Treść opublikowana przez Mariusz
-
[B5 ARM] Jaką mam pompę do wspomagania ?
Nie kupuj zamienników ja kupiłem na ALLEGRO i po dwóch miesiącach padła szukaj ORYGINALNEJ nowej lub używki
-
[B5 AHU] zaślepione smarowanie turbiny
Zmień kolego mechanikajak można zaślepić smarowanie turbiny :polew:
-
[B5 1Z] Kąt Wtrysku A4 TDI 95r
Do tej pory pali na dotyk.
-
[B5 1Z] Kąt Wtrysku A4 TDI 95r
Witam sprawdzałem kąt wtrysku w mojej A4 silnik 90Km 1Z i jest pomiędzy 47-49 nie wiem czy regulować czy zostawić niema żadnych błędów proszę o opinie
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Ja zamontowałem nowy komplet Febi zrobiłem już 70 tyś km i jest ok na razie cisz myślę że dobije do 100 tyś km Hans Pirs ja bym nie kupował tylko TRV LEMFORDER i FEBI......
-
[ALL B5] Lampy zespolone, kostka zasilająca
Tak to te ja też to przerabiałem. Jeszcze do tych kostek też musisz kupić piny z kabelkami w servisie i trzeba odciąć starą kostkę i przylutować stara guma jest niepotrzebna.Piny się wsuwa do kostki od tyłu w kostce jest zabezpieczenie koloru fioletowego trzeba go wysunąć w bok małym śrubokrętem wsunąć piny i wsunąć zabezpieczenie i piny siedzą :hi:
-
[B5 AFN] Wymiana alternatora na inny (nowszy)
Jak sprawdzę to odpisze
-
[B5 AFN] Wymiana alternatora na inny (nowszy)
Ja miałem starego Boscha założyłem nowszy z 2000 r też Boscha 120A trzeba przerobić podłączenia kabli do alternatora chyba że kupisz z oryginalną kostką to tylko trzeba dolutować 2 kabelki jeden to taka mała wsuwka a drugi to z kółeczkiem na końcu jest przykręcony do starego małą nakrętkom trzeba odciąć i dolutować do nowej kostki miałem taki http://moto.allegro.pl/item451064943_alternator_vw_passat_b5_audi_a4_1_8_20v_1_8_t.html a zamontowałem taki http://moto.allegro.pl/item443972035_passat_b5_audi_a4_a6_alternator_1_9tdi_bosh_120a.html ten stary miał 120A.Nieraz zapisuje się błąd związany z alternatorem ale ładuje i kontrolka zawsze gaśnie jak podepne do VAGA to napisze co to za błąd ale dopiero około niedzieli bo wtedy kolega przywiezie mi VAGA..
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
Ja używam Conti i Gates są BDB.Raz mechanik założył mi DAJKO i po 4tyś km szlak go trafił wszystkie koła i rolki też założył nowe kupiłem je w ASO a pasek on załatwił DAjko to szmelc.Od tej pory tylko używam Conti i Gates i jest Ok..
-
[B5 1Z] Termometr zewętrzny temperatury
Dzięki
-
[B5 1Z] Którędy kabel do podświetlania kratki nawiewu
Podłącze się do tematu gdzie kupiłeś te kratki podświetlane i po ile za nie płaciłeś ??
-
[B5 1Z] Termometr zewętrzny temperatury
Zamontowałem sobie oryginalny termometr zewnętrzny temperatury podłączyłem wszystko tak jak tu kolega opisał http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t8481.0.html;highlight=termometr wszystko działa podpiąłem się na plusie po przekręceniu stacyjki wcześniej się oświeca licznik kilometrów a temperatury kilka sekund pózniej czy to tak ma być jest różnicy pomiędzy licznikiem kilometrów a wyświetlaczem temp jest około 3 do 4 sekund ???????????????
-
[B5 AFN] ile może kosztować lakierowanie tylnego zderzaka w avancie
Pomalowanie w dobrej lakierni tylnego zderzaka koszt 250 do 300 zł
-
[ALL B5] Mala zagadka.. co to jest??
