Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. wampir odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Jak moge sprawdzić jaki mam kod lakieru? Chce sobie kupic z 0,5l na podmalowanie tu i tam, a mam model z 96r akryl, to co w avatarze...
  2. Powiedzcie jak sie mam wyciągnąć przycisk świateł przeciwmgielnych ? Co trzeb wcześniej rozkrecic, widze, ze rozbieraliście climatronic wiec macie doświadczenie, poratujecie...
  3. Witam, które diody W5W polecacie do B5 ? pojedyncze np tania : http://www.allegro.pl/item662736822_postojowki_w5w_led_xenon_efekt_hit_cenowy_vat.html droższa : http://www.allegro.pl/item665095807_zarowka_led_w5w_lub_ba9s_1hp_skuteczna_mocna.html poczwórne np http://www.allegro.pl/item647899855_diody_postojowki_4_led_w5w_tuning_vw_audi_bmw_fv.html z sześcioma ledami np http://www.allegro.pl/item665095821_zarowka_led_w5w_6_led_wiele_zastosowan.html a może jeszcze inne ? Jak mialem lampy valeo przed liftem to biale stożkowe diody świeciy mi raczej na niebiesko, a dokładnie tak teraz mam soczewki i w nich Philips blue vision W5W oraz Osram Cool blue H7 i chce sie pozbyc zółtego odcienia od postojowek... Co radzicie?
  4. Chodzi mi o wymiane tego półksięzyca- kosztuje w ASO 35zł, czy konieczna jest przy okazji wymiana usczelki pod klawiatura (100zł) ?
  5. PIsaliscie wczesniej i jakims linku jak podlaczyc halogeny do przycisku tylnych halogenow (ja mam model 96r i tam byly tylko tylne) poratujcie, jak sie dostac do tego przycisku ?
  6. obowiazkowo czyszcenie i dokładnie tez wyczysc cały dolot i odme. Jakim cudem masz 8-9l/100km ? jaki odcinek, jak mierzyłeś to ?
  7. U mnie przyczyną była bardzo brudna przepustnica oraz 2 sparciałe wężyki dochodzące do przepustnicy. Jakie masz kody błedów ? U mnie błąd 00561 nadal wystepuje, a czasami dochodzi do niego blad spalania stukowego cylindra 3 i/lub 4, ale autko jezdzi bardzo żwawo i do zaświecenia rezerwy po mieście robie 500km (odcinki po 10-15km)więc spalanie raczej jest w normnie ?
  8. Ja mam ADR ale też pojawił się u mnie wyciek. Wstępnie kumpel zdiagnozował mi go jako wyciek z napinacza wałka rozrządu i ponoć wymiana tej uszczelki jest bardzo ciężka bez specjalnego narzędzia. Czy ktoś miał przyjemność wymieniać tą uszczelkę ? Może warto wymienić też uszczelkę pod klawiaturą ? wyciek jest mniej więcej tutaj : .
  9. Wiecie ile kosztuja wtyczki do tych halogenow, ja u siebie w ogole nie mam instalacji i chcialbym podlaczyc halogeny pod tylne światła przeciwmgielne.. Jakiego przekroju musi być kabel? Wtyczki tylko z ASO, czy mozna je gdzie kupic taniej? o czym jeszcze zapomnialem ?
  10. Czekamy na foty...
  11. Czy do zderzaka przedlifotwego z modelu 96r podejdą bez żadnych problemów te spryski ? http://www.allegro.pl/item635811317_audi_a4_spryskiwacze_zderzak_dysze_l_p_1995_99.html otworki sobie wytnę... Pytanie, co oprócz tego potrzebuję, rozumiem, że większy zbiornik, węże i pompkę, tak ?
  12. A co myślicie o tym http://www.allegro.pl/item626873516_audi_a4_b5_sedan_chrom_obwodki_szyb_nowosc.html
  13. wampir odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Czy takie kratki podejdą do przedliftwego zderzaka ??? http://www.allegro.pl/item623354827_audi_a4_01_05_atrapa_ki_kratka_w_zderzak_nowa_pr.html
  14. wampir odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Witam Czy ktoś z Was, ma może nieoryginalne halogeny w zderzaku przed liftem. Skoro i tak ORI nie mozna dopasowac bo same kratki się róznią to może by wsadzić z innej furki np z ... http://www.allegro.pl/item629154507_halogen_halogeny_skoda_felicja_1998_01_lewy_prawy.html cena 29 sztuka, a nie tak jak do Audi 129... Co o tym myślicie, eksperymentował z was ktoś tak kiedys ? PS: czy można podłączyć halogeny z przodu do przycisku włączającego halogen tylny ? W mojej wersji nie mam tego przycisku w panelu.
