Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Czy przednie przeguby (wewnętrzne) roznia się od tylnych?
  2. przeguby wewnętrzne?
  3. to był akurat taki zart
  4. jak niut to na bank 1.9 tdi ...
  5. no to mow co to 2.0tfsi z DSG ?
  6. Moglibyscie wrzucic kilka fotek jak jest mocowana klapka do calej reszty?
  7. Mam pytanie do praktyków. Czy łatwiej i szybciej jest wymienić całą półoś tylną wraz z przegubem wewnętrznym i zewnętrznym czy też lepiej mając taką kompletną półoś przełożyć tylko przegub wewnętrzny? Pytam bo bo wiem, że ze zdejmowaniem przegubu wewnętrznego są chyba problemy ze zdjęciem segera. Nie wiem jak wygląda sprawa z wymontowaniem całkowitym tylnej półosi. Czy tylne przeguby zewnętrzne też się zużywają skoro ta oś nie jest skrętna? Generalnie co jest łatwiejsze i co bardziej radzicie? Cała półoś czy przełożenie przegubów wewnętrznych?
  8. Ori przeplywka 3" ?
  9. 1. Cena moim zdaniem nieadekwatna do wykonanej pracy. Znajomy zapłacił u niech za Reno 2.0T ponad 2200zł. 2. Uszkodzić się może np. turbo, dwumas, sprzęgło...
  10. A czytałeś ten temat ? Pisałem, że jest nowe sprzęgło bo stare nie dało rady, zresztą poprzedni właściciel zapodał sprzęgło z AVJ. Dwumas wymieniłem profilaktycznie i trochę żałuję bo nic się z nim nie działo.. ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- To było ... AVJ a to jest z BFB/AMB/BEX Przy okazji dwumas:
  11. Jak wyjdzie mniej niż 220KM to udam, że nie było hamowania
  12. No to zadzwon do niego i zapytaj się ile wezmie za wgranie serii. Mi musiał wyjmować kompa na stół bo przez kabel nie szło. Już Ci chyba o tym pisałem..
  13. Czy auto jest seryjne czy po sofcie. Jeżeli po sofcie to jakiej jakości to jest soft. Jeżeli nie jest po sofcie czy jego kondycja pozwala na modyfikacje czy też może cos niedomaga?
  14. Co możecie powiedzieć o tych logach? logi: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM stat: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  15. Tak, ale to pewnie 100 na Pb98 + 300zł pewnie za hamownie 4x4 i się zrobi ciekawie:) Jednak będę mierzył u nas, lokalnie na hamownie drogowej. Jestem już umówiony na maj po weekendzie.
  16. Tak, śruby i uszczelki z ASO
  17. Czy ktoś zna ceny samej hamowni 4x4 w ecuprojecie, compsporcie?
  18. Nic nie buduje Wymieniony został "przy okazji" : -koło dwumasowe -sprzęgło -uszczelka pod pokrywą zaworów -świece Bosch F5DPOR Całe opóźnienie przez to, że lokalna firma, która obiecała mi zrobienie pomiaru w Opolu delikatnie mówiąc ignoruje moje maile. Mam też do wymiany poduszki silnika i jeden wahacz. Chociaż nie ma to wpływu na pomiar jakos mi to tez zyc nie daje
  19. wampir odpowiedział(a) na michalrsr temat w Audi A4 B6/B7
    Widze, ze nie ma sensu pisać bo Ty zwyczajnie nie czytasz odpowiedzi w swoich tematach. Przeciez pisałem Ci, ze wystarczy seria z BFB/AMB/BEX czyli np. LUK Numer: 623 1157 00 Takie mam u siebie SPRZĘGŁO LUK AUDI A4 A6 C5 VW PASSAT B5 1.9 TDI (3169620667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. za 558zł, ale można je znaleźć jeszcze taniej!!! Na k03s z doładowaniem ok 1.25 bara daje radę. Jak masz więcej pieniędzy to Cennik - regeneracja i tuning sprzgie samochodowych. Przyblione ceny za usugi wykonywane w naszej firmie. za ok 1200zł albo sachs performance ok 2000zł Umieram z ciekawości które wybierzesz... <załamka>
  20. Szanowny Kolego, z całym szacunkiem, ale czy zadałeś sobie trud poczytania tematu o modyfikacji 1.8T? Tam to wszystko jest, szukaj wtrysków z wersji BEX , ewentualnie większe z S3 1.8T np. BAM. Sprzęgło kup z wersji BFB,AMB,BEX i wystarczy.
  21. 0.9 bar przy ilu obrotach? k04 ale które? Wiesz jaki rozmiar koła kompresji?
  22. A może N249 Ci padl? Odlącz wężyk który idzie od DV do N249 i zrob logi. Pewnie będzie slychac "cwierkanie" przy zmianie biegów bo DV nie bedize upuszczać powietrza, ale do testów nic się nie stanie,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.