Są to raczej przełączniki manualnej klimy samoróbka.
-
[B5 ADR] Zaciski, tarcze , klocki
Tarcze do wymiany kup sobie jakieś dobre Np ATE lub TRV LUKAS ja mam te TRV LUKAS i jestem z nich zadowolony płaciłem po 100 zł sztukaWyczyśc sobie jeszcze czopy prowadzące i nasmaruj je to są te co trzymają zacisk hamulcowy są one z takimi dwoma gumkami i powinny chodzić płynnie jak je będziesz naciskał
-
[B5 AFN] Rozrząd, postrzepione brzegi paska- proszę o opinie fachowców >>foto<<
Miałem taki sam problem tylko umnie cięło pasek z drugiej strony niż uciebie wymieniłem wszystkie koła koło pompy wtryskowej wałka rozrządu i na wale to małe kupiłem je w ASO AUDI ORYGINALNE koszt 350 zł i się poprawiło już nietnie paska sprawć sobie w jakim stanie masz koła
-
[B5 AFN] Perełka 99' 1,9TDI 110PS ;)
Piękny tylko wymień felgi na inne
-
[B5 AFN] Jaki model lampy do mojej niuni ?
Masz lampy po I lifcie a powinieneś mieć poi II lifcie takie http://moto.allegro.pl/item426746863_audi_a4_99_01r_facelift_lampy_tyl_orginal.html
-
[B5 AHL] FAFAL
Piękan bryczka tylko lampy na zespolone soczewki zamien
-
[B5 AFN] Zdjęcia mojej...
Ladna NIUNIA tylko wydech jest do bani
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
Bardzo ładna AUDICZKA :good:
-
[ALL B5] Wymiana reflektorów
Kup tylko Oryginał Valeo żadna podruba a te stare co mówisz że słabo świecą to mogą mieć wypalone odblaski w śroku popytaj o zregenerowanie lub wymień same odblaski co są za soczewą ja kupiłem Originalne Valeo Nowe po 390 zł w Krakowie i świecą idealnie tylko bez silniczków i żarówek jak byś chciał namiary na sklep w Krakowie to napisz mi Maila to podam ci nr tel.Ja też myślałem na początku o DEPO ale wszyścy mi odradzali Co oryginał to orginał
-
[B5 AHU] Jakiej firmy pompę zakupić ??
Kup sobie tylko ORYGINALNĄ używke lub nową ja kupiłem na Allegro od gościa z krakowa Nową mówił że Oryginał a to była podróba PADŁA po dwuch miesiącach jazdy ale gość oddał mi kase za nią i kupiłem UŻYWKE ORYGINALNĄ z A4 z 98 roku i już jeżdze na niej ponad pół roku i jest ok ale gość na tą używke dał mi 1 miesiąć gwarancji .Według mnie tylko ORYGINAŁ UZYWKA LUB NOWA ALE JEŚLI MASZ PEWNOŚĆ ZE TA NOWA JEST ORYGINALNA.(tylko zwróć uwage ile ma BARÓW)
-
[B5 1Z] A4 TDI 90 KM błąd co oznacza- (Po wymianie alternatora)
Wymieniąłem kiedyś alternator i kupiłem od Passata z 2001r BOSHA 120A tylko jest on nowszego typu niż ten stary co był w mojej A4 ma sprzęgło na koile pasowym i tyłem się troche różni cieńszy plastyk tylny i inne kostki podpęcia i od tego czasu jak go zamontowałem to co jakiś czas wywala ten błąd może ktoś wie dlaczego ????????? Miałem taki ; http://moto.allegro.pl/item427197944_alternator_bosch_vw_audi_seat_120a_passat_1_9_tdi.html a zamontowałem Taki; http://moto.allegro.pl/item427942019_vw_passat_b5_1_9_tdi_alternator.html I od tego czasu pojawiaśię ten błąd dlaczego może ktoś z klubowiczów wie
-
[B5 1Z] A4 TDI 90 KM błąd co oznacza- (Po wymianie alternatora)
01117 Sygnał ładowania generatora terminala DF co to jest za błąd nigdzie niemoge znajść