  15. jak się to sprawdza ?[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 12:33_________________________________________________Dzisiaj jak jechalem rano do pracy myslalem, ze oc**j...m na odcinku 12km w korkach obroty podskoczyly do 3000/min chyba z 10x co sie nigdy nie zdarzalo tak czesto.... PS: Mialem malo paliwa w baku, prawie rezerwa moze faktycznie wtedy jest wiecej oparow ktore zaburzaja prace silnika bo zawor sobie nie radzi ???[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 09:26_________________________________________________Witam po przerwie Wymieniłem już świece na NKG Wczoraj z racji święta pracy wymieniłem przepustnice na inną (wyczyszczoną używkę). Dodam, że moja była uwalona, twardym nalotem, że aż wstyd. Pytanie: skąd w rurze łączącej przepływomierz z przepustnicą znalazł się olej ? Dodatkowo także wymieniłem zawór węgla aktywnego także na używany. Poprzedni niby "stukał" poprawnie, ale było podejrzenie, że może się zacinać. Jak dojechałem do warsztatu to sprawdziłem VAG i wyszło, że oprócz błędu 561 miałem także błędy 17735 i 17736 tak wyglądają logi po wymianie węża ale przed wymianą przepustnicy tak wyglądają logi po wymianie przepustnicy i adaptacji widać, że sona się już nie zacieła, czy to oznacza koniec moich problemów ? [br]Dopisany: 02 Maj 2009, 12:03_________________________________________________Wykrakałem po przejechaniu ponad 200km bład 00561 nadal powrócił
  16. Zawór węgla aktywnego sprawdź
  17. Miałem zmieniany obydwa zaciski z tyłu, nowe klocki i tarcze pomimo to po przejechaniu jakiś 2000km nadal tarcze z tyłu są miejscami zardzewiałe, hamulec dobrze działa, ręczny także. Co to może być ? tarcze mają rowki, czy to znaczy, ze klocki sa jakies lewe i nie biorą całą powierzchnią tylko w kilku miejsca żłobią tarczę? wymienić te klocki czy może wyciągnąć i jakoś samemu je dopasować/doszlifować ?
  18. Czy jest możliwe zregenrowanie tego zaworu lub wyczyszczenie jesli sie zacina ???[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 22:12_________________________________________________Poratujcie...
  19. Numer się zgadza i wtyczka jest identyczna jak u mnie (96 rok)
  20. A tak wygląda zaminnik http://www.allegro.pl/item601918842_sonda_lambda_audi_seat_vw_4_przewody_firmowa.html
  21. Witam - interface diagnostyczny [np.: KKL USB]; - oprogramowanie diagnostyczne [VAG-Com 409.1]*; - laptop z systemem operacyjnym MS WindowsXP SP3. Mam ciągle powracający (od 4 miesięcy) bład 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (add) Not Reached Auto miało zmieniany 4 miesiące temu: -olej (Mobil 10W-40) - filtry paliwa -filtr oleju -filtr powietrza -czyszoczona i adaptowaną przepustnice -wymienona odma Wczoraj -czyszczony był przepływomierz -wymieniono świece na NGK -Dolalem STP na zbiornik paliwa i zrobilem na nim 500km w trasie Objawy to: -przy dojezdzaniu do skrzyzowania i wysprzeglęniu obroty skaczą do 3000obr/min -obroty na biegu jalowym sa stabilne -auto pali 10L trasa (140km/h), 12L miasto UWAGA: testowo został odłaczony przepływomierz, ale problem z podnoszeniem odbrotów do 3000/min nadal występował Proszę o ocenę przepływomierza i sondy lambda[/b] Poniżej wklejam logi dynamiczne od 1500-6000 na poniższych kanałach oraz do pobrania plik z logami z jazdy i na postoju http://www.mediafire.com/?iwzyjjmzyrn
  22. a jak sie loguje sonde to ja sobie tez do zrobie dla porownania na mojej aktualnej sondzie ?
  23. a możesz podać numery tej sondy oraz swój nr vin ? Czy VAG znajduje CI jakies bledy ?
  24. Wg moich informacji powinieneś kupic ORI sonde o numerze 32 906 265 (32906265) - która kosztuje 724 pln, na allegro jest jej jakis tani zamiennik http://www.allegro.pl/item587977817_sonda_lambda_audi_seat_vw_4_przewody_firmowa.html, ale bałbym się go kupić... Przeczytałem na forum dziesiątki wątków i te same osoby piszą w nim, żeby kupować Bosha (ceny od 150 -400pln), ale wg nr VIN nie ma odpowiednika dla ADR z 96, albo ori za 724pln. Czy można prosić o przyjęcie jakiegoś jednego, rozsądnego wariantu najlepiej popartego praktyką. Informację tą można także dodać do FAQ bo to pytanie będzie powracać jak bumerang.
  25. jakbyś mógł to będę wdzięczny, jestem ciekawy co za model Ci zamontował bo powinien być 032 906 265 (32906265). Nie znalazłem nigdzie takiego oznaczenia w Intercars czy w Fota. Na allegro jest tylko coś takiego http://www.allegro.pl/item601918888_sonda_lambda_4_przewody_seat_skoda_vw_nowa.html ale nie wiem jaki to producent...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.