Treść opublikowana przez wampir
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chodzi Ci o dźwięk przy zmianie biegu, który generuje zawor DV bo na 99,9% nie masz u siebie blow offa Na seryjnym dolocie było duuuzo ciszej niż na TIPie. Żeby była jasność słychać to tylko przy zmianie biegów podczas ostrego przyspieszania. Przy spokojnej jeździe jest cichutko.
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Moje gratulacje Masz swietny samochod i pewnie jeden z najlepszych softów skoro masz taki duży przepływ. Pewnie za chwile wrzucisz nam logi, wykres mocy i filmik z tego jak przyspiesza, tak?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
opona wzorcowa 645.2 mm 0 mm 0 % zamiennik 1 631.9 mm -13.3 mm -2.1 % Różnica w prędkości 50 km/h 100 km/h 150 km/h zamiennik 1 48.95 km/h 97.9 km/h 146.84 km/h Jarek dla 2km/h tak się mordujesz ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chłopaki, co 10 stron wraca temat z czego sie da zrobić hybryde... Może negocjacje cenowe moglibyscie robić na PW bo potem ludzi odstrasza liczba stron które muszą przeczytać. Mam też prośbę do Romana aby dodał te informację do FAQ. Ewentualnie także alternatywy do hybryd z podaniem sprawdzonych zakładów w pl i za granicą jak np. Hybrydy od Gregor10, scrollproduct, frankenturbo f21 itp
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ja u siebie tez mam taki kołnierz?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wzdluzny czy poprzeczny? Ile to było mm?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Wałki od ADR dają u góry kilka-kilknascie KM w zaleznosci od turbiny... Te naście to bardziej przy 300km bedzie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a masz fotke jak wydech się rozdwaja? Ten odcinek masz 56mm?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Mow do mnie kolego na temat Twojego wydechu, a najlepiej zapodaj foty i kto Ci to robil?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak ma seryjne wtryski i k04 to na bank nie ogarnie. Ja miałem u siebie seryjne i wymieniłem k03-029 na k03-073. Ok 4800obr miałem odcięcie doładowania bo się skończyło paliwo. Jak chcesz podjechać do tunera delikatnie to podjedziesz, nie szalejąc z obrotami. Jak wrzucilem wtryski z BEX to normalnie jeździł co nie znaczy, że była to optymalna konfiguracja ze względu na moc i bezpieczenstwo.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Chinol chinolowi nierówny. Mała szansa, że ktoś miał akurat turbo tego producenta. Możesz szukać takiego, który po zdjęciu widać że był wywazany, a po zakupie proponuje jeszcze okadzic dymem że zdechłych chrabąszczy na szczęście
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Z tego co gdzies przeczytałem to kolektor z bex ma grubsze scianki aby wytrzymać większe temperatury, ale szerokość kanałów ma taką samą.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A ma ktoś jakiś pewny zestaw napinacz + łańcuch? Tak profilaktycznie pytam ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- a to ? NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU 058109088H 1.8T ŁÓDŹ (3684980830) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To Ci doradzili Swoją drogą ciekawy pająk https://www.facebook.com/media/set/?set=a.143631492390528.37394.103110663109278&type=3
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU VW AUDI 1.8 20V GRATIS! (3690402096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Co o tym myślicie?
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Twój za wiele nie pokazuje poza tym, ze masz krotsza skrzynie. Nie osiagnales 100 na godzine, a jak sobie porównasz do mojego to nie wiem czy dobrze widać jakie mamy obroty przy 30km/h. U mnie niecałe 1800obr a u Ciebie już 2000obr. Masz także mniejsze koła o prawie 1cm na średnicy: Twoje auto jest też jakieś 40-50kg lżejsze. Ciężko to porównywać bezpośrednio bo już na starcie masz fory.
