Treść opublikowana przez Ans
-
B6 trzeszczenie buczenie stukanie
Mnie też oooo kojarzy się tylko z trzeszczących plastików, wycierających się przycisków i padającymi silniczkami klimy problem rozwiazany po wymianie płynu wspomagania
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
też sądzę że to wadliwa partia po prostu
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
temat chyba umarł jak dla mnie sessanty sprawują się aż zaskakująco dobrze narazie nie żałuję zakupu może wadliwa seria ot co, szkoda że koledzy którzy założyli temat i mieli problem z nimi nie odpisują
-
B6 trzeszczenie buczenie stukanie
Dzięki Damian, to konkretna odpowiedź, jednakże na przykład wczoraj zrobiłem ok 150km i nie było nic, 0 stuków puków ani nic, a wieczorem wziąłem na chwile auto i znów
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
Dostaliście jakieś odpowiedzi od Vredestein?
-
B6 trzeszczenie buczenie stukanie
ej nie jestem jakiś nierozgarnięty dzieje się tak nawet jak jadę dźwięk dochodzi jakby z kolumny kierowniczej, czuć na kierownicy i nogami ten stuk dzisiaj może uda mi się nagrać co sie dzieje podczas jazdy - to jest ciekawe
-
B6 trzeszczenie buczenie stukanie
Witam serdecznie pacjent a4 b6 1.9 tdi avf 2004r moje a4 nie daje sobie wolnego w wydobywaniu ciekawych dźwięków nie będę pisał o tym że buczy jak dodaje gazu - czytałem i wiem że to będzie pompa wspomagania ale działa narazie tylko wydaje dziwne dźwięki NATOMIAST nieregularnie i nie zawsze, dlatego też nie udało mi się pokazać tego mojemu mechanikowi. On mówi że wszystko jest ok. Bo zazwyczaj tak jest - idealnie cicho i spoko. Czasami, niekiedy w ogole przy trasie 400km niekiedy zaraz po odpaleniu niekiedy po 5 kilometrach, zaczyna w nim stukać pukać strzelać przy skręcaniu i jeździe na wprost. Zauważyłem że przy wolnej jeździe - jade na wprost po ładnej drodze i coś po prostu napie***la tak że aż dziw, przyśpiesze i jest ok.
-
Polecane opony letnie
Kup sobie Barumy i jeździj
-
Jakie opony ubrac na 7.5Jx17 ET28 H2 do A4 B5 fl Avant 1.9tdi?
zakładaj 225 i nie kombinuj pod górę
-
Ogromne spalanie.
Miałem tak w 1.8T jak przepływka umarła że spalał mi 18 l /100 potem jak ręką odjął
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
wrzuciłbyś fotki jeszcze raz jakoś normalnie? zerknąłbym na to
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
u mnie porównanie jest takie, że jak założyłem sessanty po goodyear ef1as2 to jest tak jakbym jechał bez kół. Są naprawdę bardzo ciche sprawdź czy masz dobrze zbieżność itd może
-
235x45x17 czy 225x45x17 ?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309022-2254517-czy-2354517/
-
225 czy 235 na 19x 8.5
nie do B8 ten rozmiar
-
Polecane opony letnie
w wielkim skrócie, jak chcesz coś tańszego to bierz śmiało
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
Kamyk, podsłuchane od młodzieży. You only live once
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Pewnie ze tak. Masz eibach sportline. Czarne to prokit. Zupelnie inna charakterystyka sprezyn. Czerwone sa twardsze
-
Pranie aut Wrocław
Trzeba będzie skorzystać, nie ukrywam wyślij mi swój numer jak możesz na priv, wstepnie bym się zapowiedział na początku lipca ok ?
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
piękna śnieżynka....tzn brzydka nie chciałbyś się zamienić za B6 w 1.9tdi ? jak porównujesz do B8? bo będę stał niedługo przed ważnym wyborem
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
ja będę jeździł YOLO ale tak na 50% bo sie troche boje
-
Polecane opony letnie
Spoko luz, nie każdy musi wszystko wiedzieć, od tego forum właśnie jest
-
Polecane opony letnie
ja nie mam runflatów a mam rant ochronny, zalezy od modelu opony gy asymetric 2 taki ma normalnie jakbym mial goodyeary na runflacie od razu zmieniałbym na zwykłe, bo dla mnie to tragedia
-
Polecane opony letnie
ale głupoty gadasz dakine runflat to typ opony co ma tak mocne boki że można na nich jechać bez powietrza jak dla mnie koszmarnie twarde rant ochronny oznacza sie inaczej
-
[B6 BFB] Silver Avant 1.8T Początek..
Felgi bardzo mi się podobają nie zastanawiaj sie tylko ładuj eibacha
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
A mówiłem Ci - nie kupuj Oj no zobaczymy, Olkowi spisują sie bardzo dobrze mi tak samo, będę kontrolował co tam się dzieje z nimi jak dla mnie 2.2 ciśnienie zdecydowanie za mało a tymczasem poszperałem troche w necie i i gwóźdź programu! zobaczcie w linku zdjęcia dalej, oponka 6mm :DDDDDDDDDDDDD http://www.motor-talk.de/bilder/erfahrungen-mit-vredestein-ultrac-sessanta-xl-fsl-g52597566/vredestein-ultrac-sessanta-1-i205663735.html