Treść opublikowana przez Lipekk
-
Gdzie ubezpieczenie ?
A ja mam takie pytanie, - otóż w sierpniu kupiłem swoją A4 i od razu praktycznie wymówiłem ubezpieczenie w PZM (które było ważne do 09.11.2009r) i ubezpieczyłem w MTU. Teraz po tym czasie przyszło pismo z PZM, że mam zapłacić za zaległą składkę. Niestety nie posiadam już potwierdzenia wysłania im tego pisma o rezygnacji.... Jutro będę dzwonić do PZM i chcę wyjaśnić tą sytuację, czy ktoś miał podobny problem??? Proszę o poradę. Pozdrawiam
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
Fajnie wyglądają te felgi w tej budzie ps - no już mogłeś psiknąć brudasa chociaż troszkę do fotek pzdr.!
-
[ALL B5] Wskaźnik paliwa (prośba o foto)
"Weź sobie podziel pojemność baku przez 4 i Ci wyjdzie ile "POWINNO" się mieścić między kreskami" -czyli będzie ok. 15 litrów, dzięki za pomoc i "cene" rady pzdr.
-
[ALL B5] Wskaźnik paliwa (prośba o foto)
Mam pytanie, ile jest litrów paliwa między kreskami - pomiędzy którymi umieściłem strzałkę (chodzi o silnik diesel-a): PS-zdjęcie zapożyczone z forum i nie mam pewności czy jest to licznik od diesel-a, ale będzie wiadomo o którą wartość chodzi
-
bura sukA / wiejski mod str3
Moja wcześniejsza A4 na seryjnym zawiasie właśnie tak wysoko stała i moja dziewczyna dała jej ksywę "ponton" - z racji jej miękkiego zawieszenia Teraźniejsza A4 ma zawiasik 1BE i jest duuuużo lepiej jeśli chodzi o prowadzenie.... polecam
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Ciechocinek - Horsens (Dania) - ok 2000 km w dwie strony, zachowanie auta - wzorowe
-
[B5 ARG] Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów :)
VHT - ma fajna strukturę po wyschnięciu i niezły kolor
-
[ALL] Poranne odpalanie diesla
Ja na szczęście zadbałem o świece przed tymi mrozami i przy -26 pali od strzała
-
[ALL B5] Moja biała kombica...
Coraz więcej białych dam.....
-
A4 Avant AVG by Lipekk Biała dama :)
Zapowiadają mrozy, więc autko dostało nowe świece BOSH-a i termostat WAHLER. Wolę profilaktykę od męczenia się na zimnie :> [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:22_________________________________________________Spy shot : [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 18:07_________________________________________________Spy shot 2:
-
[B5 AFN] Wydłużył się czas grzania świec - co to oznacza?
Ja kupiłem 2 tygodnie temu te świece BOSCH-a : http://allegro.pl/item824595777_swiece_zarowe_vw_audi_a3_a4_a6_passat_golf_tdi.html - i też się zastanawiałem, czy są oryginalne, mechanik po obejrzeniu powiedział, że tak... przy obecnych mrozach zachowują idealnie, aku podładowałem profilaktycznie przed mrozami i nie mam problemów z odpalaniem
-
[B5 ANA] 2000 r. SANTORINBLAU PERLEFFEKT
Moja poprzednia A4 miała standardowe, a obecna A4 ma 1BE i czuć, że autko jest sztywniejsze, twardsze i "fajniej" wchodzi w zakręty... Co do auta kolegi, to fajne i wygląda na zadbane auto, co do silnika, to już zostało napisane.... wszystkiego nie można mieć pzdr!
