz
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Hahhahah mi też się podoba nazwa
-
A4 Assistance
To znaczy , że wszystko Ok z Twoją pocztą bo nie miałem kiedy wysłać.Ale jak dotre do domu wieczorem to się spręże i puszcze
-
Paliwo (jakie i gdzie)
Tankuje na Neste o roku i zero problemów.Zima -35'C i auto paliło bez najmniejszych problemów po 8 godzinnym staniu na parkingu przed firmą.Auto na paliwie z Neste lata bez problemów.Dużo znajomych tankuje na Neste i jescze nigdy nikt złego słowa nie powiedział
-
Paliwo (jakie i gdzie)
Nie warto przepłacać
-
Czy macie sygnał niezgaszonych świateł??
W B3 miałem , w B4 miałem , w B5 miałem i teraz w B6 też mam :mrgreen:
-
Moje a4 cabrio
Te drugie są pomalowane.Kolega kupił takie fele od RS4 i miały być nowe , a okazało sie , że były malowane i w dodatku ciemniejszą farbą i wygląda to paskudnie.Mowa o firmie Masz gum.Proponuje poszukać czegoś na ebayu.Można trafić ładne kółka za grosze
-
Powitanie i pomoc - komputer FIS w Audi A4 1.9 TDI 2002 r
Z tego co pamiętam to trzeba kupić manetke wycieraczek ze sterowaniem kompem.Koszt w ASO ok 400zł , na ebayu dużo taniej.Trzeba podpiąć auto pod vaga i powinno się dać odblokować pozostałe funkcje.W ostateczności trzeba będzie wsadzać nowe zegary , ale nie sądze.Jak jestem w błędzie to proszę o info
-
A4 Assistance
Aktualizacje wyśle dziś wieczorem , bo przybyło kilka osób. A co do picia jak najbardziej można dzwonić Nic nie dostałem. :?: (Czyżby moje dane nie doszły????) Wszystko doszło , ale w weekend zabalowałem i dopiero dochodze do siebie
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Jak zasypie droge to wszyscy stoją i się ślizgają , a Ty jedziesz.Ja miałem nawet okazje którejś zimy zasuwać pasem zieleni bo ulice zasypało i samochody zakorkowały przejazd.Zresztą sam zobaczysz :twisted:
-
Strefa Śmiechu
Europa da się lubić :shock:
-
[B6 AVJ] Napęd quattro a palenie gum
Jakbyś miał ze 400KM to mógłbyś popiszczeć sobie.A mając 150KM nic nie zdziałasz Jak chcesz sobie lacza popalić to trzeba kupić bmw
-
A4 Assistance
Aktualizacje wyśle dziś wieczorem , bo przybyło kilka osób. A co do picia jak najbardziej można dzwonić
-
Czym sie roznia sroby od nakretek zabezpieczajacych na fele?
Bartek kupujesz śruby zabezpieczające , a nie żadne nakrętki. Podmieniasz w każdym kole jedną śrube zwykłą na zabezpieczjącą i gotowe.
-
Sklepy z częściami - Lublin, poszukuję dobrych!
Inn , rozmawiaj z Alanem , on ma super ceny na części http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=372
-
STRUMIENICA - Jaka ma ZYWOTNOSC?
Nie kupuj strumienicy.Kasa wywalona w błoto.Jak chcesz się pozbyć kata , to zamiast niego lepiej wspawać rure z nierdzewki niż pchać strumienice
-
Jak zamontowac glosniki w tylna polke??
A po co pakować głosniki w półke ?? Lepiej zrobić dobry przód i ewentualnie piecyk i subwoofer do kuferka i jest gites. A co do montażu tych elips , to wyciąga się całą półke tylną , zaznaczasz miejsce montażu i powiększasz fabryczne otwory.Blache możesz ciąć nożycami , albo wyżynarką bo jest ona miękka.Później wycinasz otwory w półce , przykręcasz głośniki i gotowe :twisted:
-
Kontrolka EPC
http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=1016&highlight=epc
-
Alufelgi zimą
Ja niczym nie konserwowałem i nic im nie było.Standardowe mycie i nic więcej
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Trzeba było preczytać dokładnie to co napisałem w 1 poście na 1 stronie , a mianowicie : "Naciśnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Następnie naciśnij przycisk ręcznego nawiewu górnego. Wyświetli się 1c. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury żeby wybrać numer kodu. Naciśnij ponownie przycisk recyrkulacji. Wyświetli się wartość. Naciśnij ‘+’ lub ‘-‘ temperatury ponownie aby wyświetlić inny kod." Pozdro
-
[B5 ADP] ADP co to znaczy?
ADP to oznaczenie silnika 1.6
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
A Ty jak do nas trafiłeś ?