Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. A z bagnetu Ci dmucha? Bo w każdy tego typu TDI spod korka jak z odkurzacza. Słychać szum powietrza tylko, że raz powietrze wylatuje a raz jest wsysane (test z kartką możesz przeprowadzić).
  2. Są prostowniki z funkcją rozruchu, zobacz czy znajomy nie posiada takiego. Funkcja rozruchu to zdolność prostownika do podania przez kilkanaście sekund prądu o bardzo dużym natężeniu, nawet ponad 100 A. Mam taki w domu samoróbkę, trafo waży 16kg:grin: A cały ok 20kg.
  3. Musisz pod samochód wejść, odpowietrzenie pod samochodem ma ujście. W audi 80 było pod tylną belką na środku.
  4. Zdejmij tapicerkę w bagażniku, powinien być gdzieś po prawej stronie. Odpowietrznik baku w dieslu ma strasznie prostą budowę, generalnie to taki zaworek z kulką, która go zamyka w przypadku dachowania, aby paliwo się nie wylewało. Opary z ON nie są trujące i trafiają bezpośrednio do atmosfery.
  5. Każdy bak musi mieć odpowietrzenie. Inaczej w upalne lato rozsadziłoby Ci bak :-)
  6. Masz coś nie tak z odpowietrzeniem baku. Nie powinno syczeć.
  7. Albo pompa się zapowietrza albo tłokordzielacz wyrobiony w niej i pod wpływem rozszerzalności termicznej traci zdolność tłoczenia paliwa pod odpowiednim ciśnieniem.
  8. Specyfikacja to jedno, życie codzienne to drugie. Widziałem już na głośnikach komputerowych 2.1 certyfikat THX, który jest certyfikatem potwierdzającym kinową jakość. Nie wydaje mi się, że na 2.1 poczujemy się jak w kinie... no ale certyfikat jest, prawda:wink:
  9. Konta są w banku! Ustawia się KĄT, jak ośli KĄT Jak dla mnie to albo rozrusznik już nieco zjechany i nie ma siły korbowodem obracać albo aku prądowo nie wydala. Nie będę ukrywał, strasznie źle Ci pali, jak trochę bardziej przymrozi to go nie odpalisz. U mnie dzisiaj było -9*C o 5 rano, samochód na dworze stoi i odpalił od cyknięcia, zaraz na pierwszym cylindrze. Podaj wartości jaki masz kąt wtrysku oraz dawkę.
  10. Mechanik leń i skrzyni nie chce mu się zdejmować. Uszczelniacz jak uszczelniacz, każdy tak samo puszcza.
  11. I tak i nie. Zależy w którym motoryzacyjnym. Niektóre motoryzacyjne, jak podasz nr części, to sprowadzą Ci ją.
  12. To nie jest jakieś zabezpieczenie wirnika turbiny?
  13. Osobiście nigdy tego nie robiłem ale widziałem, jak chłopaki na forum audi 80 to wymieniali. Groszowe sprawy, guma rozpada się ze starości.
  14. Jeśli po ustawieniu wszystkiego na tip top, zajęciu się pompą i wtryskami dalej będę problemy z odpalaniem to czas pomyślec nad badaniem kompresji i remoncikiem:wink:
  15. Jak chcesz to możesz wysłać mi swój nastawnik i Ci go wyczyszczę.
  16. Rok temu przy -30*C i bez żadnej sprawnej świecy wystarczyło 3-4s kręcenia aby mój TDI zaskoczył. I pomyśleć, że tego silnika nikt nie chciał kupić za 700zł... 3 krotnie świece to się grzało w starych TD z komorą wirową, one nawet jak ciepło było to musiały być ogrzewane świecami:wink:
  17. Zależy od pompy i co było do niej wlewane.
  18. Pasowałoby zmienić bo aku już nie wyrabia prądowo. Strach pomyśleć co będzie przy -20*C i więcej. Jak masz możliwość to podmiej aku od innego samochodu.
  19. Inne ciśnienia wewnętrzne, może N108 się gubić. Będziesz chyba musiał też przełożyć N108 ze swojej bo nie pamiętam jaka wtyczka jest.
  20. Bardziej obstawiam połączenie plecionki + nastawnik do czyszczenia.
  21. Strasznie małe zdjęcia.
  22. U mnie się zawsze dolewa uszlachetnicz do paliwa przeciwdziałąjący wytrącaniu się parafiny. Nigdy nie przytrafiło mi się aby mój diesel nie odpalił z rana a szwagrowi, gdzie obaj tankujemy na tej samej stacji, przy -25*C zamarzło paliwo w przewodach paliwowych. On nic nie dolewał do czasu.
  23. Ten czysty olej to pozostałość po nasmarowaniu uszczelki filtra oleju, podczas dokręcenia część oleju została wyciśnięta i teraz wypływa. Normalne zjawisko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.