Treść opublikowana przez OLIVER
-
Turbo tryb awaryjny
Ja nie wspominałem o regeneracji tylko czyszczeniu Jeśli nie wyskakuje żaden błąd to najpierw zrób logi by móc oglądnąć i wtedy jakiś magik Ci podpowie co nie domaga..
-
Turbo tryb awaryjny
jak jesteś pewien że to przez turbo to nie ma na co czekać tylko turbo na stół i czyścimy
-
Proszę o poradę
A czy może jest ktoś tutaj co może mi powiedzieć -wycenić mniej więcej jaką kwotę można się spodziewać od likwidatora szkody ? Bo ja się kompletnie nie orientuje w tych sprawach A dobrze by było coś wiedzieć . proszę tylko mnie źle nie zrozumieć
-
Proszę o poradę
Panowie A może się ktoś z Was orientuje ile poszkodowany ma czasu na podjęcie decyzji odnośnie proponowanej wyceny szkody
-
Proszę o poradę
fotkę bezpośrednio po kolizji taką jak wstawiłem w pierwszym poście przesłałem ubezpieczycielowi nadal ją posiadam i mam nawet fotkę samochodu z uszkodzeniami sprawcy Tak że dowody bezpośrednie po kolizji nadal posiadam A przeczyściłem dlatego bo jeżdżę samochodem a to nie ciekawie wyglądało ..
-
Proszę o poradę
Czyli : Ubezpieczyciel zrobi mi wycenę a ja mam ją za akceptować lub nie Tak to działa? ok jak tylko coś takiego dostanę to ją tu wrzucę a szanowne grono oceni co i jak ...
-
Proszę o poradę
N Nie dzielmy jeszcze skory na niedźwiedziu zobaczymy jak sprawa potoczy się dalej Ja nie mam doświadczenia w takich sprawach i dlatego zbieram informację co i jak
-
Proszę o poradę
A czy te zniekształcenie poszycia jest do opanowania przed malowaniem? Lakiernicy robią takie rzeczy ? Chodzi mi o to
-
Proszę o poradę
Na obecną chwilę zrobiłem oględziny zewnątrz i w komorze bagażnika ,zawieszenie tłumika zobaczyłem wzmocnienie zderzaka na ile to było możliwe i nic nie wskazuje by było tam coś nie tak ,zderzak siedzi na swoim miejscu ,nie jest nic przesunięty tylko poszycie wygląda tak jak wygląda Wiadomo że to nie jest taki widok jak po zdjęciu zderzaka . przeczyściłem to przetarcie i obecny widok jest taki Patrzyłem na sprawcy seata to on wycofywał i pod dosyć ostrym kontem się przetarł po moim Tylko nasuwa mi się pytanie Czy to poszycie zderzaka nadaje się do malowania?
-
Proszę o poradę
Dzisiaj udało mi się wstawić foto uszkodzenia .Czy takie zdjęcie wystarczy by móc coś powiedzieć w tej sprawie ?
-
Proszę o poradę
Witam Panowie dzisiaj na parkingu gościu przejechał się po moim Oświadczenie sprawcy spisane I tu pytanie co robić ? brać kasę i naprawiać (malować) we własnym zakresie ?Czy stawiać auto do zaproponowanego przez ubezpieczyciela warsztatu ? Pytam bo nigdy nie miałem podobnej przygody tak to wygląda dodam że jest jeszcze przerysowana lekko lampa w pokrywie bagażn
-
nadkole, ślizg
- nadkole, ślizg
-
Dwumasa
- [2.0 BRD] Coś dzwoni przy dynamicznym przyspieszaniu
A co kolega zrobił do tej pory? Wyjąłeś turbo po sprawdzałeś luzy na wirniku? czy wirnik nie przyciera po muszli bo tak to podobnie słychać ...Samo się nie zrobi ,jak widzisz nawet mechanicy nie potrafią postawić diagnozy bez demontażu najlepiej napisać na forum i odświeżać i czekać aż ktoś poda diagnozę na tacy- Wycieki płynu /spód zbiorniczka
Bzdury Obieg cieczy przez nagrzewnice wymusza pompa cieczy chłodniczej a nie wentylator nawiewu czy ustawienie na maxa temperatury Kiedyś w niektórych samochodach był zawór na wężu do nagrzewnicy i ustawieniem temperatury otwierało się ten zawór . Wtedy taka teoria i praktyka miała sens ale nie tutaj . Ale rób jak uważasz ...- Wycieki płynu /spód zbiorniczka
Sorry że się wtrącę Radek Wytłumacz mi po co . Co Ci daje ten nawiew ?I ta ustawiona temperatura na max przy odpowietrzaniu ?- Co to za numer wahacza ?
Braki jakiejkolwiek informacji wiec temat do zamknięcia ...- Ciśnienie oleju 1.9 tdi afn
To ja zapytam ,Czu ci się świeci kontrolka na biegu jałowym? że pytasz o to ciśnienie..Jesli masz ori czujnik , odpowiedni olej a na biegu jałowym ci kontrola nie swieci to nie szukaj sobie problemu ważne jest ciśnienie na wyższych obrotach jak podaje tabela gdy silnik pracuje pod obciążeniem . Kiedyś jak miałem AFN -a to sprawdzałem u siebie i było w okolicy 1,1,2 Bara na wolnych obrotach silnik nagrzany 90* i było Ok ... To tyle ja mogę ci napisać- Co to za numer wahacza ?
Witam . Pytanie do znawców Mam taki problem Na moim ori wahaczu (nośny ) mam numer 8E0407155 E ,a w etce nie ma takiego numeru występuje numer 8E0407151 czy ktoś spotkał się z czymś takim dlaczego u mnie na wahaczy jest taki numer ?- Błąd klap kolektora ssacego
A sprawdzałeś szczelność gruszki? na kolektorze , przewody podciśnienia idące od niej- Ciśnienie oleju 1.9 tdi afn
A co się dzieje Ci jakie Ty masz to ciśnienie ? Kiedyś była na forum dostępna w pdf, książka "Sam naprawiam Audi A 4 " Chyba tam było ładnie opisane o ciśnieniu poszukaj ...- Wymiana rozrządu
zestaw masz ok spokojnie można na nim robić 60-65 K a i wytrzyma zdecydowanie więcej jeśli był nowy zakładany i zgodnie ze sztuką . Ale jak pisałem Ci wyżej to Ty musisz zadecydować ile jaszcze będziesz na nim jeździł- Wymiana rozrządu
Jeśli jesteś pewien przebiegu po wymianie to ja bym śmiało jeszcze śmigał ale decyzja należy do Ciebie ...- Telepanie na zimnym silniku
jeśli liczysz na pomoc to pokaż loga 13 18, 23 zaraz po odpaleniu jak to się dzieje . To może ktoś coś ci powie bo bez tego to wróżenie z fu...w - [2.0 BRD] Coś dzwoni przy dynamicznym przyspieszaniu