Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Dzisiaj podczas nudzenia się i przeczyszczania z kurzu karoserii/silnika, palec natrafił na taką o to dziurkę To już wszystko wiadome, co go boli
  2. Zró OCT i wolną odmę.
  3. Ale za 41zł masz podkładkę o grubości 1cm, te za 7.50 mają grubość, hmm... z milimetr.
  4. Zapraszam ;-) Nawet Ci dam jedną z tych, co dostałem.
  5. ale chyba na 3 biegu:decayed: Nie, dzisiaj na 5'tce I szedł samochód. Czasami jest mulasty i muszę mu zrobić logi dynamiczne, może n75 się przycina (z resztą i tak niedługo chciałbym go wyczyścić). A może to dlatego, że mam pierścień dawkujący włożony drugą stroną? ---------- Post dopisany 14-09-2012 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 21:28 ---------- Wymieniłem dzisiaj żarówki na Osram NightBraker i powiem, że poprawa jest znaczna. Warto było odżałować 60zł.
  6. trepek odpowiedział(a) na Arkadiush temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak chcesz oberwać bacikiem z mojej kolekcji,to oczywiście,zapraszam do Gdyni Fetysik
  7. trepek odpowiedział(a) na Arkadiush temat w 1.8
    Porting głowicy i modernizacja dolotu, inny kolektor wydechowy (baranek), inne wałki, odchudzenie zamachu itp itd. Moc się da podnieść tylko koszta.
  8. Kolejny z forum audi80 ;-) Te lampy depo jeszcze masz?
  9. Wzmocnienie zderzaka też sztukowałeś? Masz płytę pod silnikiem jeszcze?
  10. Dużo cięcia Boschką było zderzaka? Szkoda, że zdjęć nie porobiłeś, fajny fmic.
  11. Nie mam drogi aby szybciej jechać bo podróżuję tym samochodem trasą Olkusz <-> Kraków.
  12. Nie jechałem nim więcej niż 130 km/h
  13. Ano miało być ale to się trafiło Co do mocy to wielkich nie planuję. Ma to być dupowóz z jak najlepszym stosunkiem KM do spalania. Narazie spalanie jest baaardzo ok, na baku okolice 1200km w cyklu mieszanym. A czasami do odcinki poganiam zetorka. 100zł ;-) Znajomy sprzedawał. Poszło PW.
  14. Dziękuję Co do dalszych planów, aby nikt nie marudził - płyta pod silnik i skrzynie - tapicerka bagażnika z polifta. - podświetlane nawiewy - gałka w skórze przedlift - ori światła dzielone z S4 (no i spryski by się przydały) - podszybie poliftowe - plastiki silnika z passata vr5 (lub 6, nie wiem) - audio bose - jakaś kierownica w skórze - myślę o podsufitce poliftowej No i pewnie coś jeszcze po drodze innego wpadnie.
  15. Tu orginał: Płyn do chłodnic KONCENTRAT G12 1,5L czerwony (2614354557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  16. Korbowód obowiązkowo do sprawdzenia i nowe panewki. Z resztą czy korbowód od 1Z czy AFN to wsio to samo, tak jak słupki. Ja mam do sprzedania cały silnik ale narazie zarezerwowany jest.
  17. Najlepszy na kaca jest klin, czym się strułeś tym się lecz
  18. Ja kupiłem od tego człowieka: Zaślepka EGR 1.9 TDI 1.9tdi VW Audi Skoda VAG 10mm (2607692819) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Miał swego czasu zaślepki po 7,50 zł z przesyłką za sztukę więc wziąłem 3 2 dam od strony kolektora wydechowego a jedną od zaworu EGR. Taka zaślepka 1cm spokojnie jedna wystarczy Jak chcesz to mam u siebie jedną cienką zaślepkę nadmiarowo więc mógłbym Ci sprzedać.
  19. I dobrze samochód ma służyć. Mój wózek nie był bity z żadnej ze stron i to najważniejsze, a że ktoś pomalował 4 elementy... Pod kocem samochodu przecież nie trzymał ---------- Post dopisany 06-09-2012 at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 21:54 ---------- Dzisiaj zawitał ręczny w skórze. Przed zimą będzie jeszcze kilka zmian. ---------- Post dopisany 07-09-2012 at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 17:51 ---------- Dzisiaj zrobiłem sobie fotel kierowcy. Wazy się te 87kg więc tyłek swoje niszczy, szczególnie nity w kieszeniach spodni jeansowych :-/ Przy pracy dzielnie pomagał mi Bruno, Posokowiec Bawarski. Materiał oparcia był prany dwa razy szczotką w wannie a później powieszony na lince na strychu. Pomarszczenia powoli ustępują, myślę że kwestią tygodnia jest "wyprasowanie". Dodatkowo dzisiaj listonosz przyniósł mi paczkę z wygłuszeniami na kielichy i ścianę grodziową od strony silnika. Niedługo przyjdzie mi ori apteczka <ok> ---------- Post dopisany 10-09-2012 at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2012 at 20:48 ---------- Doszła ori apteczka do audi a4. Data produkcji: 06.2010 <ok> Podkładki pod EGR. Zaślepki zamontuję jak wyzdrowieję bo mnie grypa położyła.
  20. Panny okazały się lesbijkami Albo wszystkie 3 miały okres w tym samym czasie i chłopak nie wie co napisać
  21. Zanieczyszczanie, zakwaszanie, spienianie, wypieranie wody itp.
  22. No nie, Sagon i tutaj... Nawet nie chce mi się o nim pisać. Jak już mu brakło dowodów do poparcia swoich urojeń psichycznych to wytknął Arwam'owi, że Arwam nie ma partnerki :| Normalnie Sagon to chory umysłowo czubek czerpiący satysfakcję z rejestrowania się na coraz to nowszych forach i powielaniu tego samego tematu. Wiedzę ma marną bo jego silnik został złożony przez inną osobę. Do podważania czyichś osiągnięć, oberwacji i wniosków jest pierwszy. Dajcie spokuj, dajcie żyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.