Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. google juz nie istnieje? Nawet w allegro wrzucasz i pierwszy link to masz SPRZĘGŁO LUK AUDI A4 A6 VW PASSAT 1.9 TDI AWX (3463039473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  2. Przygotuj sobie tez jeszcze jakieś 15000zł na to wszystko Tylko czekaj... w tym momencie dojdziesz do wniosku, ze pakować tyle kasy w 18 letnie auto z napedem na przód, które nie przeniesie rozsądnie takiej mocy to jednak przesada i lepiej kupić B7 2.0TDI :D
  3. Bardzo ciekawe teorie. Możesz dokładnie podać to co masz napisane na klapce od wlewu paliwa albo zrobić zdjęcie? Paliwa określa liczba oktanów ale w ramach konkretnej normy RON, MON itp. Powinien mieć to opisane na klapce. Liczba oktanowa Jak masz serię to możesz zalać Pb95 i zrobić logi kanału 3 i 20. Jeżeli nie będzie bardzo cofało zapłonu to możesz jeździć. Ja mam strojone już pod 98 i nie mogę lać słabszej.
  4. wampir odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    Wywala Ci błędy związane z N75, katem i sondami, a Ty mówisz, że to turbina? Skasuj błędy i zrób logi dynamiczne. Sprawdz czy kable do N75 są całe, a jeśli całe to załatw sobie inny na podmiankę. Masz błąd kata i można zakładać ze jest zapchany stad też może być wrazenie, ze turbo nie pompuje jak powinno. Sugeruje zastąpienie go jakims downpipem, albo oszczędnościowo wstawienie do kata rurki Skombinuj sobie też na podmiankę tą pierwszą sondę licząc od turbiny na podmiankę. Drugą sondę możesz olać bo to tylko diagnostyka kata. Jak to zrobisz to znowu logi i będziemy myśleć dalej.
  5. Jarek buduje napiecie w swoim temacie Albo zalozyl się z kims, ze stuknie mu 20stron Po to jest chyba forum żeby się dzielic informacjami Nie daj się prosić :*
  6. Chcesz mi powiedzieć, ze Twój tuner zna magiczny sposób na zrobienie lepszego przepływu na k03s, o którym nikt inny w PL nie wie bo jakos nie widziałem takich wynikow nigdzie...?
  7. W Twoim aucie czyli AMB 170KM jest to samo co BFB 163KM czyli k03-029 o numerze producenta KKK53039880029 i numerze wg audi 058 145 703J. Nie polecam turbiny mniejszej ze 150KM czyli k03-005, która bardzo często na allegro jest opisywana jako zamiennik k03-039, a z info znalezionego na audizine, jest niestety od niej mniejsza. W motoremo chcieli za k03-029 ok 1900, ale jak pomarudziłem to obniżyli do 1750zł. Masz wtedy pewność ze to oryginał KKK, a nie jakaś podróbka albo regeneracja bo oni sa dystrybutorem KKK w Polsce. Możesz też odezwać się do Frankenturbo.com oni mają sprawodzone hybrydy k04, które są dużo mocniejsze niż k04-015 i w dobrej cenie. Poproś o opcję tylko sama turbina z kolektorem to może Ci zrobia cene $900, a to dużo taniej niż nowe k04-15 w Polsce. Z opisu na forach mają dobrą obsluge klienta i nawet jakbys zarznał tą tubrinę kiedyś to wysyłają sam rdzeń tzn CHRA za chyba $150, a tańszej regeneracji nie widziałem PS: Dlaczego zmieniasz turbo?
  8. No to coś nas tutaj robisz w konia mowiąc, że to seria bo ja nie widziałem jeszcze na serii takich wyników Chyba, ze ta drobna modyfikacja to jakies hybrydowe turbo. Jaki jest bezpieczny poziom dmuchania w k03s?
  9. 0,8bar przy jakich obrotach???
  10. Co sie stało, że juz nie sprzedajesz? Jak wyszła ostatecznie moc i co z tymi logami?
  11. Nie umiem przerabiac. Pewnie je tylko zdemontuje, potem ropa i strzykawka, a następnie kompresor i powietrzem przedmuchanie chyba, ze macie inne pomysły?
  12. Nowe przewody olejowe w ASO opolskim to 409zł!!!
  13. Gdzie są takie ceny?
  14. A jak się je demontuje w B6 1.8T? Jest dojście do potrzebnych elementów? Potrzebne są jakies specjalne podkładki potem, uszczelki, śruby jednorazowe? ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ---------- ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------
  15. Ale w b5 jest taka średnica jak w b6 ? Jak się to demontuje?
  16. Czy ktoś w B6 1.8T miał problem z zatkanymi przewodami olejowymi? Gdzieś słyszałem, że w B5 były problemy z nimi bo potrafił się olej przypalić i zablokować przepływ. Czy w B6 to przypadkiem nie poprawiono? Myślałem aby odpiąć wtyczki od cewek potem odkręcić przewód olejowy do turbo potem krecić rozrusznikiem i patrzeć czy leci olej. Gorzej, ze może lecieć ale jego ciśnienie nie będzie wystarczajce (?) Jak sprawdzić ich drożność w prosty sposób? Jak je zdemontować ? Jak zdemontować? Czy można w razie czego kupić gdzieś taniej niż w ASO, a jeśli tak to po ile?
  17. ta malutka modyfikacja to większe wtryski czy cos jeszcze ? Robiłeś cos z przewodami olejowymi do turbo tzn czysciles, wstawiales nowe czy też w B6 nie ma już tego problemu?
  18. Zapodaj logi i powiedz co takie tam pomodziles ?
  19. Wiesz na czym polega regeneracja przepływki? Zanim tak napiszesz to się upewnij.
  20. Sprawdź kable, wtyczke do przepływki. Jak nie pomoże to przepływka pewnie do wymiany. 16486/P0102/000258 - Ross-Tech Wiki Błąd 00515 (G40), 16500 (G62), 16486 (G70) Brak mocy
  21. A jak radzicie montować DV bo na audizine jest moda na montowanie odwrotnie niż wyszło z fabryki. Niby mocniej trzyma, ale szybciej pada...
  22. To lepiej szukac np. na allegro 710N http://allegro.pl/zawor-dv-obejsciowy-vw-seat-1-8-t-06a145710n-wzmoc-i3424879032.html czy brac nowy z ASO. Pytam bo mam u siebie 710P który ma niecały rok i jest chyba podejrzenie, ze zdycha...
  23. Wiecie czy w ASO idzie dostać zawor DV 06A145710N czy tylko są nowe 06A145710P? Czy ktoś miał w ręce obydwa zawory?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.