Treść opublikowana przez trepek
-
Niepokojący widok po czyszczeniu przepływki
Czy ten brud pojawia się przed połączeniem z odmą? Jak przed to filtr powietrza był dziurawy i syf ssał, jak po to masz nieźly kisiel w silniku i zaciąga go odmą, najczęściej taki kisiel jest jak puszcza uszczelka pod głowicą bądź ktoś motodoktora zalał. Zobacz, czy pod korkiem oleju nie masz masła.
-
Zerwane koło pasowe
Sprawdź klin na wale.
-
Pompka centralnego zamka
Zdjęcia:wink: I szacunek, po vodce i piwach robić przy samochodzie, ja bym odwornie silnik włożył
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Ja mam 3.6mmg, inni polecają 4.4 mmg.
-
[ALL B5] Wymiana łożyska koła tył modele oprócz quattro
Ta podkładka ma się przesuwać jak wsadzamy koniec śrubokrętna czy jak wsadzimy i palcem podważymy? Nie jest to sprecyzowane.
-
WOT - World of Tanks
Bo M6 ma robić za znajpera :-) Przypominam, że działo 90mm jest baaaardzo celne, celownik szybko się zgrywa i jest bardzo mały po zgraniu. Z daleka M6 służy do precyzyjnego trafiania w słabe punkty pancerza:wink: Po prostu lubię ten czołg i zawsze mam przynajmniej 2-3 kille nieważne od tieru, z którymi walczę. Bardzo mało kiedy nic nie zabijam, bardzo często jestem top tankiem po bitwie.
-
WOT - World of Tanks
Ja sobie za to upodobałem grę amerykańskim M6 (6 tier, heavy tank). Działo 90mm jest bardzo celne i szybko zgrywa się celownik. Do tego wykupiłem moduł szybkiego doładowania a w atutach mam taranowanie, jak nie mogę przebić np. IS'a to go taranuję bo na pełnym gazie, za taranowanie, bierze mu prawie 300hp:decayed: A m6, pomimo wielkiego cielska, to dosyć zwinny czołg. M6, wg mnie, jest bardzo dobrym czołgiem do zarabiania, szczególnie jak załoga ma po 100% i jakieś atuty są. No i kocham grać amerykańską T20. Baaardzo dobry do ataków z flanki, przemierzenie całej mapy to też pikuś bo na prostej osiąga 56km/h. No i znowu działo 90mm, które jest dość celne przy jeździe i strzelaniu (szczególnie jak się ma atut "terenowa jazda" czy jak mu tak, co odpowiada za celowanie podczas jazdy).
-
Tdi kopci na niebiesko ??
Odłącz odmę od dolotu, najprostsza czynność, która kosztuje jedynie wino w sklepie (korek potrzebny do zatkania rury dolotowej:decayed:).
-
Pompa do wymiany czy cos innego bo juz rece opadaja . AVG AFN
Pewnie chodzi o konto w Banku Spółdzielczym. Ludzie, piszcie poprawnie po polsku...
-
Tdi kopci na niebiesko ??
Mogła zamarznąć i wszystko trafia w dolot. Przemyj ją, zrób OCT i generalnie odłącz odmę od dolotu.
-
Zerwane koło pasowe
Nowe śruby, wszystko poprzykręcane zgodnie z zaleceniami producenta, napinacze sprawne i łożyska bez oporów i bicia. Jak to zapewnisz to nie będzie Ci zrzucać koła. No chyba, że masz już wyrobiony klin na wale i przesuwa się główna zębatka bądź ma bicie.
-
Zawor pompy paliwa a nieodpalanie auta
Ale zaworek nie może pstrykać jak N75.
-
Zawor pompy paliwa a nieodpalanie auta
Oczywiście. To zawór gaszący silnik przecież :-) Jak przekręcasz kluczyk (aby zgasić silnik) to nie dostaje prądu i zamyka dopływ paliwa do głowiczki. Jak chcesz taki zaworek to odezwij się do mnie, mam takie na sprzedaż.
-
Proszę o ocenę logów - problem z mocą
Spróbuj przeczyścić (przemyć rozpuszczalnikiem) przepływomierz. W logu 008 widać, że jego odczyty tną dawkę. Nie wiem jak w tych przepływomierzach z wymiennymi wkładkami ale te starego typu (nierozbieralna tuba) można było śmiało moczyć w benzynie ekstrakcyjnej bądź nitro. Jeśli to nie pomoże to elektronika przepływki szwankuje.
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Ta, dobre paliwo... Wczoraj tankowałem na statoilu i syf jak mało.
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Czeka aż przekaźnik rozłączy świece. Silnik powinno się odpalać zaraz po zgaśnięciu kontrolki, wtedy od razu wystąpiłaby równomierna praca silnika bo komora spalania byłaby cały czas podgrzewana przez świece.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Mam w domu dużo części zamiennych do pomp wtryskowych także osobiście jestem w stanie wymienić to, co nie domaga. Łącznie z korpusem na ten, bez luzów.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Zwykle wymieniają uszczelki, czyszczą nastawnik, ustawiają dawkę i ciśnienie w pompie. Mało kto bawi się w podmianą zużytych elementów na inne - dobre.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
Regeneracja = wymiania uszczelek.
-
Dziurawa pompa wtryskowa
http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/rozbieranie-rozdzielaczowej-pompy-wtryskowej-bosch-vp-37-a-226552/ Miłej lekturki. Mojego autorstwa.
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Mam czas:wink: Mam dopiero 25 lat:grin:
-
Rozrzad przeskoczyl?
Ten co wychodzi z nastawnika.
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Ja wiem, że można w aso ;-) Ale bez przesady. Orginalne to kupuję części do silnika:wink: Z wyposażenia mogę mieć używki.
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Dorwać gdzieś takie halo i wsadzić do przedlifta...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Bardzo dobry pomysł.