-
A4 Avant AVG by Lipekk Biała dama :)
A-rek miałem swoją wizję ... ... ale potrzebuję coś większego - i padło na a6
-
A4 Avant AVG by Lipekk Biała dama :)
Witam, to jest moje drugie A4 (pierwszy też był Avant - AFN, ale "przedliftowy") Pokrótce: Audi A4 Avant 1.9 TDi AVG z końca 1999r. Wybrałem po raz drugi ten model, ponieważ przekonałem się jak fajnie (oszczędnie i dynamicznie) jeździ ten silniczek, dodatkowymi atutami były wyposażenie i wrażenie jakie robi autko Wyposażenie seryjne między innymi: - ABS - 4x AIR BAG - wspomaganie - el. szyby x2 - el. szyberdach - el. lusterka - centralny zamek z pilota - otwieranie i domykanie szyb z kluczyka - otwieranie klapy bagażnika z kluczyka - klimatronic - kubełkowe fotele elektrycznie regulowane (lędźwie) + podgrzewane - ori zestaw głośnomówiący z telefonem Nokia (ukryty w podłokietniku) - ori radio Audi + 6 głośników + ori subwoofer - ori alu 16" x5 szt. - halogeny - pakiet dodatkowego podświetlenia - pakiet skórzany (skórzana kierownica S-line, itd.) - 2x podłokietnik - zawiecha 1BE Kilka fotek: Z auta jestem bardzo zadowolony, jednakże zapadła decyzja o zakupie A6, więc biała dama czeka na nowego właściciela...dbającego oczywiście o nią tak jak ja
-
[B5 AVG] CZARNY AVANT 1,9 TDI AVG S-LINE,CHIP,6 BIEGÓW, 17"FELE, CHROMY, IGŁAAAAAAAAA!!!!
grippen czytaj ze zrozumieniem..... zapytałem: CZY BYLY AVANT-Y Z TYMI ZNACZKAMI W TYM MIEJSCU ? Trudne? Wystarczy odpowiedzieć TAK lub NIE .... To, że piszę, że widziałem auto z takimi znaczkami, nie oznacza, że to s-line.......
-
[B5 AVG] CZARNY AVANT 1,9 TDI AVG S-LINE,CHIP,6 BIEGÓW, 17"FELE, CHROMY, IGŁAAAAAAAAA!!!!
właśnie, były avant-y z tymi znaczkami w tym miejscu? Widziałem na allegro 1 sztukę z takimi znaczkami w tym miejscu...
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
No, no, łaaadna, podobna do mojej białej damy, tyle, że jam mam silnik AVG, relingi, zawiecha 1BE, fele oryginalne 16-tki audi, wnętrze: pakiecik s-line (podgrzewane kubły, podłokietnik, skórzana kiera, mieszek,pakiet podświetlenie) i może coś jeszcze o czym zapomniałem, ubolewam tylko, że mam pół-fis... czekam na fotki na tych felach i zawieszce pzdr dla białasa - w aleksie jeszcze jedna taka jeździ
-
[B5 AFN] Wentylator kręci się po przekręceniu kluczyka
Witam, mam następujący problem: mianowicie wentylator od klimy załącza się praktycznie od razu po włączeniu klimy na II bieg - czy jest to objaw tego iż, w układzie jest mało czynnika - a co za tym idzie wiatrak "pomaga" uzyskać pożądaną temperaturę i należałoby nabić klimę? (chłodzi normalnie)
-
[B5 AFN] Zlokalizowałem dziurę w układzie klimy
Przecinasz wąż w pół, mierzysz średnicę wewnętrzną węża, podajesz wymiar tokarzowi - on dotoczy ci karbowaną na całej długości, masywną rurkę, którą wciskasz do węża, po obu stronach ściskasz opaskami - najlepiej po 2 sztuki na stronę. Kumpel tak zrobił 2 lata temu - i jest ok do dziś... - koszt 2 x tyskie dla tokarza
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
Panowie moja dziewczyna posiada toledo II z silnikiem TDi 110KM i ostatnio podczas testowania przy 160 km/h jakby zaczął zwalniać podczas gdy moje a4 z tym silnikiem leci ok 190 km/h, co moze byc przyczyna takich slabych osiagow?
-
[B5 AHU] Założenie centralnego zamka z pilota i autoalarmu
witam, orientuje sie ktos jaka jest "skutecznosc" takiego urzadzenia: http://moto.allegro.pl/item642786923_blokada_zaplonu_wlacznik_autoryzacji.html ??? Pozdrawiam
-
Dekielki do oryginalnych alufelg
Witam, czy ktoś orientuje się jaki jest nr katalogowy dekielkow do oryginalnych felg audi srednica ok 17cm? Pozdrawiam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
_Solar_ dzieki za informacje, moze ktos na forum ma takie lampki u siebie, chetnie zobacze jak wyglada ten zestaw po zamontowaniu?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Panowie, krotkie pytanie-czy sa na rynku dostewpne lampy przednie zespolone, ktore nie wymagaja tylu przerobek-tzn wystarczy wyjac stare i zamontowac nowe lampy, np czy te lampy naleza do takich: http://moto.allegro.pl/item616710304_lampy_audi_a4_95_99_angel_eyes_soczewka_chrom.html ? pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów, jestem świerzym posiadaczem a4 tdi 110ps avant 98r. Pozdrawiam