Treść opublikowana przez Hugo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładny ... a po przebiegu widac ze autko nie mialo czasu wystygnac ..... :twisted: Nie miało kiedy , a fotele wyglądają jak nowe :roll:
-
Czy muszę rozbierać drzwi do wymontowania głośników?
Ok nie ma sprawy.Na allegro są po 300zł na 1 głośnik http://www.allegro.pl/item118333229_taschki_panele_drzwiowe_audi_a4.html
-
Czy muszę rozbierać drzwi do wymontowania głośników?
W czwartek jedziemy z Kowim na pogaduszki do speców , więc na pewno coś mu chłopaki doradzą
-
Czy muszę rozbierać drzwi do wymontowania głośników?
To wybrałeś warsztat Jak chcesz to pojedziemy do Dobrego Tonu i chłopaki Ci coś doradzą za odpowiednią kase i nie zedrą z Ciebie za montaż , tak jak to potrafią inni.A4 mają opanowane bo się szkolili na moich Ja i tak miałem do nich jechać więc mozemy sie ustawić
-
Czy muszę rozbierać drzwi do wymontowania głośników?
Proszę bardzo.Na bank masz maskownice taką jak wszyscy , no chyba , że były jakieś przeróbki
-
Awaryjność Audi
W Wawce będe w tym miesiącu bo musze skoczyć do Marka na hamowanko przed wgraniem programu mojego ziomka CTV :mrgreen: :twisted: Dam znać wcześniej to moze się załapie na spocik P.S To w avatarku to S4.Ja mam teraz zwykłą serie na 15" Jak to mówią "Największą wadą Audi jest jego poprzedni właściciel"
-
Awaryjność Audi
Prze rok jazdy absloutnie nic się nie popsuło.Wymieniłem tylko olej , filtry i śmiga aż miło.Poprzedni właściciel też nie miał z nią problemów.Nalatane ma 79 000 i wszystko ok Poprzednią A4 użytkowałem przez ponad 8 lat i nie miałem najmniejszego problemu poza wymianą 2 wachaczy i dlatego kupiłem B6. P.S Może koleś trafił na jakiś felerny egzemplarz :???:
-
Czy muszę rozbierać drzwi do wymontowania głośników?
Czy coś takiego masz na myśli http://www.allegro.pl/item116600795_impregn_pierscienie_pi165mm_lub_130mm_mdf_powe.html ??? Czy kwestia wygłuszenia jest naprawdę taka ważna ??? Czy do A4 w przednie drzwi fabrycznie mieszczą się głośniki 13cm czy 13,5cm ??? Czy to jest bez różnicy ??? Tak dokładnie o to chodzi. Wygłuszenie to podstawa jeżeli chcesz , zeby ładnie grało Jeżeli założysz pierścienie to 13,5 tez wejdą
-
Czy muszę rozbierać drzwi do wymontowania głośników?
Możesz sprecyzować o jaki pierścień chodzi ?? Też mam zamiar zmienić głośniczki więc podepnę się pod tego posta Chodzi o pierścienie z mdfu.Widać ten pierścień na przedostatniej fotce.Sprawia on , że głośnik jest porządnie przymocowany i nic nie lata.Oryginalne głośniki mają mocowanie na 3 śruby natomiast większość głośników ma na 4 i dlatego tez konieczne jest użycie perścienia.Można też kupic taką plastikową podkładke pod głośnik , ale szczerze polecam mdf !!!
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
U mnie też zawsze było i jest 90*C
-
Moja Audi A4 (w plenerze...)
Ja mam zderzak tylny z parktronickiem :mrgreen:
-
Moja Audi A4 (w plenerze...)
Napęd zwsze można dołożyć.Myśle , że w 10 000 PLN da się zmieścić :mrgreen:
-
SILNIK 1,6
Przeczytałem , że masz stożek.Mógłbym prosić zdjecie komory silnika bo chciałbym coś zobaczyć :mrgreen:
-
ilość oleju w silniku 1.6 ADP
Przcież jak auto postoi 4 godziny to wiadomo , że cały olej ścieknie i będziesz miał max.Pomiar powinno się robić na równym podłożu.Po jeździe gasisz silnik , czekasz kilka minut i wtedy sprawdzasz poziom oleju
-
Moja Audi A4 (w plenerze...)
OZ leżą w garażu i są do sprzedania.Musze je na allegro wrzucić.A teraz latam na fabrycznych 15" Adik dłubałeś swoją fure?? :twisted:
-
Tuning Optyczny
Powiedziałbym nawet , że takie same
-
Dziwne stukanie dobiegające z deski rozdzielczej
Hahhahaah dobre , a najlepsze jest do , że jak widać nie tylko Ty wozisz tam klucze bo innym też stuka i nie wiedza co to
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Czy chcesz powiedzieć , że na 16 litrach zrobiłeś 667 km ??
-
tom tom
Dokładnie to 26%
-
INI - wymiana oleju ?
No to czyli INI nie nakazuje mi zmiany oleju tylko przeglad jakis ?? Czyli jak mialem olej zmieniany to wystarczy skasowac inspekcje ? :mrgreen: I do zmiany oleju mam czekac na OIL ?? :razz: IN 1 wskazuje Ci mały przegląd co 30 tyś km , ale automatycznie jest to również wymiana oleju bo przejechaleś 15 tyś od ostatniej wymiany oleju według wskazań kompa.Jeżeli miałes olej zmieniany to kasujesz tylko inspekcje i wtedy olej wymieniasz jak wyskoczy Ci OIL :mrgreen:
-
INI - wymiana oleju ?
A od czego zalezy jak sie zapali INI a OIL ?? Bo juz nie łapie :roll: :mrgreen: Kontrolka OEL zapala się co 15 tyś kilomtrów i informuje o konieczności wymiany oleju IN 1 co 30 tyś mały przeglad IN 2 co 60 tyś duzy przeglad
-
INI - wymiana oleju ?
jesteś pewien, że to oznacza właśnie to? Sprawdzę stan, może faktycznie ale wątpię bo silnik raczej nie ma żadnych wycieków. Wojtas Ci bajere wstawia. Jak Ci się pali OIL to nie oznacza , że masz mało oleju tylko , że komputer odliczył 15 000 km(fabrycznie ustawiona wartość) i informuje Cię o konieczności wymiany oleju.Informację tą w Twoim roczniku da się skasować tylko Vag-iem.Możesz ustawić sobie dowolną liczbę km po jakich komputer poinformuje CIę o ponownej wymianie oleju
-
INI - wymiana oleju ?
5 l spokojnie wystarczy i jeszcze powinno Ci zostać ponad 1l zapasu
-
INI - wymiana oleju ?
Na dniach wybilo mi 160 tys :razz: A wiec jak MOBIL 1 ?? I odrazu filtr tak ? Może być Mobil tylko nie z allegro przypadkiem A filtr OBOWIĄZKOWO !!!!!! przy każdej wymianie oleju.
-
INI - wymiana oleju ?
A jak Wojtas ma nalatane 1 000 000 km to też polecisz ten olej ?? :mrgreen: Widzisz nie zapytasz o podstawową rzecz , czyli przbieg , a już doradzasz olej