Treść opublikowana przez trepek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie mam, kiedy ściepa?
-
Duże spalanie oraz zapach Ropy 1.9
Ale ceny:shock3: Do autora tematu, za późny kąt wtrysku, ropa spala się w zbyt niskiej temperaturze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I jeszcze ja! Właśnie przepływkę przeczyściłem bo mi w logach bruździła, idę teraz sprawdzić czy coś jej pomogło czy będę musiał się do elektroniki dostawać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry, dobry :-) Z dwoma BMK'ami w porywach do 20 aut.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podziękować za spota :-)
-
Ciężko pali najprawdopodobniej problem z pompą
Podłącz pod VAGa i grupa 000 w BS. A jak nie masz VAGa a sam chcesz coś zrobić to przesuń pompę o 1mm w stronę silnika i zobacz jak będzie odpalał.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Będę się chciał dzisiaj pojawić :-) Jakieś uwagi jak do Was dotrzeć?
-
Co wymienić przy okazji
A skąd jesteś? Bo 400zł za samo zdjęcie przodu... Jak z okolic Krakowa to zostaw mi samochód, zrobię Ci jak fabryka przykazała, mam kilka dni wolnego. Co do wymiany to napinacz paska alternatora. Ori kosztuje ok 230-240zł. Niedawno u siebie wymieniałem.
-
wymiana rozrządu.
Producent zaleca wymianę co 5 lat albo wcześniej, jak przejedzie się określoną ilość km.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Chyba ktoś się zapomina i posługuje się takim językiem jakby w knajpie do kogoś mówił.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to prawda.kupują najtańszeo oleje w marketach aby uzupelniać. mało kto wymienia w terminie. a i tak sypią setki tkm. brat ma passka b4 tdi 90. 5 lat na mineralnym15w40 i silniczek miodzio. na blacie 350 tkm a ile naprawdę-kto wie A ja dla przykładu powiem, że raz widziałem passata z silnikiem AFN, regularnie serwisowany, co jeździł na dobrej oliwie i na blacie 300 tys km, bo tej jedynki z przodu już nie pokazywało:decayed: Tak, 1mln 300 tys km bez remontu, silnik dobrze pracował.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ojej to jaki Ty olej chcesz zalać skoro Millers to za niskie progi, jakaś kosmiczna technologia, zdradź tajemnicę .... Nie napisałem, że Millers to za niskie progi, jeśli kogoś cytujesz i chwytasz za słówka to rób to z głową. Chodziło mi o XFD, myślę nad zmianą na XFS 5w-40.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dla staruszków może i ok ale... moje 1Z łatwego życia ze mną nie ma. Ja się zastawiam, czy Millers XFD 5w-40 to nie za niskie progi dla mojego staruszka a Ty wyjeżdżasz z olejem do oliwienia sekatora. Nie wszyscy jezdżą zajechaną, 18 letnią serią
-
[B5 AFN] Problem z pompą wtryskową - kapie z niej ropa
Sekcja tłocząca do wymiany.
-
Prośba o analizę logów Sharan AFN
Późno było i nie spojrzałem na rok:decayed: Tak, w 1997 było jeszcze w ecu.
-
Prośba o analizę logów Sharan AFN
Błąd 65535 oznacza wewnętrzne uszkodzenie sterownika. Przyczyn może być wiele np: zabrudzone styki ,uszkodzona pamięć ,może to być wina przewodów , w każdym razie bez fachowca i dobrego sprzętu się raczej nie obejdzie ale pooglądać możesz ,może uda ci się coś wypatrzyć. Błąd 00575 to przeładowanie (po logach widać przy 2000 rpm) Błąd 00519 to błąd mapsensora. Jakby co to mam jeden dobry na sprzedaż. Rady: wyczyść turbinę i N75. Oblukaj mapsensor (masz go na rurze równoległej do grodzi, koło N18). Jak mapsensora nie reanimujesz - napisz do mnie. Co do sterownika to wyjmij i rozkręć, zobacz co w środku słychać, przeczyść styki itp. No i zauważyłem, że masz lekkie wahania dynamicznego kąta wtrysku. Dużych ich nie ma ale wspominam. Przyczyn może być wiele, jak N108 a może ciśnienie w pompie lekko za małe. Może oring na zaworku ciśnieniowym lekko przepuszcza, naprawde wiele powodów, narazie możesz jeździć z tym.
-
Proszę o analizę logów Passat
A co się z przepływką działo? Zaniżała wskazania? Bo teraz masz aż za wysokie:wink: I przynajmniej dawka paliwa nie jest ograniczana przez przepływomierz. Jak to jedzie? Dobrze się zbiera? Ciekawe jak wskazania przepływki w innym zakresie obrotów i położenia pedału gazu. I masz przeładowanie, albo N75 do czyszczenia albo łopatki do czyszczenia.
-
Prośba o Analizę logów dynamicznych
Tak. I grupa 004 dla mnie jeszcze
-
Spotkanie z krawężnikiem :/
Na przyszłość do Ciebie i wszystkich czytających - tuż przed uderzeniem w przeszkodę/wjechaniem w dziurę, puścić hamulec. Opona wtedy spokojnie przejedzie i straty, o ile będą, będą minimalne. Przed kraweznikiem puscilem noge...reczny pozostal.... I to Cię uchroniło przed urwaniem koła :-) Z resztą... czemu w samochodzie posiadającym ABS zaciągasz ręczny? Przecież to pernamentnie blokuje z tyłu zaciski?
-
Spotkanie z krawężnikiem :/
Na przyszłość do Ciebie i wszystkich czytających - tuż przed uderzeniem w przeszkodę/wjechaniem w dziurę, puścić hamulec. Opona wtedy spokojnie przejedzie i straty, o ile będą, będą minimalne.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Nie, nie masz płytkowych popychaczy. Po prostu olej kijowy, dużo osadu i hydrosztosy źle się napełniają przy rozruchu.
-
Prośba o Analizę logów dynamicznych
W 1Z to chyba w sterowniku jest? Możesz rozebrać sterownik i zobaczyc, czy nie brudny od oleju w środku.
-
Prośba o analizę logów- samochód po regeneracji pompy wtryskowej
Zrób dynamicznie 004.
-
Prośba o Analizę logów dynamicznych
Jeszcze 8 grupę daj. Zatkaj EGRa. To na początek.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Chcemy!