Treść opublikowana przez trepek
-
Pobicie w Szkole
No kruca fuks, przeca ja pochodzę z południa niedaleko Krakowa. Też mnie uważają za wapniaka. Wogóle dinozaur, katol, pisowiec i co tam jeszcze najgorsze ;-) Aaa... moher
-
Pobicie w Szkole
Może i mam złą rację, tak zostałem wychowany i tyle. Z resztą, każdy w stronach, z których pochodzę, był podobnie wychowywany. Ot, prosty lud A może to jedynie naleciałości po zaborach przekazywane z dziada pradziada, gdzie sądy były nieprzychylne polakom.
-
Pobicie w Szkole
Ja to chyba wychowałem się w innym świecie. Z sąsiadem jestem w jednym wieku, biliśmy się często, mój ojciec z ojcem sąsiada nic sobie z tego nie robili. Jak coś broiłem i ojciec sąsiada to widział to mi skórę strzepał i odprowadził do domu a mój ojciec mu dziękował. I vice versa. Dzisiaj jakbym widział, że sąsiadowi ktoś skórę trzepie to bym poleciał w czym stoję (i myślę, żeby tak samo było z drugiej strony). Jak byłem w gimnazjum to się biłem z tym i z tamtym, dzisiaj z nimi vodke piję i śmieję się z nimi, jak to się cały czas zaczepialiśmy. Tutaj słyszę "prokuratorzy", "wyrzucenie ze szkoły" itp. Albo ja jestem dziwny, bo pochodzę ze wsi i oklepywanie siebie było czymś naturalnym albo nie rozumeim tego dzisiejszego świata. Każdy w gębie mocny a jak się da po twarzy to sądy itp. Świat pedałów i debili, PO'wska rzeczywistość. Prawo chroni przestępców a zwykły człowiek nie może w obronie dać po ludzku w ryja, bo zaraz naruszy nietykalność osobistą oprawcy.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
A to zaden wyznacznik.Znalem afn przebieg 620-630tyś.Stan silnika idealny.Caly osprzet oryginalny -uszczelka,turbo wtryski pompa . iTP Pompa tez ori bez opilkow itp. Kompresja 33 bar na kazdym cylindrze!!! prosze nie myslec ze to blad pomiarowy:wink: Dlatego być może przebieg orginalny ;-) Narazie samochód działa ok, środek nieponiszczony. Spala książkowo, moc dobra. Czy 260, czy 460 tys, czy to ważne? U mnie raz był passat b4, AFN, na budziku 200 tys, przebieg drugi raz leciał
-
Brak mocy przy 3 tys.
Dwa piwka na odwagę, zawsze pomaga
-
Pobicie w Szkole
Jak ktoś może zostać wyrzucony ze strukturalnego języka baz danych? Czegoś chyba nie rozumiem w tej polskiej nowomowie. @insane_Infinity Nie wiesz jak to się robi? Wykręcasz jednemu i drugiemu ucho, mówisz, że mają po drożdżówce na zmiane przynosić Twojemu siostrzeńcowi co rano do szkoły przez dwa tygodnie w ramach zadość uczynienia i luz :-)
-
Brak mocy przy 3 tys.
@enusssss Pomogłem Ci z pompą to i pomocne materiałem dałem Ci odnośnie turbiny Turbina to małe piwo w porównaniu do pompy.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
A4, 1995r, 1Z 90KM. Na blacie 260 tys km, pompa wtryskowa miała wszystkie plomby, w środku brak opiłków. Przebieg być może prawdziwy ;-)
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
Aż z ciekawości zobaczę u brata
-
Fotele
Oznajmiasz czy pytasz? Bo to wypisz wymaluj zdanie oznajmujące :/ Upchasz z niewielkimi modyfikacjami.
-
Brak mocy przy 3 tys.
Myślę, że będzie mu chodziło o niskie ciśnienie w oponach. Co złe to to pokazuje. Nie, bo kierownicę masz po gorącej stronie. Czteropak piwa, dobre klucze, dzień wolnego. Turbina - czyszczenie kierownic
-
Saczy sie w okolicach kolektorów (ssacego i wydechowego) 1 wyciek...
Możesz mieć już starą uszczelkę pod kolektorem ssącym (domniemam, że odma podpiętą), olej jest zassysany przez odmę. Mgiełka olejowa z racji tego, że cięższa od powietrza więc wylatuje każdą nieszczelnością starej uszczelki kolektora dolotowego. Turbinka swoje też puści w dolot. Standard w tylu letnim samochodzie Gorzej, jakby to było z kolektora wydechowego, olej mógłby się wtedy brać z pieścieni albo z zużytych uszczelniaczy zaworowych.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć. Ja potrzebuję: - Amsoil Engine Flush FLSH - Millers XFD 5w40 5L - filtr oleju Mann i paliwa Mann do 1.9 TDI 1Z z 1995r - Liqui Moly DIESEL SPÜLUNG
-
wypadek na skrzyżowaniu
zawsze możesz spróbować podac instytucję odpowiedzialną za przycinanie krzaków, że z ich winy skrzyżowanie nie miało zapewnionej odpowiedniej widoczności.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Przytaczając słowa pewnej reklamy: jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czyli XFD dla diesla a XFS dla benzyny? XFD jest tańszy od XFS o ok 20zł.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czym się różni Millers XFD 5w40 od XFS 5w40? Chciałbym zakupić któryś z tych olei ale nie wiem na co się zdecydować. Silnik jak w podpisie, poczciwy stary 1Z.
-
Dziwny przypadek jedni mówią że uszczelka pod głowicą inni że zapchana chłodnica....
@Musashi To było jedynie w formie ciekawostki Obrotomierz od benzyny był zamontowany bo od diesla zamykało skalę. Silnik wytrzymał 35 tys km takiego katowania i panewka powiedziała papa (a był po generalce), o dziwo głowica, zawory, szklanki, wałek były ok. Wracając do tematu. Mikropęknięcia też mogłyby być. Jakby wytwarzał się bąbel powietrza w układzie chłodniczych i podszedł pod czujnik temp. to będą niższe wskazania, powietrze pełni rolę izolatora termicznego w układach zamkniętych.
-
Dziwny przypadek jedni mówią że uszczelka pod głowicą inni że zapchana chłodnica....
Nowy niekoniecznie musi być dobry. Jakiś markowy kupiłeś czy Toprana?
-
Dziwny przypadek jedni mówią że uszczelka pod głowicą inni że zapchana chłodnica....
Może coś z termostatem?
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
Dokładnie ;-) Brat też ma składane lusterka, fajny bajer.
-
Dziwny przypadek jedni mówią że uszczelka pod głowicą inni że zapchana chłodnica....
Dobrze, że pomału. Jakbyś tak szybko wlał to mogło by dojść do szoku termicznego i głowica by popękała.
-
[ A4 B5 ] Grafitowa Audi A4 1.8 T 150 KM !
Welurek widzę
-
[B5 AFN] Mój srebrny Avancik
Fajny wozik Widzę, że samochód z Włoch?
-
Dziwny przypadek jedni mówią że uszczelka pod głowicą inni że zapchana chłodnica....
Diesla do 6000? 1.6 TD bez kagańca :-) Samochód znajomego. Wracając do głównego tematu mnie ciekawi jedynie, czy właściciel wiele razy dolewał zimnej wody aby uzupełnić braki w zbiorniczku wyrównawczym...