Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. No kruca fuks, przeca ja pochodzę z południa niedaleko Krakowa. Też mnie uważają za wapniaka. Wogóle dinozaur, katol, pisowiec i co tam jeszcze najgorsze ;-) Aaa... moher
  2. Może i mam złą rację, tak zostałem wychowany i tyle. Z resztą, każdy w stronach, z których pochodzę, był podobnie wychowywany. Ot, prosty lud A może to jedynie naleciałości po zaborach przekazywane z dziada pradziada, gdzie sądy były nieprzychylne polakom.
  3. Ja to chyba wychowałem się w innym świecie. Z sąsiadem jestem w jednym wieku, biliśmy się często, mój ojciec z ojcem sąsiada nic sobie z tego nie robili. Jak coś broiłem i ojciec sąsiada to widział to mi skórę strzepał i odprowadził do domu a mój ojciec mu dziękował. I vice versa. Dzisiaj jakbym widział, że sąsiadowi ktoś skórę trzepie to bym poleciał w czym stoję (i myślę, żeby tak samo było z drugiej strony). Jak byłem w gimnazjum to się biłem z tym i z tamtym, dzisiaj z nimi vodke piję i śmieję się z nimi, jak to się cały czas zaczepialiśmy. Tutaj słyszę "prokuratorzy", "wyrzucenie ze szkoły" itp. Albo ja jestem dziwny, bo pochodzę ze wsi i oklepywanie siebie było czymś naturalnym albo nie rozumeim tego dzisiejszego świata. Każdy w gębie mocny a jak się da po twarzy to sądy itp. Świat pedałów i debili, PO'wska rzeczywistość. Prawo chroni przestępców a zwykły człowiek nie może w obronie dać po ludzku w ryja, bo zaraz naruszy nietykalność osobistą oprawcy.
  4. A to zaden wyznacznik.Znalem afn przebieg 620-630tyś.Stan silnika idealny.Caly osprzet oryginalny -uszczelka,turbo wtryski pompa . iTP Pompa tez ori bez opilkow itp. Kompresja 33 bar na kazdym cylindrze!!! prosze nie myslec ze to blad pomiarowy:wink: Dlatego być może przebieg orginalny ;-) Narazie samochód działa ok, środek nieponiszczony. Spala książkowo, moc dobra. Czy 260, czy 460 tys, czy to ważne? U mnie raz był passat b4, AFN, na budziku 200 tys, przebieg drugi raz leciał
  5. Dwa piwka na odwagę, zawsze pomaga
  6. Jak ktoś może zostać wyrzucony ze strukturalnego języka baz danych? Czegoś chyba nie rozumiem w tej polskiej nowomowie. @insane_Infinity Nie wiesz jak to się robi? Wykręcasz jednemu i drugiemu ucho, mówisz, że mają po drożdżówce na zmiane przynosić Twojemu siostrzeńcowi co rano do szkoły przez dwa tygodnie w ramach zadość uczynienia i luz :-)
  7. @enusssss Pomogłem Ci z pompą to i pomocne materiałem dałem Ci odnośnie turbiny Turbina to małe piwo w porównaniu do pompy.
  8. A4, 1995r, 1Z 90KM. Na blacie 260 tys km, pompa wtryskowa miała wszystkie plomby, w środku brak opiłków. Przebieg być może prawdziwy ;-)
  9. Aż z ciekawości zobaczę u brata
  10. trepek odpowiedział(a) na STASIU227 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Oznajmiasz czy pytasz? Bo to wypisz wymaluj zdanie oznajmujące :/ Upchasz z niewielkimi modyfikacjami.
  11. Myślę, że będzie mu chodziło o niskie ciśnienie w oponach. Co złe to to pokazuje. Nie, bo kierownicę masz po gorącej stronie. Czteropak piwa, dobre klucze, dzień wolnego. Turbina - czyszczenie kierownic
  12. Możesz mieć już starą uszczelkę pod kolektorem ssącym (domniemam, że odma podpiętą), olej jest zassysany przez odmę. Mgiełka olejowa z racji tego, że cięższa od powietrza więc wylatuje każdą nieszczelnością starej uszczelki kolektora dolotowego. Turbinka swoje też puści w dolot. Standard w tylu letnim samochodzie Gorzej, jakby to było z kolektora wydechowego, olej mógłby się wtedy brać z pieścieni albo z zużytych uszczelniaczy zaworowych.
  13. Cześć. Ja potrzebuję: - Amsoil Engine Flush FLSH - Millers XFD 5w40 5L - filtr oleju Mann i paliwa Mann do 1.9 TDI 1Z z 1995r - Liqui Moly DIESEL SPÜLUNG
  14. zawsze możesz spróbować podac instytucję odpowiedzialną za przycinanie krzaków, że z ich winy skrzyżowanie nie miało zapewnionej odpowiedniej widoczności.
  15. Przytaczając słowa pewnej reklamy: jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać
  16. Czyli XFD dla diesla a XFS dla benzyny? XFD jest tańszy od XFS o ok 20zł.
  17. Czym się różni Millers XFD 5w40 od XFS 5w40? Chciałbym zakupić któryś z tych olei ale nie wiem na co się zdecydować. Silnik jak w podpisie, poczciwy stary 1Z.
  18. @Musashi To było jedynie w formie ciekawostki Obrotomierz od benzyny był zamontowany bo od diesla zamykało skalę. Silnik wytrzymał 35 tys km takiego katowania i panewka powiedziała papa (a był po generalce), o dziwo głowica, zawory, szklanki, wałek były ok. Wracając do tematu. Mikropęknięcia też mogłyby być. Jakby wytwarzał się bąbel powietrza w układzie chłodniczych i podszedł pod czujnik temp. to będą niższe wskazania, powietrze pełni rolę izolatora termicznego w układach zamkniętych.
  19. Nowy niekoniecznie musi być dobry. Jakiś markowy kupiłeś czy Toprana?
  20. Dokładnie ;-) Brat też ma składane lusterka, fajny bajer.
  21. Dobrze, że pomału. Jakbyś tak szybko wlał to mogło by dojść do szoku termicznego i głowica by popękała.
  22. Fajny wozik Widzę, że samochód z Włoch?
  23. Diesla do 6000? 1.6 TD bez kagańca :-) Samochód znajomego. Wracając do głównego tematu mnie ciekawi jedynie, czy właściciel wiele razy dolewał zimnej wody aby uzupełnić braki w zbiorniczku wyrównawczym...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.