Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. trepek odpowiedział(a) na piotrekmuzyk temat w 1.9TDI
    Twoją pompę da się odratować. Lepiej Twoją zrobić niż abyś miał inną kupować i mieć to samo.
  2. Jeżdżę po jednej trasie już 4 lata. 1200-1300km robię na baku, dużo silnikiem hamuję Przy hamowaniu silnikiem od chyba 1500 obr pompa nie podaje nic paliwa. Każdy dojazd do świateł to hamowanie silnikiem itp. Wiesz, jestem spod Krakowa, centuś ze mnie:grin:
  3. Jak się nic nie dzieje to dobrze:wink:Aczkolwiek olej strasznie rzadki. Jak się przyjmie to silniczek będzie lekko pracował.
  4. To ja już nie wiem. To oleje Millers są dobre czy nie? Bo jednak pełny 100% olej syntetyczny wcale taki super nie jest, z tego co piszę albo się zamotałem od nadmiaru tekstu:grin:
  5. Tak. Końcówka ma pokrowiec, nalepka na tylnej lampie, dodatkowe książeczki do haka itp. Wajsik86 Stary scansol, z czerwonym napisem działał jak marzenie. Polerka felg powoli do przodu idzie. Narazie przepolerowane są papierem 320'tką. Najgorsza praca już za mną, bo trzeba było wżery usunąć. Dekielkie też robię, zdjąłem z nich pierścienie, wżery usunąłem, środek na czarno.
  6. Dymy i stuki.
  7. Nie wyskakuje Ci jakiś błąd? Np. połączeń nastawnika albo zaworka N109?
  8. Wiem ;-) Jednak szkoda, by co nie co płynu do oleju się dostało przez pierścionki. Chyba, że od razu nowy olej dajesz to co innego:wink:
  9. Przy zrzucaniu głowicy mogłeś spuscić cały płyn chłodniczy, nieco Ci na tloki poszło:kwasny: Na przyszłość będziesz pamiętał Co do logów to późna pora i szybkim okiem, przepływkę możesz przeczyścić bo powyżej chyba 3500obr raz cieła a raz nie. W dodatku przeładowanie i ciśnienie doładowania pływało. A i dynamiczny kąt wtrysku coś nie nadąża. Pewnie lekko ciśnienie w pompie trzeba podbić i będzie ok.
  10. trepek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Sprawdź też kąt wtrysku bo jak późny to na niebiesko będzie poddymiać. Jak potrzebujesz więcej info to do mnie na PW.
  11. Kostki mają oznaczenia VW bo są kupowane w ASO, później mocowane w boxie.
  12. Jestem ciekaw ile moja be piątka ma przejechane. Na budziku niby pokazuje 269 tys km ale dajcie spokój, taki przebieg w 18 letnim samochodzie? I to w dieslu z orginalnym hakiem? Zastanawia mnie tylko, że w kodach wyposażenia nie ma wzmianki o Climatroniku...
  13. trepek odpowiedział(a) na bastek93 temat w 1.9TDI
    Jak ktoś ma blisko to zapraszam do siebie na uszczelnienie pompy :-) Można też pocztą wysłać.
  14. Po 9 tys km. Stan oleju zaczyna się w miejscu kropkowanej części bagneta. Bez dolewek :-P
  15. trepek odpowiedział(a) na bastek93 temat w 1.9TDI
    Zapowietrzająca się pompa. Szukaj powietrza w przewodach paliwowych i wycieków paliwa na pompie.
  16. Można się poratować korekcją ciśnienia wewnętrznego lub sprężyną przestawiacza. Możesz również podmienić zaworek ciśnieniowy i do pompy AFN wsadzić zaworek z 1Z i zrobić logi.
  17. A co chcesz wiedzieć?
  18. U mnie w domu jest Sharp z serii Aquos, 100hz, full HD, wszystkie obecne szmery-bajery, LED. Obraz, jak na tv za 1700zł (łącznie z gwarancją na 5 lat i gwarancją na uszkodzenia spowodowane upadkiem TV o podłogę wyszło coś ok 2 tys zł) - rewelacja (programy w full HD jak i DVD puszczone po HDMI). Możliwość bezprzewodowego podłączenia tv do internetu jak i do PC. Menu w TV mogłoby być bardziej przejrzyste ale po tygodniu człowiek wie gdzie co szukać, mnogość konfiguracji i ustawień. Nawet dźwięk 2.1. d*py basem nie urywa i kieliszków nie przewraca ale całkiem przyjemnie jest, jak na pierdziawki w TV. Procesor dźwięku 10 bit chociaż pełnie możliwości pewnie by odkrył podłączając je pod lepsze głośniki (a są takiego do kupienia dedykowane przez Sharpa). Pewnie dla niektórych wadą będzie brak gier i innych rozrywek w TV ale kupując telewizor patrzyliśmy tylko na jakość obrazu i dodatki poprawiające obraz/dźwięk. Funkcje "smart" zeszły całkowicie na dalszy plan i nie były brane pod uwagę. Aha, 32 cale TV.
  19. ale kilka postów wcześniej ktoś odradzał i nie był zadowolony z tego millersa Nie tego i do PD a nie poczciwego zetorka. Ja nie mogę powiedzieć nic złego na temat tego oleju, taka moja opinia:wink:
  20. Zrób płukankę w tym 1Z i niczym się nie przejmuj. Ja tak zrobiłem w swoim i później wlałem Millers XFD 5W-40, chyba zrobię zdjęcie jaki stan oleju jest po prawie 9tys km.
  21. Jakie ciśnienie wewnętrzne ma ta pompa? Ja mam pompę samoróbkę na korpusie 1Z i od dołu ciągnie lepiej niż AFN, później mi przepływka tnie wskazania i kończy się zabawa:facepalm:
  22. Rozrusznik też może byc przyczyną. W dieslu bardzo ważna jest prędkość pracy rozrusznika, bo przy zbyt wolnej pracy temperatura sprężonego powietrza może być zbyt mała i nie dojdzie do samozapłonu.
  23. Zamontowałeś przeźroczysty przewód na przelewie od wtryskiwacza, nikt nie powiedział, że musi tam być tylko paliwo bo to przelew:wink: Powietrza nie może być od filtra do pompy i od pompy do filtra.
  24. Różnica jest w średnicach otworków: AHU - 185, AFN - 205. Na seryjnym programie możesz nie poczuć przyrostu mocy lecz po zmianie softu - już tak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.