Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Labiel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Labiel

  1. Nie wiem jak w 1,6, ale w 1,8 sam czujnik odkręcało się bez problemu. Nic nie trzeba było dodatkowo rozbierać.
  2. Może turbo puszcza gorącą stroną. Podczas jazdy tego oleju może nie być dużo i nie widać tego tak bardzo, ale jak auto postoi, trochę się tego nazbiera w wydechu i podczas odpału taki oto masz efekt. Wujaszek miał coś takiego, tylko że u niego ciekło chyba trochę więcej, bo jak stał na światłach i ruszał to wtedy też puszczał białą chmurę. I nie była to oczywiście para wodna.
  3. Ciągle nie mogę przeżyć tego dźwięku. Oglądam wyścig i prawie nie słychać tych bolidów.
  4. Lubie to!
  5. Nie ma. Pod przepustnicą masz potencjometr razem z regulacją biegu jałowego.
  6. Piwa byście się napili PS: za starych dobrych czasów w Golfie II wiozłem w bagażniku trochę kostki brukowej. Siadł na maksa - zero amortyzacji. To była dopiero gleba
  7. Jak ci się nie śpieszy to o 16 kończę pracę więc mogę podjechać, tylko nie mam kabli.
  8. Zwarcie cel? Czasem jak aku pada to może działać niby dobrze. Gasisz auto, podchodzisz za 5 minut a tu zero prądu. Potem jeździsz i znów jest ok a za jakiś czas powtórka z rozrywki. Kumple tak miał.
  9. Aku padł? Ja niestety najszybciej to po pracy.
  10. dzięki za konsultacje telefoniczną Nie ma za co
  11. Labiel odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    Katalizator, plecionka. Bez sprawdzenia organoleptycznego się nie obejdzie.
  12. A służbowa wizyta u klienta. Niestety również służbowym autem.
  13. Witam z Gryfic
  14. Bo u nas nie ma mechaników. Są wymieniacze części. Po za tym powinno się szukać i usówać przyczyny awarii a nie tylko skutki.
  15. Na forum A80 widziałem kiedyś "SWAP", gdzie B3 miało wstawiony przód od B5. Też ni w ząb to wyglądało. Po prostu przód wydawał się za duży w stosunku do reszty auta.
  16. c**j ten przód nie pasuje do tyłu.
  17. Labiel odpowiedział(a) na Marcin1988 temat w 1.6
    Nie, aczkolwiek często napinacz już nie domaga - hałasuje, ale jest opcja wymiany samego łożyska napinacza. W każdym bądź razie to nie pasek rozrządu, więc śmiało możesz wymieniać tylko go.
  18. Labiel odpowiedział(a) na Michałzxc temat w 1.8T
    Tu masz wszystko na ten temat: http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/ Niestety trzeba się trochę przekopać.
  19. Labiel odpowiedział(a) na r.kuderawiec temat w 1.6
    Dokładnie jest to zawór par paliwa. Za prawym nadkolem masz zbiornik węgla aktywnego w którym gromadzą się opary paliwa a zawór ten odpowiada za "upuszczanie" ich do dolotu kiedy są ku temu odpowiednie warunki, czyli na przykład na biegu jałowym. Generalnie to badziew zamontowany ze względów ekologicznych.
  20. Labiel odpowiedział(a) na danzan temat w 1.8
    Różnice w ADRach jakie znam to: hydrauliczny, elektroniczny napinacz łańcuch rozrządu, o raz kolektor ssący bez i ze zmienną długością. Wiem że była też jakaś inna odmiana ADRa na rynek amerykański. Gdzieś coś kiedyś się na to natknąłem. Teraz już nie pamiętam o co chodziło, ale była jakaś różnica ze względu na przepisy. Katalizatora nie miały albo coś takiego.
  21. Wąż zbrojony nie wiem czy się na da, ma falowaną strukturę
  22. Oj tam, oj tam. Każdy ma ekonomiczne auto dopóki nie jest zmuszony do jazdy w miejskich korkach. Jak zamieszkałem w Poznaniu i pierwszy raz spotkałem się z sytuacją że 5km jedzie się czasem prawie godzinę to spalanie też mnie przeraziło. No ale nie ma co się dziwić. Każda godzina pracy silnika na biegu jałowym to jak przejechanie 50 kilometrów.
  23. Chodziło mi o Vki z B5. 2.4 i 2.8 z poliftów. Kucy jednak wiecej a spalanie mniejsze.
  24. Dużo, nie dużo. Chodzi o to że w nowszych Vkach wygląda to lepiej, przy większych mocach.
  25. Labiel odpowiedział(a) na martin88 temat w 1.8T
    Tak jak koledzy piszą. Pewnie poluźniła się śruba która trzyma chłodnicę oleju. Ale warto byłoby również zajrzeć do uszczelki która jest między podstawą a chłodnicą oleju.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.