Treść opublikowana przez wampir
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie mam wskaźnika Mogę zrobić logi, ale dupohamownia nie zauwazyla jakiś drastrycznych roznic w mocy...
-
Drugi kpl sprzegla i nadal trzesie przy ruszaniu i smierdzi
Ja u siebie mam dwumas SACHS i sprzęgło AMB/BFB/BEX marki LUK Numer: 623 1157 00 SPRZĘGŁO LUK AUDI A4 A6 C5 VW PASSAT B5 1.9 TDI (3243335618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Na k03s z doładowaniem ok 1.25 bara daje radę a auto wazy 1700kg z Qattro. Jakie masz u siebie doładowanie? Masz jakies logi?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Modlę się żeby to nie było turbo :/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Hmm, trochę mi się to mało prawdopodobne wydaje... a jeśli nie to, to gdzie ewentualnie szukac?
-
Passat B6 140km DPF OFF
Moment moment, czy auto miało wcześniej chipa? Bo w serii już widać ze moment ma "górkę" na starcie. Może to jakiś błąd pomiarowy już na etapie serii, który potem się powiela w przebiegu mocy/momentu z chipem?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzisiaj miałem wymieniane poduszki silnika. Przy okazji odkręcany był silikon łączący wylot z turbo do FMIC. Widać, że silnik teraz jest ciut wyżej ustawiony bo przedni odbojnik już nie dotyka dolnego ogranicznika. Wracajac do domu delektowałem się brakiem stuków przy zmianie biegów, ale usłyszałem gwizd, który pojawił się powyżej 2500obr. Czy to może być padające turbo czy też może tylko pojawiła się gdzieś jakaś nieszczelność? Jeśli tak to gdzie? Przejechałem przez miasto 14km, ale za każdym razem wkręcając silnik słyszałem gwizd. Jakieś pomysły?
-
Prośba o ocenę logów.
Poduszki sa nieprzykrecone. Pytanie czy nie są wybiete od takiej jazdy.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy ktoś już przykładał nowe turbiny TFSI z kolektorem do B6?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale turbiny z TFSI maja większy potencjał Octavia 1,8T 4x4 by Digitun.pl - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale koledze pewnie chodzi o to czy ten kolektor będzie pasowal do słupka AMB/BFB itp. Wystarczyłoby zrobić odpowiedni DP i TIP do tego, a potem strojenie. Czy ktoś miałby możliwość to sprawdzić ewentualnie porówna uszczelki kolektora?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To może ktoś zrobi i pochwali się wykresem albo logam ?
-
Gleba + 18" ?!?!?
Generalnie od tego jest chyba dział Stylizacja i Tuning Optyczny albo Felgi i Opony tam pytaj
-
1.8 plus kompresor????
A ja zachęcam kolege do kontynuowania projektu Patrząc się na to widać, że można zrobić ciekawe auta np. Audi S4 B6 V8 4.2 + turbo http://www.proturbo.com.pl/index-2.html#s42 i chyba budzący większe zdziwienie MATIZ + Turbo http://www.proturbo.com.pl/index-2.html#matiz Generalnie wujek gogle może podpowiedzieć Ci co nieco o "Audi A4 B5 supercharged"
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
ale same przeguby kupiłeś czy całe ośki i przekładales przeguby?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Mi się wydaje, ze pompa padla, egt skoczylo i się podjarało co nieco?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
pompa padła?
-
AFN+216FB+AWX, pompa 10mm
to które dokładnie wymieniles? Kupiles nowe? aso?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak robic 3" to taki 3 calowy TIP BADGER5 z adapterem do K04 1.8t - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Potrafi ktoś zrobić taki?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ile bar pompowales w to czajniz k04? Kupione od "tunerow z allegro"?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Inkognito robiłeś jakieś porównanie na ori przeplywce z tipem 2.75" oraz przeplywce i tipie 3.0" ?
-
Audi A4 b7 2.0Tq by CompSport
Tylko, że pewnie fwd z pustym bakiem, bez wypasu i dżokejem za kierownicą Moja locha to wazy chyba 10t
-
Audi A4 b7 2.0Tq by CompSport
ale 7s jest do setki?
-
Audi A4 b7 2.0Tq by CompSport
nie musisz strzelac ze sprzegla
-
Audi A4 b7 2.0Tq by CompSport
a jak 0-100? Może jakiś filmk ?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Wiem, że to temat dotyczący diesli, ale udzielają się w nim spece od spawania dlatego zapytam o jedną rzecz Czy wzorem waszych operacji można przyspawać większe turbo np. jakieś turbo k03/k04 z TFSI lub k04 do kolektora k03 z A4 B6 1.8T?