Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Silnik sie robi... przyjdzie czas to beda dobre kreski
  2. Moim zdaniem nie, lepiej mieć mniejsze turbo, które daje więcej mocy z dolu gdzie się częściej z niej korzysta na codzien, ale zrobisz jak uwazasz. Możesz mieć np. hybryde na bazie k03 i jeszcze po kilku przeróbkach będziesz miał podobną moc.
  3. Pokaz zdjecie tej swojej turbiny i logi jak juz tak mowisz.
  4. W przedziale 2600-4300 turbo Ci przeladowuje i generalnie brakuje paliaw do tego stopnia, że az w wyzszych partiach obrotow obcina doladowanie. To samo miałem jak wlożyłem k03s na miejsce k03 i były oryginalne wtryski. Po zmianie na wtrystki z BEX sytuacja sie poprawila, ale zeby miec spokoj ducha i wykorzystać w pelni potencjal turbiny radze wlozyc cos jeszcze większego i zrobić korektę softu. Tylko nie mow, ze jezdzisz na pb95 Generalnie to jezdzij tak dalej, a zalapiesz sie na wymiane tloków... PS: Logi robimy do odcinki, a nie do 5800 obr/min.
  5. Już chyba raz wrzucałeś te logi tutaj http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/mozna-jezdzic-podpietej-gruszki-287446/ Miałeś jeszcze raz je zrobić z dobrą przeplywką. Wróc do serii i wtedy szukaj przyczyn bo masz tam niezle niemieszane o czym nam nie mówisz.
  6. Może trochę z innej beczki: Czy ktoś ma może jakąs liste części, które należy sprawdzić/wymienić przy określonym przebiegu? Drugie pytanie dla praktyków: Czy ktoś tesował Shell vpower nitro? Na stacji chyba są ich dwa rodzaje. Nitro+ i Nitro+100. Pierwsze to pb98 a drugie pb100? Czy po zalaniu pb100 trzeba np. kasować korekty lambdy żeby ECU skorzystał z lepszego paliwa?
  7. Masz pewnie przeplwyke chinska i zawyza jakies 30g/s
  8. Porownanie z moimi logami na nowym turbo 1.31 bara z dolu ale przed wystrojeniem: Do 3200obr roznica jest spora na niekorzyść, potem maleje i od 5300obr TINP idzie jak szalony. Da się rade podnieść z dołu boost bardziej na TINP? Jeśli tak to jestem zainteresowany
  9. Z bocznym występuje w amb, sam taki zmieniłem u siebie
  10. Teraz mam trochę delegacji, więc kilka dni straconych. Jak wroce to robie zmiane kol na zimowe 16tki i kolejny filmik. Może nawet pomiar mocy bo mam obiecane w Opolu 2 pomiary gratis. Następnie wycieczka na korektę do GTO. Myślałem też o małej zmianie w wydechu wcześniej, ale nie wiem czy jest sens...
  11. To była bardzo merytoryczna odpowiedź. Na prośbę kolegi Xantir prosimy o usunięcie z forum działu tuning, ponieważ jest on zbędny, a jedyne szybki auta potrafi wyprodukować BMW Odpowiadając na poważnie to albo Ecuproject, Compsport, Ctr-tuning, albo kogoś dalej, jest temat o tym oddzielny. Te 5k sobie zostaw na doprowadzenie auta do super stanu przed softem, chyba, że już to zrobiłes? Mialeś jakąs diagnostyke robioną? Logi itp?
  12. Otwórz maskę i popatrz na suction jet pump czyli ezektor. Jak nie wiesz jak to wygląda to wrzuc te nazwy w google
  13. Nie ma co pokazywać. Ciężkie auto i to widać. Trzeba pomyśleć nad zmianą auta na A3. ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- Z tego co rzuciło mi się w oczy to na 2ce zapinam 110km/h, a skrzynie 6tki to nie wiem czy setke robią jak oglądałem filmiki. Może dla testu zmienie koła z 215/50/R17 na 205/55/R16, które są 18mm mniejsze i wyrzucę zapasówkę, ale to już sztuka dla sztuki. Z tego co mam się nie da wycisnąć więcej. Może jeszcze pare poprawek mechanicznych i korekta odrobine pomoże bo poprzednia turbina dmuchała 179g/s, a ta ma teoretycznie większy potencał, ale to za jakiś czas. Poki co chce się nacieszyć tym co mam.
  14. No kurde, ja wczoraj w jednej rece trzymałem mojego noje smartfona (PS: stary wildfire S jest na sprzedaż jakby ktoś chciał i reka mi drzala tak ze średnio widać :/
  15. no wlasnie, jak wy to nagrywacie?
  16. Tak, ale jak zaczynasz sobie liczyc wszystko itp. itd. to i tak wychodzi, ze d*pa jest z tyłu i najtaniej i najprościej wychodzi Frankenturbo za 1k dolarów bo pasuje wszystko P&P.
  17. No to może to Turbosprężarki Hybrydowe Ale przydałby się do tego high flow kolektor wydechowy, TIP 3", MAF 3" i wtryski wieksze ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- Możesz też uderzyć do GTO aby Ci zamontował k04 TFSI To turbo jest od razu z kolektorem, który trochę trzeba przerobić, ale lekko ponad 300KM jest możliwe.
  18. Pewnie się powtórzę, ale może lepiej to FrankenTurbo | F21 Hybrid Turbocharger for Longitudinal 1.8T Z wykresów wynika, że 220g/s potrafi dmuchnąć, a to w porównaniu z 180g/s w takiej k03s to już jest różnica. Sprzedają gotowy komplet za 999$.
  19. idzie jak dzik w maliny a tak na poważnie to widze, ze masz zatankowane 3/4 baku. Miałeś kogos na pokładzie czy sam jechałeś? Widać ok 7s do setki.
  20. wampir odpowiedział(a) na roadking temat w 1.8T
    Zapewne na postoju
  21. hehhehe Nie żebym miał de ja vu to czytając, ale miałem ten sam problem z linka recznego.... w ostatnim dniu waznosci zrobili mi linke i podbili przegląd
  22. http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/piszczenie-buczenie-okolic-filtra-paliwa-a4-1-8t-bfb-fwd-260731/
  23. Nie kumam, to pojechales z rozwalona turbina na spota ?
  24. Która turbina padła? K03s ? Padła od timpa?
  25. no a masz skorzane, grzane i elektryczne stołki? Ja nie wiem co u mnie tyle może wazyc ? ---------- Post dopisany 12-10-2013 at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 12:28 ---------- Dzisiaj na szybko podmieniłem MAF i zrobiłm logi, ale G z nich wyszło, część się nie zapisało tak jakby mi się laptop przywiesił i są dziury w logowaniu... Z tego co się "nagrało" naniosłem na stare wykresy. Czasami wartości obrotów nie odpowiadają sobie dokładnie.. Tak jak na legendzie widać całą historię: - pierwsza na liście to mechanicznie seria z softem, który miał zrobiony poprzedni właściciel auta. - kolejna pozycja to zmienione turbo, FMIC, wtryski TIP i DP oraz korekta softu przy ok 0C - awaria na wakacjach - logi z nową turbiną i moją starą przepływką przy ok 8C - logi z nową turbiną i nową przepływką ale robione przy temperaturze ok 18C Także moc wróciła, teraz tylko strojenie żeby obniżyć doładowanie z dołu bo 1.3bara, które dmucha nowe turbo to przegięcie i cieszyc się jazda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.