Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Chlopaki, historii ciag dalszy. Nowy rozrząd, hydraulika, odma, zaworki uszczelki itp. itd. zalozone. Auto odpalilo... ale nadal sa bledy na vagu Control Module Part Number: 4B0 907 401 H Component and/or Version: 2,5l/4VT EDC G00SG D33 Software Coding: 01002 Work Shop Code: WSC 25348 2 Faults Found: 00741 - Brake Pedal Monitoring 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 00550 - Start of Injection Regulation 17-10 - Control Difference – Intermittent Obydwa powracają po skasowaniu i odpaleniu auta. Mruga kontrolka od swiec zarowych nawet po zapaleniu auta gdy sobie chodzi na luzie. Czytalem, że to mogą być czujniki od hamulca :: Zobacz temat - Błąd 00741 Kontrola pedału hamulca - gdzie ten czujnik? A ten drugi blad to od czego? ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- Awaria, przed chwila dostałem telefon od kolgi, ze jak odpalil auto i probowal wbic wsteczny i ruszyc to mu zgasło, zrobił tak z 2x i teraz w ogole auto nie chce odpalić... Co to może być? Nie byłem u niego z vagiem wiec nie wiem czy doszly jakies nowe bledy...
  2. to jest program na maks z tych gratów?
  3. W końcu jakas benzyna Czy tylko program bym robiony czy też jakieś inne modyfikacje?
  4. Ja taki mam u siebie. Pierwsze chciałem montować 550x140x65 ale po przeliczeniu objetosci i porównaniu z 2x seryjny SMIC wyszło, że jest tak samo. ( To powinna być dla Ciebie baza do wyliczen Ja wolałem wrzucić coś większego. Zaraz pewnie się odezwą ludzie, że będzie większy lag, ale po zmianie z k03 na ko3s oraz wstawieniu TIP i wycięciu kata jest lepiej niż było wcześniej.
  5. Prawie 20% wiecej niz seria? Ile dmuchała turbina w tym momencie bo mam wrazenie, ze to auto już było po programie albo częściowo było to błąd pomiarowy. Smutna prawda.
  6. Ją będę mial wtryski 320cc na sprzedaż za 2 tyg. Jakby co to wał na PW.
  7. Do mnie to pisales? Ja mam nowe sprzęgło luk i nowy dwumas sachs i nic mi się nie slizga ani nie drga. Jedyne co to w momencie zlapania jest taki niby głuchy stuk. Sprzęgło szybko bierze. To normalne?
  8. Ja mam u siebie nowe sprzeglo i dwumas i bierze strasznie szybko, juz u dołu. Mam wrażenie ze tak szybko i mocno zakleszcza, ze az słychac taki głuchy pojednczy stuk. Musze bardzo delikanie puszczać sprzęgło aby nie było tego słychać. Czy to nomalne na nowym zestawie?
  9. Miałem taki docisk od AVj w moim ABM bo poprzedni właściciel włożył. Nie wiem czy celowo czy przez pomyłkę. Pisałem o tym kilkanaście stron temu. Jak włożyłem większe wtryski i skoczyła moc oraz moment to sprzeglo poszło az zafurczało. Teraz mam odpowiadające numerem i nic się nie dzieje.
  10. BFB,AMB i BEX maja mocniejszy docisk sprzegla od AVJ(inny numer części). BEX ma chyba też inny dwumas od pozostałych.
  11. Poki co hydraulika wymieniona, kupiona tez odma, uszczelki, oringi, filtry, nowy olej, zaworki zwrotne. Teraz zamawiam nowy rozrząd... Jeszcze znajomy chce miske olejową odkręcic i zobaczyc co tam sie dzieje. Jak coś się ruszy w temaci to dam znać.
  12. Czyli nie da sie tego wyeliminowac? A moze sprobowac jakiegos oleju innego? Moze jakies magiczne ceramizery?
  13. Jest do tego dział odpowiedni, a jak już wrzucasz to komplet logow zrob.
  14. k04-015 nie bylo montowane nigdzie. To turbina typu upgrade.
