Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. ładny ... a po przebiegu widac ze autko nie mialo czasu wystygnac ..... :twisted: Nie miało kiedy , a fotele wyglądają jak nowe :roll:
  2. Ok nie ma sprawy.Na allegro są po 300zł na 1 głośnik http://www.allegro.pl/item118333229_taschki_panele_drzwiowe_audi_a4.html
  3. W czwartek jedziemy z Kowim na pogaduszki do speców , więc na pewno coś mu chłopaki doradzą
  4. To wybrałeś warsztat Jak chcesz to pojedziemy do Dobrego Tonu i chłopaki Ci coś doradzą za odpowiednią kase i nie zedrą z Ciebie za montaż , tak jak to potrafią inni.A4 mają opanowane bo się szkolili na moich Ja i tak miałem do nich jechać więc mozemy sie ustawić
  5. Proszę bardzo.Na bank masz maskownice taką jak wszyscy , no chyba , że były jakieś przeróbki
  6. W Wawce będe w tym miesiącu bo musze skoczyć do Marka na hamowanko przed wgraniem programu mojego ziomka CTV :mrgreen: :twisted: Dam znać wcześniej to moze się załapie na spocik P.S To w avatarku to S4.Ja mam teraz zwykłą serie na 15" Jak to mówią "Największą wadą Audi jest jego poprzedni właściciel"
  7. Prze rok jazdy absloutnie nic się nie popsuło.Wymieniłem tylko olej , filtry i śmiga aż miło.Poprzedni właściciel też nie miał z nią problemów.Nalatane ma 79 000 i wszystko ok Poprzednią A4 użytkowałem przez ponad 8 lat i nie miałem najmniejszego problemu poza wymianą 2 wachaczy i dlatego kupiłem B6. P.S Może koleś trafił na jakiś felerny egzemplarz :???:
  8. Czy coś takiego masz na myśli http://www.allegro.pl/item116600795_impregn_pierscienie_pi165mm_lub_130mm_mdf_powe.html ??? Czy kwestia wygłuszenia jest naprawdę taka ważna ??? Czy do A4 w przednie drzwi fabrycznie mieszczą się głośniki 13cm czy 13,5cm ??? Czy to jest bez różnicy ??? Tak dokładnie o to chodzi. Wygłuszenie to podstawa jeżeli chcesz , zeby ładnie grało Jeżeli założysz pierścienie to 13,5 tez wejdą
  9. Możesz sprecyzować o jaki pierścień chodzi ?? Też mam zamiar zmienić głośniczki więc podepnę się pod tego posta Chodzi o pierścienie z mdfu.Widać ten pierścień na przedostatniej fotce.Sprawia on , że głośnik jest porządnie przymocowany i nic nie lata.Oryginalne głośniki mają mocowanie na 3 śruby natomiast większość głośników ma na 4 i dlatego tez konieczne jest użycie perścienia.Można też kupic taką plastikową podkładke pod głośnik , ale szczerze polecam mdf !!!
  10. U mnie też zawsze było i jest 90*C
  11. Ja mam zderzak tylny z parktronickiem :mrgreen:
  12. Napęd zwsze można dołożyć.Myśle , że w 10 000 PLN da się zmieścić :mrgreen:
  13. Hugo odpowiedział(a) na duke temat w Silnik i Układ Napędowy
    Przeczytałem , że masz stożek.Mógłbym prosić zdjecie komory silnika bo chciałbym coś zobaczyć :mrgreen:
  14. Przcież jak auto postoi 4 godziny to wiadomo , że cały olej ścieknie i będziesz miał max.Pomiar powinno się robić na równym podłożu.Po jeździe gasisz silnik , czekasz kilka minut i wtedy sprawdzasz poziom oleju
  15. OZ leżą w garażu i są do sprzedania.Musze je na allegro wrzucić.A teraz latam na fabrycznych 15" Adik dłubałeś swoją fure?? :twisted:
  16. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Powiedziałbym nawet , że takie same
  17. Hahhahaah dobre , a najlepsze jest do , że jak widać nie tylko Ty wozisz tam klucze bo innym też stuka i nie wiedza co to
  18. Czy chcesz powiedzieć , że na 16 litrach zrobiłeś 667 km ??
  19. Dokładnie to 26%
  20. No to czyli INI nie nakazuje mi zmiany oleju tylko przeglad jakis ?? Czyli jak mialem olej zmieniany to wystarczy skasowac inspekcje ? :mrgreen: I do zmiany oleju mam czekac na OIL ?? :razz: IN 1 wskazuje Ci mały przegląd co 30 tyś km , ale automatycznie jest to również wymiana oleju bo przejechaleś 15 tyś od ostatniej wymiany oleju według wskazań kompa.Jeżeli miałes olej zmieniany to kasujesz tylko inspekcje i wtedy olej wymieniasz jak wyskoczy Ci OIL :mrgreen:
  21. A od czego zalezy jak sie zapali INI a OIL ?? Bo juz nie łapie :roll: :mrgreen: Kontrolka OEL zapala się co 15 tyś kilomtrów i informuje o konieczności wymiany oleju IN 1 co 30 tyś mały przeglad IN 2 co 60 tyś duzy przeglad
  22. jesteś pewien, że to oznacza właśnie to? Sprawdzę stan, może faktycznie ale wątpię bo silnik raczej nie ma żadnych wycieków. Wojtas Ci bajere wstawia. Jak Ci się pali OIL to nie oznacza , że masz mało oleju tylko , że komputer odliczył 15 000 km(fabrycznie ustawiona wartość) i informuje Cię o konieczności wymiany oleju.Informację tą w Twoim roczniku da się skasować tylko Vag-iem.Możesz ustawić sobie dowolną liczbę km po jakich komputer poinformuje CIę o ponownej wymianie oleju
  23. 5 l spokojnie wystarczy i jeszcze powinno Ci zostać ponad 1l zapasu
  24. Na dniach wybilo mi 160 tys :razz: A wiec jak MOBIL 1 ?? I odrazu filtr tak ? Może być Mobil tylko nie z allegro przypadkiem A filtr OBOWIĄZKOWO !!!!!! przy każdej wymianie oleju.
  25. A jak Wojtas ma nalatane 1 000 000 km to też polecisz ten olej ?? :mrgreen: Widzisz nie zapytasz o podstawową rzecz , czyli przbieg , a już doradzasz olej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.