Treść opublikowana przez Labiel
-
Proszę O Ocene
Jakie wtryski LPG? W ADR ciśnienie miałem na poziomie 1,2-1,25 bara i wsio było ok. 1,4 bara wydaje mi się trochę duże, nawet w APU na takim nie jeżdżę. Specem nie jestem, ale porównując z tym co u siebie miałem wcześniej, czasy wtrysków LPG na jałowym wydają się strasznie duże. Jaka średnica dysz? PS: u mnie widać również zawsze "mnożnik" a u ciebie same wykresy map jedynie.
-
Podmiana AEB na AGU
Wydaj 2 tys. i masz pewny motor, kupisz używkę i może być zonk. To wszystko zależy czy auto odda do ogarniętego mechanika (a z takimi jest problem), czy trafi na wymieniacza części. Bo jeśli będzie to ten drugi wariant to może wydać i 3tyś zł a silnik nie będzie w o wiele lepszej formie. Być może to tylko uszczelka głowicy. Kompresja jest słaba na wszystkich cylindrach czy tylko na jednym?
-
Auto nie odpala :(
Jak wymieniałeś filtr paliwa to paliwo z wężyków zleciało, więc może trzeba trochę pokręcić. Pompa paliwa działa?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A co do ryb, to wędkuje tu ktoś?
-
1.8 T Ciśnienie Oleju
Tak, w pompie jest zawór.
-
Podłączenie ele szyb oraz montaż lampek w boczkach
Ja miałem instalację poliftową więc tam było inaczej. Ale tak czy siak coś pewnie idzie pod przekaźnik. Przekaźnik natomiast na pewno jest połączony z plusem po stacyjce, pewnie z krańcówką drzwi kierowcy itp.
-
Podłączenie ele szyb oraz montaż lampek w boczkach
To nie jest tak że jak masz ori wiązki to wkładasz ją, podłączasz kosteczki w odpowiednie gniazda i już wszystko śmiga. Ori instalacja ułatwia pracę, bo nie trzeba dorabiać kostek przy samych szybach na przykład itp, ale i tak musisz ingerować w swoją aktualną instalację. To nie jest tak że powiemy ci żebyś zieloną kostkę wpił w pomarańczową tu i tam, która już czeka tylko na to żeby wpiąć się w nią. Nie ma tak łatwo.
-
Kratka w zderzaku przed IC
Z cięciem tego nie jest tak łatwo. Ja wziąłem kątówkę, tarczę do szlifowania drewna i zeszlifowałem cały tył.
-
audi nie opala
Pomocne byłby schematy elektryczne, bo "po kabelku" to raczej będzie ciężko.
-
audi nie opala
Kurcze, jak wywaliło bezpiecznik od zasilania ECU to nie ciekawie. Czyżby ECU się posypał? Najłatwiej byłoby podmienić na inny, ale obawiam się tego wywalonego bezpiecznika, czy czasem nie ma gdzieś jakiegoś zwarcia.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Co się będziesz spuszczał, daj do okrągłego 10"
-
Podłączenie ele szyb oraz montaż lampek w boczkach
Czyli co, tyłu nie chcesz montować?
-
Podłączenie ele szyb oraz montaż lampek w boczkach
Co do lampki oświetlenia ci nie powiem. Lampki drzwi to prościzna. Tak jak mówiłem, plus bierzesz skąd chcesz, minus tyłu z krańcówek drzwi - ale musisz zmienić na inne, z dwoma stykami, z przodu minus bierzesz z kostki. Tu musisz poszukać na forum bo w tym momencie nie mam tego pod ręką. W jednej z kostek obok nóg kierowcy i pasażera pojawia się minus po otwarciu przednich drzwi.
-
Podłączenie ele szyb oraz montaż lampek w boczkach
Podtrzymuje działanie szyb po wyłączeniu zapłonu dopóki nie otworzysz drzwi kierowcy.
-
Podłączenie ele szyb oraz montaż lampek w boczkach
Takie małe "coś" to bezpiecznik obciążeniowy.
-
Dziura w dolocie powietrza
Czyli tak jak pisałem, układ WN.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
u siebie w domu:wink:w Pozku można rezać pod blokiem Aaa, no ja właśnie o chacie mówię. Tam mam garaż, kanał i pełno sprzętu. Coś tam w Pozku próbowałem robić, ale zawsze się okazywało że czegoś brakuj - choć już nieźle narzędzi nazbierałem. Po za tym jakoś mi tak nieswojo grzebać na parkingu. No cóż, ja chłopak z prowincji
-
Spoty Słupecko - Konińskie
W Pozku?
-
Podłączenie ele szyb oraz montaż lampek w boczkach
A to sorki
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A no, ja też bym wolał siedzieć w Kleczewie, tym bardziej że garaż na miejscu.
-
Podłączenie ele szyb oraz montaż lampek w boczkach
Źle zrozumiałeś. Kolega ma przedlifa, tam nie było lampek i chce takowe dodać. Plus główny jest stały z tego co pamiętam. W jedną z tych kostek podaje się właśnie jeszcze dodatkowy plus po stacyjce aby szyby zaczęły działać. A generalnie to powinien być podłączony jeszcze przekaźnik szyb, ale nie jest niezębny.
-
wymiana korbek na elektrykę
Najlepiej mieć ori wtyczki bo tak to trzeba się bawić.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Spokojne otoczenie, cicho, miło i jest gdzie zaparkować
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Montaż to jedno - taśmy siadają, wiadomo. Ale same wyświetlacze też ulegają uszkodzeniu - blaknięcie pod wpływem temperatury.
-
Odpala raz i trzeba zresetować.
A co ty, go na LPG chcesz odpalać?