Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. wampir odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Co myslicie o oponach 225/45/18 na zime?
  2. Chyba nie przeczytałeś dokładnie tego co napisałem. Miesięczne wydatki na B6 to są roczne wydatki na B8 lift czy B9. Wolałbym płacić kredyt na nowsze auto o małym przebiegu niż kupić stare i co chwile naprawiać.
  3. Posiadanie B6 wymaga zasobnego portfela. Średniomiesięczny koszt utrzymania B6 przegania roczny koszt utrzymania B8 albo B9. Wiem bo miałem.
  4. Castrol to nie jest najlepszy olej na świecie, ale wlany nowy do silnika i tak da efekt, który jest lepszy od przepracowanego nawet najlepszego oleju na świecie. Tyle w temacie To gówno zawsze bedzie lepsze ZARAZ PO WLANIU od przepracowanego oleju
  5. Anticarbon to sie stosuje potrójną dawkę na każdy cylinder. Ja w swoim 1.8T robiłem to dwa razy z potrójną dawką i wtedy tłoki z czarnych zrobiły się jak nowe. Gdzieś miałem foto. A olejem to sie nie ma co podniecać. Nowy olej to nowy olej, bedzie miał lepsze parametry niż roczny. Ravenolu nie polecam. Dobry Millers w zupełności wystarczy.
  6. wampir odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Witki mi opadły ...
  7. Zrobiłem już ponad 2500km, póki co jestem zadowolony
  8. Jak na TFSI to bardzo dobry stan miałeś u siebie. Widać, że dodatkowy dotrysk pomaga. Poprzednia generacja to byłaby już zawalona po brzegi.
  9. Co powiecie o lakierze Ly9T? Trzeba o niego dbać w jakiś szczególny sposób? Jaki polecacie do niego wosk albo powłokę w podobnej cenie żebym dał radę ją nałożyć w garażu? Jaki później Quick detailer żeby podbijał bardzo look.
  10. wampir odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zółte światło bedzie lepsze w deszczu i generalnie gorszych warunkach pogodowych.
  11. wampir odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Nie wiem jak wcześniejsze, ale te najnowsze poduszki co są w ASO to 2.0tfsi to powinny być zmieniane parami. Nie wiem czy to wynika ze zmiany konstrukcji czy tylko ogólna zasada.
  12. Wszystko fajnie z dieslem, ale mi się zdarza robić krótkie odcinki i nie chcę się martwić, że potem specjalnie będę musiał jechać w trasę bo się coś zapcha
  13. Jak masz 13-14 to pewnie zawsze jesteś pierwszy spod swiateł ?
  14. Nie mam miękkiej hybrydy tylko miękką nogę Tak na poważnie to taki mam styl jazdy, że muskam gaz. Jeszcze nigdy nie miałem ponad 10 w mieście, ale Opole to większa wieś, a nie miasto
  15. Jestem po wycieczce do Katowic. Trasę tam zrobiłem z opóźnieniami przed wjazdem na autostradę i potem stanie w korku na bramkach. Prędkość 130-140km/h. Spalanie wyszło 8,2L/100Km. Droga powrotna już bez żadnych utrudnień ale wolniej bo nie przekraczałem 130km/h. Spalanie na zjeździe z autostrady 7.2L/100Km, a kilkanaście kilometrów dalej pod domem spadło do 6.9L/100KM. Porównując spalanie średnie z obu stron czyli 8.2 vs 6.9 to jestem w szoku. Wiem, że wracałem wolniej, ale nie spodziewałem się zobaczyć 6.9
  16. wampir odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    W jakim zakresie obrotów to się pojawia? Do 2500 czy powyżej?
  17. wampir odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Nie zwracałem uwagi na to, ale raczej nie. Kiedyś za czasów B6 1.8TQ przy popuszczonej opasce od intercoolera słyszałem piszczenie. Obecnie B9 nie wydaje dźwięków. Może dla pewności warto posprawdzać wszystkie opaski, ewentualnie sprawdzić wirnik czy nie ma za dużych luzów, ewentualnie czy nie pojawiły się ślady od tarcia wirnika o wlot. Pewnie to przypadek, albo mylisz ten odgłos z piszczeniem wentylatorów od nadmuch?
  18. Tak się bawi, tak się bawi AGH To znasz same szychy. Nie moje progi Wandej, ja kojarzę HEPU bo za czasów 1.8T. W Audi A4 B6 zmieniałem właśnie na taką. Swoją drogą moje 1.8T w B6 to było najgorsze auto jakie miałem nieprzyjemność posiadać. Wpakowałem w nie trzykrotność wartości, ale człowiek był młody i głupi.
  19. Studia w Krakowie? Czyżby AGH ? W Cementowni Odra mam kolegę, zajmuje się sprawami około ochrony środowiska Wandej, a co takiego magicznego mają te HEPU? Dłużej wytrzymują ale też padają?
  20. hehe Ja liczę, że już miałem, a jeśli przyjdzie drugi raz to oby nie w tym roku bo mam dość atrakcji Dobrze widzę, że jesteś z Rzeszowa? Podkarpacie to moje rodzinne strony, okolice Jarosławia
  21. Tak wpis w historii auta w ASO to lepszy dowód niż faktury. Jak miałem olej zmieniony przed zakupem. Jest zalany Motul X-max 0W40. Szkoda go "wylewać" po kilkuset kilometrach. Chyba, że potraktuję to jako płukanie silnika, mimo, że przy tym przebiegu i stanie nie jest to potrzebne. Niezbyt to ekologiczne i ekonomiczne. W historii mojego auta jest, że przy 62kkm miało wymienioną pompę wody i termostat. Pewnie miało tę usterkę co u Ciebie Vvalery.
  22. W b9 miałeś usterkę pompy?
  23. Tak, przy longlife to akurat będzie wada, ale moje auto nie było serwisowane w trybie longlife. Poprzednik zmieniał normalnie olej. To nie jest problem bo zawsze mogę kupić oryginalne części w ASO i sam sobie wymienić olej i filtry bo mam takie możliwości ale nie będzie historii w serwisie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.