Treść opublikowana przez trepek
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Na dniach będę zmieniał olej, chcę zrobić płukankę preparatem Amsoil Flush, pacjent to stary 1Z. Ile tej płukanki mam wlać? Całe opakowanie 473ml? zastanawia mnie, że różne samochody mają różną ilość oleju a na opakowaniu nic nie pisze w jakich proporcjach wlewać, tylko że całość.
-
Końcówki wtrysków. Pytanie
Coś mi się obilo o uszy, że przy końcówkach Boscha dostajesz cały komplet i nie trzeba ciśnienia ustawiać. Składasz i powinno hulać. Tak przynajmniej gdzieś słyszałem a było to trochę temu i mogę się mylić.
-
Końcówki wtrysków. Pytanie
Za Boscha to normalna cena. Możesz kupić jakiegoś chińczyka za 1/3 tego.
-
Siłownik V68 klapy regulacji temperatury, umiejscowienie.
To jest nas dwóch:decayed:
-
Siłownik V68 klapy regulacji temperatury, umiejscowienie.
Ja mam podobnie i nie wiem co się dzieje. Może cały panel jest do sprawdzenia/przeprogramowania? ---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- Czasami po 19*C pisze mi LO, czasami mogę dojść do 16*C. Czasami ustawię na 19*C i bucha ciepłe powietrze:facepalm: Grunt, że przynajmniej działa klima, jak nacisnę śnieżynkę to kompresor wstaje i momentalnie chłód.
-
Siłownik V68 klapy regulacji temperatury, umiejscowienie.
Pasowałoby to zrobić: 8. Kiedy mamy już wszystko zrobione dobrze jest Vag'iem zrobic (wręcz należałoby) tzw. nastawy podstawowe. Czyli w Vag'u wybieramy (będąc juz w sterowniku klimy) Basic seting 04, następnie wybrac kanał 01- poczekac az wszystkie wartosci w okienkach zejdą do zera, --- wrócic do strony klimy--- skasowac błędy,jeśli są--- wejśc do adaptacji 10 --- wybrac kanał 000 i zatwierdzic (safe).
-
Siłownik V68 klapy regulacji temperatury, umiejscowienie.
Robiłeś adaptację?
-
Siłownik V68 klapy regulacji temperatury, umiejscowienie.
Może klapę masz zaciętą?
-
Siłownik V68 klapy regulacji temperatury, umiejscowienie.
Biały czy niebieski wyjąłeś? A jaki miałeś objaw? U mnie wyskakuje cały czas "błąd siłownika klapy regulacji temperatury" i są problemy z temperaturą. Czasem leci zimne a czasem ciepłe powietrze:dontknow:
-
Pilne:) Muszę wymienić silnik Mam 1.9 tdi AFN mam okazje KUPIĆ 1.9 tdi AHU POMOCY
@rafpia A jaki masz problem z pompą? Może nie trzeba całej kupować tylko zreanimować Twoją obecną. @sotom Kolega rafpia ma samochód z 2001r a chce kupić silnik z 1997.
-
Wymiana płynów i olejów - potrzebne ilości.
@Tobike Przy oleju przekładniowym powinno być 70W-90:wink:
-
Bose fo A4 B5
Bose i tak będzie lepiej grał niż standardowe głośniki :-) A samochód chcę zachować w orginale i tylko fabryczne elementy chcę zakładać.
-
Bose fo A4 B5
Żaden problem by dywan wyjąć przynajmniej wszystko się odkurzy, wyczyści. Będzie jak funkiel nówka z salonu:naughty:
-
Bose fo A4 B5
I jak to się koduje? Rozumiem, że dla Audi Delta CC i pełnego systemu Bose trzeba ustawić 0001x. "+1 = Active/Remote Supplied Antenna" - antena wysuwana, tak?
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Na szczęście mówienie rzeczy oczywistych nie jest karalne. Jak ktoś jest idiotą to czemu nie mówić tego po imieniu? Poszukaj jaką wieś robi kolega Sagon na innych forach w sieci. Jeździ po ludziach jak woźny po kobyle.
-
Bose fo A4 B5
Podłącze się pod temat. Pacjent: b5 z 95r, sedan. Komplet Bose z sedana. Radio Audi Delta. Jak i gdzie przekodować radio pod Bose? Ktoś posiada rozpiskę gdzie i co jest rozmieszczone w samochodzie, jeśli chodzi o Bose?
-
Pilne:) Muszę wymienić silnik Mam 1.9 tdi AFN mam okazje KUPIĆ 1.9 tdi AHU POMOCY
Nie podłączy wiązki z AFN z 1997 do osprzętu z AHU z 2001r.
-
Pilne:) Muszę wymienić silnik Mam 1.9 tdi AFN mam okazje KUPIĆ 1.9 tdi AHU POMOCY
Jak goły silnik to pasuje. Ważne, aby był montowany wzdłużnie. Nie ważne, czy z audi 80, a4, a6, passat, czy z roku 1991 czy 2001.
-
Pilne:) Muszę wymienić silnik Mam 1.9 tdi AFN mam okazje KUPIĆ 1.9 tdi AHU POMOCY
Nie pasuje, Ty masz już chyba linię CAN a w roku 1997 było co innego. Ten z 97r ma mapsensor w ECU a Ty masz zewnętrzny.
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Zastanawiam się na zmianą wszystkich gum od dolotu i podciśnień na czerwone a węży paliwowych na niebieskie. Ciekawe jakby to wyglądało? Oczywiście dolot byłby z FMIC, kolektor inny.
-
Siłownik V68 klapy regulacji temperatury, umiejscowienie.
Można: Klimatronik - naprawa silnika klapy regulacji temperatury - błąd 4F7, siłownik V68
-
Pilne:) Muszę wymienić silnik Mam 1.9 tdi AFN mam okazje KUPIĆ 1.9 tdi AHU POMOCY
Dokładnie. W silnikach montowanych poprzecznie i wzdłużnie w innych miejscach są w bloku otwory montażowe pod łapy. No i misy olejowe są inne, smoki i takie tam pierdułki.
-
Metaliczny stuk i dymienie, praca na trzy gary
Nowszy 1Z. moja odpowiedz tyczyła się kolegi "mlodycezar" A co do twojej wypowiedzi to z tego co mi wiadomo to 1Z jest starszą wersją Ahu. Chyba ze mam złe informacje. W sumie to są te same silniki Przeczytałem "co to za silnik teN AHU ?"
-
Metaliczny stuk i dymienie, praca na trzy gary
Nowszy 1Z.
-
Siłownik V68 klapy regulacji temperatury, umiejscowienie.
Gdzie umiejscowiony jest siłownik V68 klapy regulacji temperatury? Biały czy niebieski? Oraz pytanie mam: Widać tutaj coś takiego jak zawór N75, jeden krociec jest wolny. Znajduje się on pod schowkiem pasażera obok obudowy wentylatora. Takie podłączenie jest odpowiednie? Pacjent to b5 1Z z 1995r.