Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Na dniach będę zmieniał olej, chcę zrobić płukankę preparatem Amsoil Flush, pacjent to stary 1Z. Ile tej płukanki mam wlać? Całe opakowanie 473ml? zastanawia mnie, że różne samochody mają różną ilość oleju a na opakowaniu nic nie pisze w jakich proporcjach wlewać, tylko że całość.
  2. Coś mi się obilo o uszy, że przy końcówkach Boscha dostajesz cały komplet i nie trzeba ciśnienia ustawiać. Składasz i powinno hulać. Tak przynajmniej gdzieś słyszałem a było to trochę temu i mogę się mylić.
  3. Za Boscha to normalna cena. Możesz kupić jakiegoś chińczyka za 1/3 tego.
  4. Ja mam podobnie i nie wiem co się dzieje. Może cały panel jest do sprawdzenia/przeprogramowania? ---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- Czasami po 19*C pisze mi LO, czasami mogę dojść do 16*C. Czasami ustawię na 19*C i bucha ciepłe powietrze:facepalm: Grunt, że przynajmniej działa klima, jak nacisnę śnieżynkę to kompresor wstaje i momentalnie chłód.
  5. Pasowałoby to zrobić: 8. Kiedy mamy już wszystko zrobione dobrze jest Vag'iem zrobic (wręcz należałoby) tzw. nastawy podstawowe. Czyli w Vag'u wybieramy (będąc juz w sterowniku klimy) Basic seting 04, następnie wybrac kanał 01- poczekac az wszystkie wartosci w okienkach zejdą do zera, --- wrócic do strony klimy--- skasowac błędy,jeśli są--- wejśc do adaptacji 10 --- wybrac kanał 000 i zatwierdzic (safe).
  6. Biały czy niebieski wyjąłeś? A jaki miałeś objaw? U mnie wyskakuje cały czas "błąd siłownika klapy regulacji temperatury" i są problemy z temperaturą. Czasem leci zimne a czasem ciepłe powietrze:dontknow:
  7. @rafpia A jaki masz problem z pompą? Może nie trzeba całej kupować tylko zreanimować Twoją obecną. @sotom Kolega rafpia ma samochód z 2001r a chce kupić silnik z 1997.
  8. @Tobike Przy oleju przekładniowym powinno być 70W-90:wink:
  9. Bose i tak będzie lepiej grał niż standardowe głośniki :-) A samochód chcę zachować w orginale i tylko fabryczne elementy chcę zakładać.
  10. Żaden problem by dywan wyjąć przynajmniej wszystko się odkurzy, wyczyści. Będzie jak funkiel nówka z salonu:naughty:
  11. I jak to się koduje? Rozumiem, że dla Audi Delta CC i pełnego systemu Bose trzeba ustawić 0001x. "+1 = Active/Remote Supplied Antenna" - antena wysuwana, tak?
  12. Na szczęście mówienie rzeczy oczywistych nie jest karalne. Jak ktoś jest idiotą to czemu nie mówić tego po imieniu? Poszukaj jaką wieś robi kolega Sagon na innych forach w sieci. Jeździ po ludziach jak woźny po kobyle.
  13. Podłącze się pod temat. Pacjent: b5 z 95r, sedan. Komplet Bose z sedana. Radio Audi Delta. Jak i gdzie przekodować radio pod Bose? Ktoś posiada rozpiskę gdzie i co jest rozmieszczone w samochodzie, jeśli chodzi o Bose?
  14. Nie podłączy wiązki z AFN z 1997 do osprzętu z AHU z 2001r.
  15. Jak goły silnik to pasuje. Ważne, aby był montowany wzdłużnie. Nie ważne, czy z audi 80, a4, a6, passat, czy z roku 1991 czy 2001.
  16. Nie pasuje, Ty masz już chyba linię CAN a w roku 1997 było co innego. Ten z 97r ma mapsensor w ECU a Ty masz zewnętrzny.
  17. Zastanawiam się na zmianą wszystkich gum od dolotu i podciśnień na czerwone a węży paliwowych na niebieskie. Ciekawe jakby to wyglądało? Oczywiście dolot byłby z FMIC, kolektor inny.
  18. Można: Klimatronik - naprawa silnika klapy regulacji temperatury - błąd 4F7, siłownik V68
  19. Dokładnie. W silnikach montowanych poprzecznie i wzdłużnie w innych miejscach są w bloku otwory montażowe pod łapy. No i misy olejowe są inne, smoki i takie tam pierdułki.
  20. Nowszy 1Z. moja odpowiedz tyczyła się kolegi "mlodycezar" A co do twojej wypowiedzi to z tego co mi wiadomo to 1Z jest starszą wersją Ahu. Chyba ze mam złe informacje. W sumie to są te same silniki Przeczytałem "co to za silnik teN AHU ?"
  21. Gdzie umiejscowiony jest siłownik V68 klapy regulacji temperatury? Biały czy niebieski? Oraz pytanie mam: Widać tutaj coś takiego jak zawór N75, jeden krociec jest wolny. Znajduje się on pod schowkiem pasażera obok obudowy wentylatora. Takie podłączenie jest odpowiednie? Pacjent to b5 1Z z 1995r.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.