Treść opublikowana przez Hugo
-
[B5 SEDAN] ZMIANA TYLNYCH LAMP ??
Zapomnij o lexusach.Stoi u mnie na parkingu A4 srebrna na lexusaxh i wygląda to okropnie.Zakładaj te po lifcie i będzie kozak
-
[B5 ADP] Wymiana rozrządu
Musisz rozbierać cały przód :mrgreen: Polecam lekture :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=198
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja proponuje Wam spotykać się razem z warszawską drużyną AKP.Super ludzie i na pewno będą zadowoleni , że będzie tak duża frekwencja :mrgreen:
-
Wydech w TDI
A jakie to wydechy??Zazwyczaj w dieslu zmiana wydechu nie bardzo zmienia dziwęk , no chyba , że robisz wydech przelotowy to w dolnej partii obrotów jakieś fajne dzwięki się wydobywają :mrgreen:
-
[ALL] Jakie felgi
Wojtas jakie dystanse zamówiłes?? I ile Cię będą kosztować??
-
[ALL] Jakie felgi
Bez dystansów raczej będzie obcierać , a jak nie to będzie bardzo felga schowana w nadkolu
-
[ALL] Jakie felgi
Fajne fele i niezły rancik. A co do naklejek to jak tylko znajde chwile to się nimi zajme
-
Różnice zewnętrzne A4/S4/RS4
Będą
-
[ALL] Jakie felgi
mniamniuśnia felga :mrgreen: gleba też już masz w planie ? Na szczęście B6 stoi niżej od B5 ale jak założe fele to zobaczymy o ile trzeba będzie obnizyć
-
[ALL] Jakie felgi
Ja kupiłem na lato OZ Antares 8x18" :twisted: :arrow: http://www.tomson.com.pl/x_C_I__P_20228729.html
-
[ALL] Jakie felgi
Jakie oponki zakładasz jak to nie tajemnica??
-
[All] Światła świecą mimo, że przełącznik jest na zero...??
Od 1 do 4 :roll: Przecież w A4 jest do 3 :arrow: http://www.forum-auto.com/uploads/200503/valentinik_1110997092_18feux.jpg
-
Moje A4...
Za ile :shock: :shock: A której generacji to instalacja , że tyle zapłaciłeś??
-
[ALL] Jakie felgi
To gratuluje Pochwal się jaki rozmiar kupiłeś :mrgreen:
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Założyć można.Koszt ok 10 000 PLn :mrgreen:
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
Najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie pierścieni z MDF-u
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
Tak bez rozbierania drzwi nic nie zdziałasz. Co do głośników to najlepiej kupic zestaw ze zwrotnicą.Głośniki z przodu masz 130mm.Popatrz sobie co tu mają :arrow: http://www.allegro.pl/5172_zestawy_glosnikowe.html?id=5172&view=gtext&order=pd&change_view=1
-
Wymiana 1,6 na 1,8T...
Nie ma sprawy.Kiedyś dla kumpla liczyliśmy taki zabieg i tyle nam wychodziło :mrgreen:
-
Wymiana 1,6 na 1,8T...
Zabieg komplenie nie opłacalny.Lepiej sprzedać tą A4 co masz i kupić 1.8T.Mniej kłopotów i kasy pójdzie.Na taką przeróbke trzeba szykować ok 10 000 PLN
-
pukanie w zawieszeniu przy zmianie biegu????
Te tańsze ok 50zł , Febi będą kosztowały już ze 120zł
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Jakieś banialuki koleś opowiada. Na Motulu śmiga prawie cała czołówka 1/4mili w PL.Prawie wszyscy znajomi którzy mają Tdi leją Motula.Ludzie chwalą też Mobila.Co do Castrola jest to najbardziej podrabiany olej w PL i dużo osób na niego narzeka.Ja bym nie lał Castrola bo największe prawdopodobieństwo , że trafisz na podróbe.No chyba , że z zachodu to inna sprawa.Ja śmigałem na Shellu Helixie bo taki miałem zalany fabrycznie jak kupiłem auto i jest to bardzo dobry olej i słyszałem dużo poztywnych opinii o nim.Teraz natomiast przesiadłem się na Motula :mrgreen:
-
[ALL] Jakie felgi
ET za duże i bardzo sie schowają w nadkola i przy tej szerokości opony na pewno będą obcierały
-
pukanie w zawieszeniu przy zmianie biegu????
A ja sprawdziłbym poduszki pod skrzynią
-
[ALL B5] Jakie markowe głośniki pasują do B5 ?
Fabrycznie siedzą 130mm , a co do mocowań , to jak jest taka potrzeba to wystarczy załozyć rameczki albo dorobić pierścienie z MDF-u
-
[ALL B5] Jakie markowe głośniki pasują do B5 ?
Głośniki dobierzesz z każdej firmy.Z przodu w drzwi wejdą Ci 130mm a z tyłu w półke 165mm