Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Czy ten brud pojawia się przed połączeniem z odmą? Jak przed to filtr powietrza był dziurawy i syf ssał, jak po to masz nieźly kisiel w silniku i zaciąga go odmą, najczęściej taki kisiel jest jak puszcza uszczelka pod głowicą bądź ktoś motodoktora zalał. Zobacz, czy pod korkiem oleju nie masz masła.
  2. Sprawdź klin na wale.
  3. trepek odpowiedział(a) na karbonek temat w Audi A4 B5
    Zdjęcia:wink: I szacunek, po vodce i piwach robić przy samochodzie, ja bym odwornie silnik włożył
  4. Ja mam 3.6mmg, inni polecają 4.4 mmg.
  5. Ta podkładka ma się przesuwać jak wsadzamy koniec śrubokrętna czy jak wsadzimy i palcem podważymy? Nie jest to sprecyzowane.
  6. Bo M6 ma robić za znajpera :-) Przypominam, że działo 90mm jest baaaardzo celne, celownik szybko się zgrywa i jest bardzo mały po zgraniu. Z daleka M6 służy do precyzyjnego trafiania w słabe punkty pancerza:wink: Po prostu lubię ten czołg i zawsze mam przynajmniej 2-3 kille nieważne od tieru, z którymi walczę. Bardzo mało kiedy nic nie zabijam, bardzo często jestem top tankiem po bitwie.
  7. Ja sobie za to upodobałem grę amerykańskim M6 (6 tier, heavy tank). Działo 90mm jest bardzo celne i szybko zgrywa się celownik. Do tego wykupiłem moduł szybkiego doładowania a w atutach mam taranowanie, jak nie mogę przebić np. IS'a to go taranuję bo na pełnym gazie, za taranowanie, bierze mu prawie 300hp:decayed: A m6, pomimo wielkiego cielska, to dosyć zwinny czołg. M6, wg mnie, jest bardzo dobrym czołgiem do zarabiania, szczególnie jak załoga ma po 100% i jakieś atuty są. No i kocham grać amerykańską T20. Baaardzo dobry do ataków z flanki, przemierzenie całej mapy to też pikuś bo na prostej osiąga 56km/h. No i znowu działo 90mm, które jest dość celne przy jeździe i strzelaniu (szczególnie jak się ma atut "terenowa jazda" czy jak mu tak, co odpowiada za celowanie podczas jazdy).
  8. Odłącz odmę od dolotu, najprostsza czynność, która kosztuje jedynie wino w sklepie (korek potrzebny do zatkania rury dolotowej:decayed:).
  9. Pewnie chodzi o konto w Banku Spółdzielczym. Ludzie, piszcie poprawnie po polsku...
  10. Mogła zamarznąć i wszystko trafia w dolot. Przemyj ją, zrób OCT i generalnie odłącz odmę od dolotu.
  11. Nowe śruby, wszystko poprzykręcane zgodnie z zaleceniami producenta, napinacze sprawne i łożyska bez oporów i bicia. Jak to zapewnisz to nie będzie Ci zrzucać koła. No chyba, że masz już wyrobiony klin na wale i przesuwa się główna zębatka bądź ma bicie.
  12. Ale zaworek nie może pstrykać jak N75.
  13. Oczywiście. To zawór gaszący silnik przecież :-) Jak przekręcasz kluczyk (aby zgasić silnik) to nie dostaje prądu i zamyka dopływ paliwa do głowiczki. Jak chcesz taki zaworek to odezwij się do mnie, mam takie na sprzedaż.
  14. Spróbuj przeczyścić (przemyć rozpuszczalnikiem) przepływomierz. W logu 008 widać, że jego odczyty tną dawkę. Nie wiem jak w tych przepływomierzach z wymiennymi wkładkami ale te starego typu (nierozbieralna tuba) można było śmiało moczyć w benzynie ekstrakcyjnej bądź nitro. Jeśli to nie pomoże to elektronika przepływki szwankuje.
  15. Ta, dobre paliwo... Wczoraj tankowałem na statoilu i syf jak mało.
  16. Czeka aż przekaźnik rozłączy świece. Silnik powinno się odpalać zaraz po zgaśnięciu kontrolki, wtedy od razu wystąpiłaby równomierna praca silnika bo komora spalania byłaby cały czas podgrzewana przez świece.
  17. Mam w domu dużo części zamiennych do pomp wtryskowych także osobiście jestem w stanie wymienić to, co nie domaga. Łącznie z korpusem na ten, bez luzów.
  18. Zwykle wymieniają uszczelki, czyszczą nastawnik, ustawiają dawkę i ciśnienie w pompie. Mało kto bawi się w podmianą zużytych elementów na inne - dobre.
  19. Regeneracja = wymiania uszczelek.
  20. http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/rozbieranie-rozdzielaczowej-pompy-wtryskowej-bosch-vp-37-a-226552/ Miłej lekturki. Mojego autorstwa.
  21. Mam czas:wink: Mam dopiero 25 lat:grin:
  22. Ten co wychodzi z nastawnika.
  23. Ja wiem, że można w aso ;-) Ale bez przesady. Orginalne to kupuję części do silnika:wink: Z wyposażenia mogę mieć używki.
  24. Dorwać gdzieś takie halo i wsadzić do przedlifta...
  25. Bardzo dobry pomysł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.