Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Zapomnij o lexusach.Stoi u mnie na parkingu A4 srebrna na lexusaxh i wygląda to okropnie.Zakładaj te po lifcie i będzie kozak
  2. Musisz rozbierać cały przód :mrgreen: Polecam lekture :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=198
  3. Ja proponuje Wam spotykać się razem z warszawską drużyną AKP.Super ludzie i na pewno będą zadowoleni , że będzie tak duża frekwencja :mrgreen:
  4. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    A jakie to wydechy??Zazwyczaj w dieslu zmiana wydechu nie bardzo zmienia dziwęk , no chyba , że robisz wydech przelotowy to w dolnej partii obrotów jakieś fajne dzwięki się wydobywają :mrgreen:
  5. Wojtas jakie dystanse zamówiłes?? I ile Cię będą kosztować??
  6. Bez dystansów raczej będzie obcierać , a jak nie to będzie bardzo felga schowana w nadkolu
  7. Fajne fele i niezły rancik. A co do naklejek to jak tylko znajde chwile to się nimi zajme
  8. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Będą
  9. mniamniuśnia felga :mrgreen: gleba też już masz w planie ? Na szczęście B6 stoi niżej od B5 ale jak założe fele to zobaczymy o ile trzeba będzie obnizyć
  10. Ja kupiłem na lato OZ Antares 8x18" :twisted: :arrow: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20228729.html
  11. Jakie oponki zakładasz jak to nie tajemnica??
  12. Od 1 do 4 :roll: Przecież w A4 jest do 3 :arrow: http://www.forum-auto.com/uploads/200503/valentinik_1110997092_18feux.jpg
  13. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Za ile :shock: :shock: A której generacji to instalacja , że tyle zapłaciłeś??
  14. To gratuluje Pochwal się jaki rozmiar kupiłeś :mrgreen:
  15. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Założyć można.Koszt ok 10 000 PLn :mrgreen:
  16. Najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie pierścieni z MDF-u
  17. Tak bez rozbierania drzwi nic nie zdziałasz. Co do głośników to najlepiej kupic zestaw ze zwrotnicą.Głośniki z przodu masz 130mm.Popatrz sobie co tu mają :arrow: http://www.allegro.pl/5172_zestawy_glosnikowe.html?id=5172&view=gtext&order=pd&change_view=1
  18. Nie ma sprawy.Kiedyś dla kumpla liczyliśmy taki zabieg i tyle nam wychodziło :mrgreen:
  19. Zabieg komplenie nie opłacalny.Lepiej sprzedać tą A4 co masz i kupić 1.8T.Mniej kłopotów i kasy pójdzie.Na taką przeróbke trzeba szykować ok 10 000 PLN
  20. Te tańsze ok 50zł , Febi będą kosztowały już ze 120zł
  21. Jakieś banialuki koleś opowiada. Na Motulu śmiga prawie cała czołówka 1/4mili w PL.Prawie wszyscy znajomi którzy mają Tdi leją Motula.Ludzie chwalą też Mobila.Co do Castrola jest to najbardziej podrabiany olej w PL i dużo osób na niego narzeka.Ja bym nie lał Castrola bo największe prawdopodobieństwo , że trafisz na podróbe.No chyba , że z zachodu to inna sprawa.Ja śmigałem na Shellu Helixie bo taki miałem zalany fabrycznie jak kupiłem auto i jest to bardzo dobry olej i słyszałem dużo poztywnych opinii o nim.Teraz natomiast przesiadłem się na Motula :mrgreen:
  22. ET za duże i bardzo sie schowają w nadkola i przy tej szerokości opony na pewno będą obcierały
  23. A ja sprawdziłbym poduszki pod skrzynią
  24. Fabrycznie siedzą 130mm , a co do mocowań , to jak jest taka potrzeba to wystarczy załozyć rameczki albo dorobić pierścienie z MDF-u
  25. Głośniki dobierzesz z każdej firmy.Z przodu w drzwi wejdą Ci 130mm a z tyłu w półke 165mm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.