Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Ja nie mam, kiedy ściepa?
  2. Ale ceny:shock3: Do autora tematu, za późny kąt wtrysku, ropa spala się w zbyt niskiej temperaturze.
  3. I jeszcze ja! Właśnie przepływkę przeczyściłem bo mi w logach bruździła, idę teraz sprawdzić czy coś jej pomogło czy będę musiał się do elektroniki dostawać
  4. Dobry, dobry :-) Z dwoma BMK'ami w porywach do 20 aut.
  5. Podziękować za spota :-)
  6. Podłącz pod VAGa i grupa 000 w BS. A jak nie masz VAGa a sam chcesz coś zrobić to przesuń pompę o 1mm w stronę silnika i zobacz jak będzie odpalał.
  7. Będę się chciał dzisiaj pojawić :-) Jakieś uwagi jak do Was dotrzeć?
  8. A skąd jesteś? Bo 400zł za samo zdjęcie przodu... Jak z okolic Krakowa to zostaw mi samochód, zrobię Ci jak fabryka przykazała, mam kilka dni wolnego. Co do wymiany to napinacz paska alternatora. Ori kosztuje ok 230-240zł. Niedawno u siebie wymieniałem.
  9. Producent zaleca wymianę co 5 lat albo wcześniej, jak przejedzie się określoną ilość km.
  10. Chyba ktoś się zapomina i posługuje się takim językiem jakby w knajpie do kogoś mówił.
  11. to prawda.kupują najtańszeo oleje w marketach aby uzupelniać. mało kto wymienia w terminie. a i tak sypią setki tkm. brat ma passka b4 tdi 90. 5 lat na mineralnym15w40 i silniczek miodzio. na blacie 350 tkm a ile naprawdę-kto wie A ja dla przykładu powiem, że raz widziałem passata z silnikiem AFN, regularnie serwisowany, co jeździł na dobrej oliwie i na blacie 300 tys km, bo tej jedynki z przodu już nie pokazywało:decayed: Tak, 1mln 300 tys km bez remontu, silnik dobrze pracował.
  12. Ojej to jaki Ty olej chcesz zalać skoro Millers to za niskie progi, jakaś kosmiczna technologia, zdradź tajemnicę .... Nie napisałem, że Millers to za niskie progi, jeśli kogoś cytujesz i chwytasz za słówka to rób to z głową. Chodziło mi o XFD, myślę nad zmianą na XFS 5w-40.
  13. Dla staruszków może i ok ale... moje 1Z łatwego życia ze mną nie ma. Ja się zastawiam, czy Millers XFD 5w-40 to nie za niskie progi dla mojego staruszka a Ty wyjeżdżasz z olejem do oliwienia sekatora. Nie wszyscy jezdżą zajechaną, 18 letnią serią
  14. Sekcja tłocząca do wymiany.
  15. Późno było i nie spojrzałem na rok:decayed: Tak, w 1997 było jeszcze w ecu.
  16. Błąd 65535 oznacza wewnętrzne uszkodzenie sterownika. Przyczyn może być wiele np: zabrudzone styki ,uszkodzona pamięć ,może to być wina przewodów , w każdym razie bez fachowca i dobrego sprzętu się raczej nie obejdzie ale pooglądać możesz ,może uda ci się coś wypatrzyć. Błąd 00575 to przeładowanie (po logach widać przy 2000 rpm) Błąd 00519 to błąd mapsensora. Jakby co to mam jeden dobry na sprzedaż. Rady: wyczyść turbinę i N75. Oblukaj mapsensor (masz go na rurze równoległej do grodzi, koło N18). Jak mapsensora nie reanimujesz - napisz do mnie. Co do sterownika to wyjmij i rozkręć, zobacz co w środku słychać, przeczyść styki itp. No i zauważyłem, że masz lekkie wahania dynamicznego kąta wtrysku. Dużych ich nie ma ale wspominam. Przyczyn może być wiele, jak N108 a może ciśnienie w pompie lekko za małe. Może oring na zaworku ciśnieniowym lekko przepuszcza, naprawde wiele powodów, narazie możesz jeździć z tym.
  17. A co się z przepływką działo? Zaniżała wskazania? Bo teraz masz aż za wysokie:wink: I przynajmniej dawka paliwa nie jest ograniczana przez przepływomierz. Jak to jedzie? Dobrze się zbiera? Ciekawe jak wskazania przepływki w innym zakresie obrotów i położenia pedału gazu. I masz przeładowanie, albo N75 do czyszczenia albo łopatki do czyszczenia.
  18. Tak. I grupa 004 dla mnie jeszcze
  19. Na przyszłość do Ciebie i wszystkich czytających - tuż przed uderzeniem w przeszkodę/wjechaniem w dziurę, puścić hamulec. Opona wtedy spokojnie przejedzie i straty, o ile będą, będą minimalne. Przed kraweznikiem puscilem noge...reczny pozostal.... I to Cię uchroniło przed urwaniem koła :-) Z resztą... czemu w samochodzie posiadającym ABS zaciągasz ręczny? Przecież to pernamentnie blokuje z tyłu zaciski?
  20. Na przyszłość do Ciebie i wszystkich czytających - tuż przed uderzeniem w przeszkodę/wjechaniem w dziurę, puścić hamulec. Opona wtedy spokojnie przejedzie i straty, o ile będą, będą minimalne.
  21. Nie, nie masz płytkowych popychaczy. Po prostu olej kijowy, dużo osadu i hydrosztosy źle się napełniają przy rozruchu.
  22. W 1Z to chyba w sterowniku jest? Możesz rozebrać sterownik i zobaczyc, czy nie brudny od oleju w środku.
  23. Jeszcze 8 grupę daj. Zatkaj EGRa. To na początek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.