Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DiAMOND

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DiAMOND

  1. Czyli rozumiem że łożysko 4A0 598 625 A co do tych tarcz Przednie ok ale widze ze jest na 5 otworów a nie na 10 jak u mnie a tylna to wogóle nie moge jej nigdzie znależć Zamawiaj to i zakładaj http://moto.allegro.pl/tarcze-tyl-klocki-bosch-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9tdi-i1664760843.html
  2. DiAMOND odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    i co wystawiłeś jej winietę....
  3. DiAMOND odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja kiedyś pracowałem w UK jak Polacy się kłócą w fabryce samochodowej haha jeden był zły na Polaka tylko dlatego, że dobrze robił co mu należało no i tego złego wywalili ;D albo jak ja robiłem szybciej a anglik nie wyrabiał się i "f*ck, f*ck" miał pretensje do siebie :> Lepiej pracować z Anglikami lub ze Słowakami ale to też zależy jak będą relacje, poznałem fajną i przemiłą kobietę Słowaczkę o imieniu Mima
  4. Ładny wózek jedynie nie podobają mi się białe wewnętrzne boki oraz te nieoryginalne halogeny może jednak zrób tak jak jest w oryginale z halogenami?
  5. Zamówiłem 2 wahacze od MS, jeden mi padł po jakieś 20-25 tys km, drugi był z innej firmy i też padł po 15 tys km Jakby ktoś chciał przeczytać gwarancję od MS Polecam zamówić na Allegro od użytkownika Export_Import, gość dodaje kilkanaście śrub gratis, jest ich sporo Mogę podesłać foto jakby ktoś chciał.
  6. Ja myślę o Bosch na tylną oś tylko nie wiem jakie mają być to dokładne klocki do tych tarcz http://e-autoparts.pl/tarcza-hamulcowa-p-11717.html?osCsid=382071847603a5e71ddd023f2194e74a mam na myśli dobrane wymiary Bosch 0 986 478 759
  7. Jeśli to prawa, to OK, dzięki
  8. Witam, Muszę wiedzieć czy zaślepka listwy błotnika tylnego od rocznika 1995 pasuje do rocznika 1997? Mam na myśli o taką listewkę
  9. Co do łożysk na tył to jakiej firmy polecacie?
  10. DiAMOND odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    Nie koniecznie tłoczek może być prowadnica, miałem kiedyś problem i po wymianie prowadnicy jest OK
  11. polecam tarcze hamulcowe Ferodo + klocki TRW, czujniki nie są potrzebne http://allegro.pl/tarcze-ferodo-audi-100-a4-a6-vw-passat-ann-i1684953608.html http://allegro.pl/show_item.php?item=1637549978
  12. Witam, Małą listwa dolna błotnika tylnego prawa strona do Audi A4 1997r Sedan, proszę o numer tej części. Z góry dziękuje. http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/16/68/98/56/1668985696
  13. Trochę stoi jak koza zmień zawieszenie na gwintowane (regulujące) i będzie wyglądał kozacko
  14. Teraz taki kolor biały jest naj elastycznym wyglądem wśród nowych aut ale u starszych aut to nie to samo. Rzadko kiedy widzę taki kolor u A4 Szerokości
  15. Jednak wybiorę się tam gdzie salon seata w Sitańcu, rok temu byłem tam, robili mi i biorą 50 zł.
  16. Właśnie w mechaniku słyszałem, że źle ustawiają chudineze Ile biorą $?
  17. Panowie wiecie gdzie ustawiają zbieżności kół w miarę tanio? Podajcie namiary. Z góry dzięki.
  18. Trochę taka jest hehe trzeba obniżyć.
  19. Na razie nie mam lustrzanki więc te foty są robione komórką.
  20. 150 zl od sztuki i to tylko z zewnątrz polerka najważniejsze, że teraz wyglądają jak nówki i jest
  21. Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże. Spokojnie można wypolerować taka korozję Gdyby miały delikatne to owszem ale i tak będą minimalnie widoczne gorzej z bliska, może Ty miałeś właśnie takie lekkie korozje masz jakieś zdjęcia?
  22. Zobacz dokładne zdjęcia "przed" były takie korozje, które i tak polerka nie pomoże.
  23. Masz możliwość podjechać do niego i sprawdzić jak wyglądają w Twoim, albo niech Ci poda wymiary felg i sam zmierzysz sobie
  24. Gdybyś coś na to poradził to i tak prędzej czy później zrobi się to samo ba jeśli jak już wjedziesz w dziurę :gwizdanie: najważniejsze jest bezpieczeństwo, bo to tyczy się również innych użytkowników. Kup jakąś inną, dobrą używkę oczywiście parę chyba, że stać Cię na nowe 18"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.