Treść opublikowana przez wampir
-
Przypalone sprzeglo w silniku 1.8t 150km. Prosze o pomoc
Czy w B6 podczas wymiany sprzegla wymienia sie takze jakies uszczelki?
-
Accord 2.2 i-ctdi po chipie w Szwajcarii
Potwornie pali sprzegło
-
Numer sprzegla
A ja właśnie szukam kogoś z bexem po sofcie z seryjnym sprzęglem bo jestem ciekawy czy wytrzyma :- EDIT: Póki co sprzęgło trzyma nawet przy 1.3 bara z dołu na potrzeb testów. Polecam
-
Numer sprzegla
A ile masz u siebie Nm? Zmieniasz bo pada ze starosci czy tez podniosles moc/moment?
-
Numer sprzegla
Moglbys jeszcze zrobic zrzut ekranu z tego okna, ale przewin je do gory aby byly widoczne inne(wszystkie) tarcze sprzegla ---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ---------- Na jednej stronie znalazłem, ze ten opis pasuje do poniższych aut: Clutch Kit LuK RepSet Audi, VW from LuK - 623 1157 00 W sklad setu wchodzi: 1 x Clutch Pressure Plate for Audi, Faw-audi, Seat, VW Part Number: 123 0428 10 1 x Clutch Disc for Audi, Faw-audi, VW Part Number: 323 0645 10 Zgadza sie z numerami na moich czesciach Vehicle list: Model 1.8 T quattro kW 120, 125, 140 HP 163, 170, 190 cc Engine Code BFB, AMB, BEX Czyli to co mam u mnie w moim AMB pasuje też do wersji 190KM BEX. To moze nowe wytrzyma te 320Nm?
-
Numer sprzegla
Witajcie. Czy jest ktos kto potrafi jednoznie stwirdzic, ze do mojego auta podejdzie poniższe sprzeglo? Kupilem je bardzo okazyjnie i chcialbym wzmocnic w nim docisk. Z racji braku czasu chcialbym wyslac je na wzmocnienie już teraz bez wyciągania starego z auta. Jest jednak pewne ryzyko ze sie pomylilem bo jak dzwonie do roznych sklepow to podaja mi rozne numery. LUK Nr. Katalogowy: 623 1157 00 NUMERY OE: AUDI 028 198 141 CX Tak wygląda: Czy to co kupilem bedzie pasowalo do AMB? Moge to wysylac w ciemno do wzmocnienia docisku?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Rozmawialem z Panem z tej strony: Regeneracja sprzęgieł. Wzmacnianie sprzęgieł. Regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych. | Remonty skrzyń biegów. Naprawa skrzyni biegów Twierdzi, ze za 800zl wzmocni (zregeneruje)sprzeglo i docisk, ale ponoc dwumas tego nie wytrzyma. Poleca zestaw na jednomasie i sprzegle 240mm za 3000zł Serio dwumas nie da rady?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a wiec pakuje orginal luka i daje na msze
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czyli u mnie podniesienie mocy wypadlo niefortunnie w momencie jak sie konczylo sprzeglo? Bo akcja byla conajmniej smieszna... podczas logow na 3 biegu moj kierowca zrobil 3 przejazdy. Ja uradowany bo sie poprawilo mowie mu jak jechalismy na 4 biegu... wez odkrec zobaczymy jak sie zbiera. On wcisnal raz, a obroty wzrastaja 3.5K, 4K, 4.5K i nagle uslizg. Moj kierowca nieogar co zrobil?! puscil noge z gazu a potem wbil trzeci bieg i gaz, zrobil mi uslizg tez na trzecim biegu a potem znowu na czwartym!!! Witki mi opadly a w kabinie poczulem spalenizne...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Poradzcie mi co z tym jeban.ym dociskiem bo jade na swieta 1000km i nie chce miec problemow jak zaloze nowe seryjne sprzeglo. Radzikowski moze sie nie wyrobic z modyfikacją docisku, a na nowym seryjnym i 171g/s na przeplywce to boje sie, że znowu po wbiciu 4 biegu przy 4000 obr poczuje smrod i bedzie koniec zabawy.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Znacie kogos innego niz Radzika kto szybciej niz w tyg wzmocni zacisk?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a 230mm to jest gdzie? w 1.9tdi? ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ---------- Czy ktos inny niż Radzikowski wzmacnia dociski w seryjnym sprzegle?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
U mnie jest raczej 230mm sprzeglo o ile sie nie myle.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
no to masz odpowiedz czy robic baran... Ni ma sensu bo bedzie gorzej z trakcja. Te 21X KM ktore pewnie masz juz chyba i tak daje niezle popalic w zakretach a tu zima za pasem...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ale slizga sie na starcie przy wysokich obrotach?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pogadaj z Gregorym bo on chyba tak robił u siebie w 1.8T. PS: Jakie masz sprzeglo?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mam pytanie do posiadaczy B6 1.8T Quattor AMB,BFB ewentualnie BEX. Jakie KM/Nm wytrzymuje seryjne sprzegło? Nie chodzi mi o strzelanie co każde światła, ale też nie chce sie martwić, że jak jak jade sobie z predkością X i nagle wcisnę gaz do końco to sprzeglo się bedzie slizgac. Druga sprawa, kto rozmawiał z Radzikowskim ws sprzegiel do B6 1.8T? Ja dzisiaj dzwoniłem i glos w sluchawce nie był w stanie podać mi żadnych konkretow co do ceny i zakresu modyfikacji sprzegla. Ja nie wiem jak on te sprzegla robi skoro na stronie w cenniku jest zestaw do A4, a on sam nawet nie wie czy w B6 jest jedno czy dwumas. Masakra jakas. cyt. Cennik - regeneracja i tuning sprzgie samochodowych. Przyblione ceny za usugi wykonywane w naszej firmie. Na drugim planie AUDI A4. Docisk wzmocniony, sztywna cztero elementowa tarcza, aluminiowe koło ze wstawką żeliwną. Cena 2 350.00 PLN
-
N75
Ja tez mam od AMB i chyba najtaniej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy ktos z was zakladal w B6 jednomas np z 1z ? Spotkalem sie na necie z tym, ze ludzie wkladaja jednomas z 1x lub afn.
-
Nr koła dwumasu
a to z koncowka H czym sie rozni od A?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pytanie tylko po co to robisz? Masz taki wypasiony setup czy cos padlo i nie chce Ci sie kupowac nowego zaworka? Moim zdaniem lepiej poswiecic te energie i kase na cos co da konkretne efekty
-
Nr koła dwumasu
Jakie jest numer koła dwumasu do A4 B6 1.8T AMB 170 KM (usa) ? 058105266H ?
-
Turbo K04
No dobra, to gdzie w B5 sie loguje turbine, nie na 115? Tylko nie mowcie, ze ten silnik jest taki ślepy...
-
Turbo K04
Pokaż logi 2 i 115
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No właśnie sam nie wiem, to jest quattro które trochę już zrobiło kilometrowy i one się, że jak stary dwumas dostanie nowe sprzeglo to szybko padnie...