  15. Tutaj masz różnice pomiędzy poszczególnymi turbinami: K03-005 - Standard fit on ALL cable throttle B5 1.8T's INCLUDING the 180hp AJL engine. K03-029 - Standard fit on Drive-by-wire B5's and most B6 1.8T's bar the "190" model. Similar in specifications to the normal K03 fitted to Golf/A3's K03-073 - Standard fit on B6 190 model. Similar in specifications to the K03s fitted to Golf/A3's K04-015 - Not standard fit, Borg Warner turbo designed to be a direct replacement upgrade for the longitudinal 1.8T. K04-020 - Standard fit on the TT/S3 FrankenTurbo F4h-l - hybrid, see 'zine thread. K03-005 Compressor Size: 36/50mm Turbine Size: 36/45mm Approx Power Rating: 150HP K03-029 Compressor Size: 36/50mm Turbine Size: 40/45mm Approx Power Rating: 160HP K03-073 Compressor Size: 38/51mm Turbine Size: 40/45mm Approx Power Rating: 190HP K04-015 Compressor Size: 38/51mm Turbine Size: 42/46mm Approx Power Rating: 210HP K04-020 Compressor Size: 42/56mm Turbine Size: 42/50mm Approx Power Rating: 260HP Franken F4h-l Compressor Size: 40/51mm Turbine Size: 42/50mm Approx Power Rating: 240hp So there we have it. Shows us the reasonably readily available k03-073 turbo is a nice upgrade without going to the expense of a new k04-015 too. References: Review: FrankenTurbo K03-073 -- "The Mini K04" Widze, że masz u siebie B5 więc jeśli to ori turbina k03-005 to cudów na tym nie bedzie.
  16. To prawda Ja te logi widziałem i faktycznie jest tam 167g/s Co smieszne to ja mam w tym momencie TIP, wycietego kata, FMIC, k03s, 320cc i tez mam 167g/s ale bez strojenia Pomimo mocniejszych gratów dostałbym na kreske... :/
  17. wampir odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    a gdzie sa te czujniki cieczy w B6?
  18. W takim razie wezme kute elementy: HYDRAULIKA KUTA 2.5 TDI AUDI A4 A6 A8 PASSAT 2,5 (3029310164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (bez wałkow) Do tego -uszczelki pod pokrywy zaworów, - olej, taki bedzie dobry? CASTROL EDGE TURBO DIESEL 5W40 5W-40 6L (5L + 1L) (2861532553) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Czy ta odma podejdzie do kolegi AFB? 2.5 TDI V6 SEPARATOR OLEJU ODMA AUDI A4 A6 A8 VW (3029315839) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Tu znalazłem opis jak wymienić odmę, dobry jest? - [A6 C5 2,5 TDI V6 AFB, AKN, AKE] odma - samodzielna wymiana • .: AUDI KLUB POLSKA :. •
  19. Czy taki zestaw mi wystarczy? HYDRAULIKA 2.5 TDI V6 POPYCHACZE DZWIGIENKI PESTKI (3029310565) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  20. Bardzo Wam dziekuje za pomoc, przekaze znajomemy "dobre wiesci" PS: Ale sie ciesze, ze jednak kupilem 1.8T a nie 2.5TDI Tak, pali wiecej i ma mase wezykow i zaworków, ale jak dla mnie (laika) jego budowa jest prosta jak budowa cepa w porownaniu z tym 2.5tdi ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 15:43 ---------- Kod silnika 2.5tdi to AFB. Czy oprócz : krzywki 24szt + hydroregulacja24szt +pestki Muszę jeszcze coś wymienić innego? Czy stukanie, które było mogłobyć spowodowane wadliwą hydrauliką czy czymś jeszcze innym?
  21. i jaki byl przyrost KM?
  22. Zamontujesz ten wlot na masce?
  23. :: a4mods.com :: - The Premiere Audi A4 Modification Guide and Pictures Library

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.