Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Do wywalenia Odnosnie spalania stukowego to poczytaj sobie Jak rozpoznać spalanie stukowe? - Napęd i skrzynia biegów - Eksploatacja - Wieszjak.pl Nieszczelność powoduje zmianę składu mieszanki, a to dalej stuki. albo Diagnostyka 1.8T
  2. Zobacz w moim temacie jak to wyglądało. Ja dmuchałem przed turbiną, mam końcówkę zakładaną w miejsce przepływki. Teraz też Ci tak dymi jak odpalasz?
  3. Nie, nic nie zauważyłem takiego
  4. 0,5 bara przy badaniu szczelności to nic Nie jeden Ci powie, ze to co przy 1barze jest szczelne to przy 1.5 już przestaje być. Po drugie, nie wiem o jaki trójnik chodzi... Który to numer na tym schemacie? Od razu powiem, że jak będziesz cos grzebał w okolicy nr 2 to ta "fajeczka" Ci się rozpadnie w mak, może ją już w ciemno kupić przeczyść sobie też nr 9.
  5. wampir odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    Jest to polecana poduszka 8D0199379K i wiele osob na niej jeździ. Na allegro jest pewnie z 8x tansza niż w sklepie.
  6. wampir odpowiedział(a) na Rafal-L temat w 1.8T
    Widzieliście to ? Motor Mounts DIY -> Info, Pics and Disgruntled Rubber
  7. To możesz mieć nieszczelności i uciekające powietrze powoduje ten pisk lub też duzy luz poprzeczny wirnika turbiny przez co wirnik ociera o scianki.
  8. hehehe twój anioł stroz to Cie powinien lać po łapach jak tylko łapiesz za dźwignię żeby podnieść maskę do góry Mi już kuzyn mechanik powiedział, ze mi zaspawa maskę zebym nic nie psuł tylko jeździł autem jak normalny człowiek
  9. Pokaz jakiś film jak to się rozpędza
  10. Lepiej wziąć droższy ale sprawny. Zwroc uwagę w jakim stanie jest lozysko podpory walu, czy nie szumi jak obracasz i w jakim stanie jest guma podpory.
  11. wampir odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    - Jeżeli slychac halasujacy lancuch na ciepłym to masz go do wymiany i nic nie wykombinujesz. - Skad wiesz, ze masz nagar? odkrecales swiece i patrzyles do srodka? Widziałem taką metodę "Sea foam" B5 A4 1.8T: How-To Sea Foam albo 1.8T 150KM AEB Spalanie stukowe - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum Możesz spróbować na początek coś takiego. - Odnośnie turbo i luzu... to jeżeli masz luz wzdłużny to turbo do wymiany od razu, jeżeli luz poprzeczny większy niż niecały 1mm to też do wymiany. Jak masz duże ilości oleju to też do wymiany. Stuki teoretycznie mogą być spowodowane także przez padającą pompę paliwa (trzeba sprawdzić ciśnienie paliwa), przepływomierz, wtryski itp. itd.
  12. Czy to metaliczny dźwięk czy raczej stłumiony? Drgania mogą być spowodowane padającym przegubem wewnętrznym.
  13. wampir odpowiedział(a) na roger3217 temat w 1.8T
    Jaki dźwięk? Nie robcie z tego V8... Droższe części, większe spalanie, większa masa, subiektywne uczucie ociężałości, brak typowego "odejścia" gdy turbo zaczyna pompować... 4 świece? Powiedz to temu koledze, pewnie się rozpłacze... ->
  14. WAL NAPEDOWY AUDI A6 C5 A4 B6 3.0 AUTOMAT QUATTRO (3537045241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pierwszy na liscie wyszukany. Zadzwon i zapytaj o numer... tutaj drugi: AUDI A4 B6 3.0 V6 WAŁ NAPĘDOWY QUATTRO AUTOMAT (3548136775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pospisuj te numery co oni maja i zobaczę w Etce czy się nie wymienia na Twój...
  15. Diesel który się kreci do 7k
  16. Powiem Ci, ze masz anielską cierpliwość... Myslalem, ze ja miałem problemy z autem, ale na Twoim miejscu to bym złożył serię z TIMPem na k03s i pojeździł z pol roku az bym się uspokoił. Ewentualnie od razu zmienił auto na 2.0TFSI, zrobił wydech a potem soft. No nic trzymam kciuki żeby się udało.
  17. Jarek, pomysł bardzo ciekawy, ale przecież ludzie to tylko ludzie i mogą Tobie zrobić pomiar wiarygodny, a innym dalej polewać czekoladą i posypywać cukrem pudrem Swoja drogą to gdzie jest właściciel tego tematu? Robimy mu tutaj taką "oślą łączkę", że aż wstyd ...
  18. to waga niedaleko mojego osiedla, sprzedają tam nawozy i inne takie ale auto było kompletne tak jak nim jezdze na co dzień czyli 3/4 baku, zapasówka 17", pare gratow w bagażniku na 5-10kg
  19. Uwierz mi, ze sam się nie mogę doczekać żeby zglogowac do konca i cos nagrac, a boje się pokazywać z autem bo moglbym mieć problemu :/ Pewnie nie będę miał takiego efektu jak u Ciebie bo masa jednak swoje robi...
  20. Tylko, ze ja mam do Ciebie z 600lat świetlnych Odezwe się bo póki co to zdycham w domu na L4
  21. Aerodynamika
  22. Mowisz, ze nie ma to jak niedzielny wieczor w kanale ? Czekamy na foty...
  23. To mi się podoba, ze Jarek pisze o wszystkim, w tym o awariach. Jest to ciemna strona tuningu, o której nie każdy sobie zdaje sprawę. Wchodzą takie mlodziaki naczytają się o tipach, dałnpajpach i tym, że każde jedenosiemturbo robi minimum 30KM cipem od strzała. Niech czytają o wszystkim
  24. Co wolisz, przepływ czy wykres?
  25. Jakies logi są.... 1.31bara z dołu i takie tam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.