Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Jakie wtryski LPG? W ADR ciśnienie miałem na poziomie 1,2-1,25 bara i wsio było ok. 1,4 bara wydaje mi się trochę duże, nawet w APU na takim nie jeżdżę. Specem nie jestem, ale porównując z tym co u siebie miałem wcześniej, czasy wtrysków LPG na jałowym wydają się strasznie duże. Jaka średnica dysz? PS: u mnie widać również zawsze "mnożnik" a u ciebie same wykresy map jedynie.
  2. Labiel odpowiedział(a) na Kohmornik temat w 1.8T
    Wydaj 2 tys. i masz pewny motor, kupisz używkę i może być zonk. To wszystko zależy czy auto odda do ogarniętego mechanika (a z takimi jest problem), czy trafi na wymieniacza części. Bo jeśli będzie to ten drugi wariant to może wydać i 3tyś zł a silnik nie będzie w o wiele lepszej formie. Być może to tylko uszczelka głowicy. Kompresja jest słaba na wszystkich cylindrach czy tylko na jednym?
  3. Labiel odpowiedział(a) na Luke84 temat w 1.6
    Jak wymieniałeś filtr paliwa to paliwo z wężyków zleciało, więc może trzeba trochę pokręcić. Pompa paliwa działa?
  4. A co do ryb, to wędkuje tu ktoś?
  5. Labiel odpowiedział(a) na koziol1172 temat w 1.8T
    Tak, w pompie jest zawór.
  6. Ja miałem instalację poliftową więc tam było inaczej. Ale tak czy siak coś pewnie idzie pod przekaźnik. Przekaźnik natomiast na pewno jest połączony z plusem po stacyjce, pewnie z krańcówką drzwi kierowcy itp.
  7. To nie jest tak że jak masz ori wiązki to wkładasz ją, podłączasz kosteczki w odpowiednie gniazda i już wszystko śmiga. Ori instalacja ułatwia pracę, bo nie trzeba dorabiać kostek przy samych szybach na przykład itp, ale i tak musisz ingerować w swoją aktualną instalację. To nie jest tak że powiemy ci żebyś zieloną kostkę wpił w pomarańczową tu i tam, która już czeka tylko na to żeby wpiąć się w nią. Nie ma tak łatwo.
  8. Labiel odpowiedział(a) na cube75 temat w 1.8T
    Z cięciem tego nie jest tak łatwo. Ja wziąłem kątówkę, tarczę do szlifowania drewna i zeszlifowałem cały tył.
  9. Labiel odpowiedział(a) na JUZIU temat w 1.8T
    Pomocne byłby schematy elektryczne, bo "po kabelku" to raczej będzie ciężko.
  10. Labiel odpowiedział(a) na JUZIU temat w 1.8T
    Kurcze, jak wywaliło bezpiecznik od zasilania ECU to nie ciekawie. Czyżby ECU się posypał? Najłatwiej byłoby podmienić na inny, ale obawiam się tego wywalonego bezpiecznika, czy czasem nie ma gdzieś jakiegoś zwarcia.
  11. Co się będziesz spuszczał, daj do okrągłego 10"
  12. Czyli co, tyłu nie chcesz montować?
  13. Co do lampki oświetlenia ci nie powiem. Lampki drzwi to prościzna. Tak jak mówiłem, plus bierzesz skąd chcesz, minus tyłu z krańcówek drzwi - ale musisz zmienić na inne, z dwoma stykami, z przodu minus bierzesz z kostki. Tu musisz poszukać na forum bo w tym momencie nie mam tego pod ręką. W jednej z kostek obok nóg kierowcy i pasażera pojawia się minus po otwarciu przednich drzwi.
  14. Podtrzymuje działanie szyb po wyłączeniu zapłonu dopóki nie otworzysz drzwi kierowcy.
  15. Takie małe "coś" to bezpiecznik obciążeniowy.
  16. Labiel odpowiedział(a) na perman temat w 1.6
    Czyli tak jak pisałem, układ WN.
  17. u siebie w domu:wink:w Pozku można rezać pod blokiem Aaa, no ja właśnie o chacie mówię. Tam mam garaż, kanał i pełno sprzętu. Coś tam w Pozku próbowałem robić, ale zawsze się okazywało że czegoś brakuj - choć już nieźle narzędzi nazbierałem. Po za tym jakoś mi tak nieswojo grzebać na parkingu. No cóż, ja chłopak z prowincji
  18. W Pozku?
  19. A no, ja też bym wolał siedzieć w Kleczewie, tym bardziej że garaż na miejscu.
  20. Źle zrozumiałeś. Kolega ma przedlifa, tam nie było lampek i chce takowe dodać. Plus główny jest stały z tego co pamiętam. W jedną z tych kostek podaje się właśnie jeszcze dodatkowy plus po stacyjce aby szyby zaczęły działać. A generalnie to powinien być podłączony jeszcze przekaźnik szyb, ale nie jest niezębny.
  21. Najlepiej mieć ori wtyczki bo tak to trzeba się bawić.
  22. Spokojne otoczenie, cicho, miło i jest gdzie zaparkować
  23. Montaż to jedno - taśmy siadają, wiadomo. Ale same wyświetlacze też ulegają uszkodzeniu - blaknięcie pod wpływem temperatury.
  24. A co ty, go na LPG chcesz odpalać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.