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
To ja ze swojej strony moge powiedziec, ze widzialem logi bex na lpg, ktory nie miał 194g/s, a robił taką moc (był wykres na hamowni na drodze). Kolega, który tutaj zagląda wie o co kaman Jak mi powiedział GTO, może być dobry przepływ, ale nie koniecznie moc więc nie ma się co podniecać. Pokaż swoje logi i swój wykres.
-
Jakie sprzęgło do A4 B6 1.8t BEX na wirusie
A ile masz Nm? Moim zdaniem wystarczy seria albo z AWX. A mocniejsze to proszę Sprzęgło jednomasowe do wzdłużnych 1.8T (A4, Passat, SuperB) tarcza podobnej konstrukcji j/w: Trzyma do 450Nm Nowy zestaw z jednomasowym kołem - 2900zł Skopiowane z Jednomasowe koła 240mm do R32, VR6, 1.8T, TDI, TFSI sprzegła Sachs Performance SRE - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Takie ceny są nierealne w sklepie, jeżeli kolega ją kupił to pewnie: 1. Czyszczenie magazynów lub bardzo duże zniżki 2. Sprzedaje pośrednik na rynku wtórnym, który nie wie co sprzedaje np myśli, że to k03-005 lub k03-029 3. Spadła z Tira PS: Gdzie Ty widzisz u mnie 171g/s ? na starej turbinie było 179,83g/s ...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
I pb100 albo lpg aby wytrzymało tyle zapłonu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
To cos chyba niezbyt dobrze szukasz żeby napedzic taka Gt35 to trzeba już mieć zrobione odpowiednio auto, pogadaj z kolega Boosterem. Frankenturbo dają gwarancje, a oprócz tego sprzedają CHRA za $150!!! Zreszta turbiny od volvo sa tanie, ale co z tego jak dochodzi kolektor, przewody olejowe, nowy TIP, DP i jak sobie to podsumujesz to się za glowe złapiesz... Zrob sobie arkusz i notuja każdy wydatek.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak, hybryda (pytaj kolegi Gregor10) albo Frankenturbo F21 z USA za $999. Te turbiny wstają bardzo szybko i przynajmniej Frankenturbo pozwoli na 250KM bez większej spiny patrząc na przepływ jaki generuje. FrankenTurbo | F21 Hybrid Turbocharger for Longitudinal 1.8T Znając jednak polskie realia to lepiej poszukaj jakiejś k03-073 i zobacz to to potrafi zrobić z autem szczególnie, że B5 jest lżejsze od B6.
-
Audi A4 B6 1.8T Quattro AVANT
Nikt sie nie bulwersuje. Czekamy na zdjecia i logi, które ma kolega wodi87 ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 09:03 ---------- Moje pierwsze k03s było regenerowane niepoprawnie bo ktoś wstawił niewłaściwy wirnik z 12 łopatkami zamiast 8. Już go dawno nie mam. Aktualne k03s (k03-073) ma 8 łopatek i numery zgodne z tymi które mają k03s znalezione na necie na wielu stronach wiec nie rozumiem o co kaman co niektórym. Program jest jaki jest, był pisany pod ta pierwsza turbine żeby wycisnąć z niej maksa. Teraz jest inne turbo i wiadomo, że trzeba to dostroić. Za tydzień, dwa jak dostane urlop żeby podjechać do Digitun. Potem będzie pomiar mocy, ale na drodze. Bez sciemy, że w serii wyszło 15KM ponad norme, achy i ochy Wiele osob pisze do mnie ile aktualnie auto ma mocy i generalnie nie interesowalo mnie to, bo jeździ się nim bardzo przyjemnie, ale że trafila sie okazja to podjechałem do chłopaków z K-sport w Opolu, którzy maja hamownie drogową. Zrobiliśmy kilka przejazdów, które wg operatora wyszły prawie identycznie. Wrzucam taki wynik i już się nie mogę doczekać negatywnych komentarzy, ze to zle.. tamto zle
-
3.0 tdi 233KM turbina przeładowuje
Klapy gaszace i tryb awaryjny?
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Co tam Panie w polityce? Jakieś nowe wiesci? Byl podnoszony boost?