Treść opublikowana przez wampir
-
Co to za część?:)
W swoim temacie opisałem gdzie mam bąbelki podczas sprawdzania szczelności. Czy wy też mieliście w tym miejscu i czy aby na pewno muszę wymienić właśnie ezektor a nie sąsiadującą część? http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/audi-a4-b6-1-8t-quattro-avant-270599/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tzn, ze to jest Melett czyli zamiennik czy tez Melett produkuje dla Borg Werner?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pioteros pisał o tym CHRA NOWA TURBOSPREZARKA TURBO VW AUDI SEAT SKODA 1.8T (3278986897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy każdy może sobie przełożyć koras czy to się później jeszcze wyważa? Czy to jest serio oryginał czy zamiennik?
-
Zapowietrzony układ chłodzenia problem
a to nie immobilizer?
-
Jakie turbo?
ja mam z Tylu 255, pogadaj z kolegą Devastation. Swoja drogą skad pewność ze masz k03s? Patrzyles na tłoczenia na muszli albo na tabliczke znamionowa turbiny? Pojecie k03s jest czasami inaczej tłumaczone np. w usa k03-005 to niby k03 natomiast k03-029 to już dla nic k03s. Ty pewnie masz k03-029... Prawdziwe k03s to k03-073.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
4/5 baku, fmic, avant, quattro, skórzane elektryczne i podgrzewane fotele, trochę gratow w bagażniku ale w dowodzie i tak wbite mam 1684kg.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja mam prawie 1700kg dzisiaj zwazone
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jakie masz doładowanie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Która z tych turbin będzie najlepsza żeby mieć okolice 220-240KM, szybkie wstawanie, ale aby nie była wysilona?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czy td04 td05 sa bardziej odporne od gowna k03/k04? Ewentualnie jakie turbiny są odporne? Nie wierze, ze producent zrobił turbine, która uzywana do jazdy po gdy się nie przekracza 3000obr/min musi być jeszcze studzona przez minute czy więcej przed zgaszeniem silnika. Ja tak robie u siebie i wkurw..ia mnie to już. Moj kolega ma reno espace 2.0T i w d*pie ma chłodzenie. Przyjezdza i od razu gasi jakby jezdzil wolnossakiem. Jego zona w volvo s60 2.0T to samo i smieja się ze mnie , bo ich auta jezdza już kilka lat, a ja się ze swoim sram jak z jajkiem i chyba jednak turbina zdycha. (doladowanie 1.25 bara)
-
Jakie turbo?
Bez dobrej k04 to jakoś tego nie widzę i jeszcze nie zapomnij o dobry sprzęgle bo ori się posypie
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
masz jakies foty?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tylko coś mi się wydaje, że jak pada DV to spada moc... Po drugie to chyba padający DV nie powoduje takiego swistu, chyba ze się myle? Macie może jakies nagranie z padającej DV?
-
Prośba o ocenę logów.
Ja bym zaczął od kupienia jednak nowej cewki skoro nie masz pewności. Potem szczelność. Najgorzej ze to się łatwo mowi badanie szczeglności. Sam mam nawet specjalną końcówkę, ale jakoś średnio wierze, ze to może być akurat przyczyną....
-
Prośba o ocenę logów.
Nie miałem takich problemów bo u mnie strojenie rozwiązalo problem zapłonów. Miałem wcześniej ciulaty program. Jak ściągniesz cienki wężyk z DV to zrob logi kanałów 002 i 115.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tobie pada dv?
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
a benzyna ekstrakcyjna można czyscic?
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
a ta odcinka pojawiajaca się przy 3300obr?
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
Czujnik wymieniony i coś się z mocą poprawiło. Dzisiaj kuzyn zadzwonił, że znowu powrócił problem z odcinką tzn wygląda to tak, że podczas przyspieszania wskazówka obrotomierza dochodzi do np. 3800obr a wczoraj nawet do 3300obr i odbija się nie chcąc isc wyżej. Co to może być? Nadal jest błąd 00550
-
Prośba o ocenę logów.
Ja miałem zapłony nawet o wartości 5, a doładowania nie obcinało. Pytanie, czy sprawdzałeś u siebie zawór N249, który steruje zaworem DV? U mnie skubaniec ciagle powodował, że DV była niedomknięta. Możesz to sprawdzić ściągając z DV cienki węzyk łączący ją z N249. Zrob logi i ponownie go założ bo bez niego będziesz miał efekt surge przypominający trochę ogłos delfina albo młodego źrebaka :D
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ją się z tym autem obchodzenie jak z jajkiem. Nie paluje... Moi znajomi się śmieją że mam awd z turbo i tylko podlaczam do niego lapka zeby się cieszyć cyferkami. Dzisiaj patrzyłem na olej i jest 3/4 czyli nie ubywa. Czy padające turbo halasuje też przy gazowaniu na luzie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
1,25
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja mam boshe ... 830 i oprócz podkładek pod listwa wtryskowa nic nie musialem zmieniac. Trzeba tylko pamietac o nowych oringach. Dzisiaj obadałem moje auto. Na zimnym nie słyszałem żadnych gwizdów/szumów, ale jak przejechałem 10km i się silnik dobrze nagrzał to ten hałas pojawił się od momentu jak przekroczę 2500obr Hałas pojawia się w momencie jak obciążony silnik tzn np. ruszam z miejsca albo jade. Jeżeli stoję, mam wrzucony luz i wkrece silnik na ponad 2500obr to nic nie słyszę. Posprawdzałem wszystkie wężyki i zaworki i na pierwszy rzut oka nic nie widzę. Auto ma moc. Co robic?
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
Czy spalanie 12l/100km może wynikac z tego ze ten czujnik temperatury jest słaby?
-
Passat B6 140km DPF OFF
Tam tzn do Ksport?