Treść opublikowana przez Hugo
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Nie.Możesz spokojnie się bawić
-
Chiptuning 1,8
Widziałem troche testów i lepsze wyniki na hamowni wychodziły na seryjnych wkładkach.
-
Chiptuning 1,8
Uwierz mi , że nie odczujesz wielkiej różnicy.Jak chcesz poczuć moc to załóż turbo.Ale to z kolei się nie opłaca i lepiej kupic od razu 1.8T Więc ten silnik nie nadaje się do tuningu :!:
-
Chiptuning 1,8
Nie ma sensu.Kasa wyrzucona w błoto.Może być i tak , że przybędzie tylko 5KM.Lepiej za tą kase kupić ładne fele
- Strefa Śmiechu
-
Strefa Śmiechu
http://www.wimp.com/ketchup/
-
blenda
Nie ograniczy bo na górze tylnej szyby jest szeroki czarny pasek
-
blenda
Tak jasne , jego daszek.A w tle widać amerykański asfalt .Znalezienie oryginału zajęło mi jakieś 15 sekund :arrow: http://xavauto.canalblog.com/images/audi_RS4_quattro__1_.JPG .Ale zero komentarzy zobowiązuje do oszukiwania :mrgreen:
-
niebieskie lusterka
To jak się będą pytać to powiedz , że z takim małym lusterkiem prędkość maksymalna wynosi o 30km więcej niż z dużym.Wtedy sami sobie zmienią na małe
-
Strefa Śmiechu
Prawie jak Allroad :arrow: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C904759
-
ZESTAW ABT BLEEEE!
Siakieś takie bezpłciowe :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba tylko w spalaniu
-
XENON A4 95
Nie ma to jak ori xenon :mrgreen:
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
No jasne , że słyszeliśmy.Spece od wydechów.Ctv ma kompletny wydech robiony u nich
-
Którą firmę cenicie najbardziej ?
pada procesor w radyjku Trzeba go podgrzać i powinno pomóc.To powszechna dolegliwość :mrgreen:
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Ja tam jestem zdania , że najlepiej zrobić wolny wydech :twisted:
-
blenda
http://www.allegro.pl/search.php?closed=1&string=audi+a4+daszek
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
Nie :mrgreen: To jest opcja dodatkowa.
-
Sprężyny
W każdym katalogu masz podział do jakiego nadwozia mają być , więc na oko to mogą być podobne ale nie takie same
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C893888
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
Pokopałem troche w necie i wychodzi na to , że były i ten dodatek kosztował 1491zł
-
Lusterka elektrycznie skladane...B5
W B6 składa się lusterka tym samym ciuczkiem , którym regulujesz lusterka.Przekręcasz go po prostu w dół i się składają :mrgreen:
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Jak chcesz się bawić w mechaniczne zmiany to najlepiej udarzać do Compotów www.compsport.pl
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Jesteś z Katowic , to jedź do Aligatora.To katowicki oddział Masters Tuning.jedni z najlepszych w Polsce.Ali napisze Ci program pod konkretnie twój samochód i taki jak będziesz sobie życzył.Albo więcej koni , albo więcej niutków.Co do magnetyzerów , to zapomnij.Nie ma sensu.Lepiej sobie coś innego kupić za tą kase
-
[ALL] Pytanko o zwiększenie mocy
Wszystko zalezy od kasy.Myślę , że na początek wystarczy program wgrać i będzie latał aż miło.Powinno wyjść jakieś 140KM i 310nM Wymiana turbiny na większą to już wieksze koszty i konieczność kolejnych modyfikacji