Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Jak ogarne auto to porównam sobie na letnich alu 17" 215/50/R17 a zimowych 16" 205/55/R16. Między całkowitą srednicą koła tzn felga i opona jest chyba z 15mm.
  2. Digitun, Dynosoft, compsport, CTR-Tuning. Gdzie nie pojedziesz będzie dobrze. Jest cały temat o tym
  3. Ja slyszalem niepochlebne opinie na innym forum. Wystarczy wpisac w google BMW i nazwa zakładu. Swoja droga polecałbym bardziej kogoś kto robi same vagi a nie wszystko jak leci w tym ciągniki rolnicze i ciezarowki.
  4. To możemy się ścigać jak weźmiesz jeszcze 2 osoby na pokład
  5. Spore straty? tzn ile? Zamiast 8.15s bedzie 8.11s na 15tkach? Może jakiś konkret?
  6. Zważony A4 B6 1.8T AMB Quattro avant ze skórzanymi, elektrycznie sterowanymi i grzanymi fotelami oraz FMIC i TIP z nierdzewki oraz zatankowany do ok. 3/4 baku pb98 na wadze wyszło 1690kg. Nie mam u siebie lpg Jak dla mnie ta masa to dramat...
  7. Hej Okazało się, że nie mam u siebie tej %!#*#@ blaszki, chyba poprzedni wlasciciel cos tam majstrował. Nie chce wyciagac tego u siebie bo znając moje szczescie to się cos zaraz rozleci. Może ma ktoś wymiary tej blaszki bo zestaw naprawczy w ASO u nas to 64zł. Byłbym wdzięczny za pomoc.
  8. heheheheh... widze, ze długo wytrzymałeś Wstań i powiedz. Cześć jestem Jarek i nie jestem uzależniony od tuningu... moge przerwać kiedy chcę :D
  9. 12 lopatek? Mozesz pokazac ten wirnik obok ori k03-073 i zrobic fotke?
  10. Są podpory w sprzedaż, ale nie widziałem jeszcze opisu o tym jak zmienić podporę wału Ci co piszą o możliwości zmiany to mają B5, a wał w B5 wygląda inaczej niż w B6. Tak to wygląda w B6
  11. Jestem ciekawy czy komus w B6 udało się wymienić podporę wału.
  12. Jak to co, należy okadzić turbine dymem ze zdechłych chrabąszczy i już mamy +30% większy przepływ...
  13. Pytanie tylko po co? Dla mocy? Zrobisz w 3.0tdi wydech, IC, soft i pewnie wyjdzie na to samo, a kosztowo olbrzymia różnica.
  14. Brawo, wrzucić to do pierwszego tematu lub gdzies podlinkować
  15. Na wszystkie pytania w stylu, czym mój model różni się od BEX, jakie turbo włożyć, jakie wtryski i wydech, co to jest TIP, czy można jeździć bez strojenia, gdzie stroić itp. itd. znajdziesz tutaj. http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/ Przeczytanie tego zajmie Ci kilka godzin, ale uwierz mi, że warto bo wiele rzeczy sobie poukładasz w głowie.
  16. Jak nie masz softu to lej Pb95 i tyle, ewentualnie sprawdz sobie logi dla kanału 003 i 020 i pokaz do oceny.
  17. Chłopie, czy Ty te błędy sam tłumaczyłeś czy też jakaś aplikacja? A tak na poważnie to wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę 17705/P1297/004759 - Ross-Tech Wiki i widać. Jeżeli kody są poprawne to widać, że musisz wymienić DV i sprawdzić szczelność dolotu. Skasuj potem błędy i pojezdzij trochę. Mieszanka bogata może mieć wiele przyczyn m.in pompa paliwa i buczenie z tyłu to potwierdza... Podsumowując. Wymieniasz zawór DV z ASO i sprawdzasz szczelność wszystkich połączeń, a najlepiej to podepnij kompresor i sprawdź to porządnie. Odnosnie pompy to poczytaj to. http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/piszczenie-buczenie-okolic-filtra-paliwa-a4-1-8t-bfb-fwd-260731/
  18. No jeżeli tak, to niech poda
  19. No słuchaj, ale nas (mnie) nie interesuje wieksza, mnie interesuje k03s. Powiedz otwarcie, chcesz o tym opowiedziec czy nie? Jesli nie to uszanuję to i już nie bede wiecej zadawał pytan.
  20. A kiedy w koncy napiszesz cos wiecej?
  21. Byleś zbyt jak to sie mowi ... antagonizujący
  22. a co sie stało? HEHEHEH już widze... no wiesz... może oni nie wiedzą kim Ty jesteś na naszym forum :D a tak na powaznie to trzeba było faktycznie zacząć od opisania całego założenia tej modyfikacji, troche teorii, potem fotek popartych wykresem i logami. Będzie to bardziej wiarygodne.
  23. Moim zdaniem zalożyćna tip top, bo np u mnie jak wkladałem sprzegło to było mega ciężko włożyć wysprzęglik. Nie wiem dlaczego... Sprzęgło bierze teraz szybko z samego dołu
  24. Jeśli nie opadnie tzn, że sie conajwyżej powinna dobrze otwierac, ale to nie znaczy że utrzyma szczelnie doładowanie
  25. Jak byk widać błąd katalizator oraz czujnika sprzęgła. Jedz do ASO i kup czujnik sprzęgła, jest przy pedale sprzęgła o ile dobrze kojarzę. Po pierwsze to loguj to auto powyżej 6000obr i na PB98. Po drugie wrzuć logi np. parami 3 + 20, 2 i 31, 2 i 115. Średnio widać np. co się dzieje z zapłonem, ale na pierwszy rzut to wypada i to od samego dołu - może to wina paliwa. Włącz zapłon i podaj też wartości z kanału 32. Tylko zebyś wcześniej nie kasował błędów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.