Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Nie poprostu ma taki zestaw sprężyn, też taki miałem o tak stała zaraz po zakupie
  2. jest bajka, nawet na naszych pięknych drogach oponki mam 225/45/17"
  3. Kowi, powiem Tobie, że względem serii jaką miałem siadło mi 30mm tak więc nie ma tragedii w wyglądzie, a prowadzenie to BAJKA
  4. NA 17" feldze
  5. może napisz jakie masz auto, co się dzieje itp.
  6. też studiuję Logistykę, 2 kumpli ze studiów w moim wieku w DHL'u pracuje w Łodzi , w sumie nie narzekają wypłaty około 1800 z tego co mówili a i robota nie jest jak na razie zbyt trudna, ale sami mówili że to kwestia szczęścia, CV list mot. zawsze warto zanieść lub wysłać , moje rokowania są na razie dość sceptyczne odnośnie pracy jako Logistyk, niestety ale takie realia , bierze się jakąkolwiek pracę byleby coś zarabiać i jakiekolwiek doświadczenie zdobywać co by było później w CV wpisać Ukończyłem studia o tym kierunku, ale na szczęście znalazłem prace w innej branży... Logistyków jest masa na Mazowszu, a obecnie poszukuje się ludzi po Polibudzie Kuzyn po tej samej szkole co ja, pracuje w DHLu 60km od Warszawy i ma duuużo więcej niż 1800 zł na ręke, ale nie jeździ wózkiem czy też nie pracuje w pickingu
  7. Z przodu różowa i zielona kropka z tyłu 2 białe i szara takie oznaczenie ma zawieszenie 1BE seryjnie obniżone takie ja mam do 1,9 AVG sedan na seryjnych amortyzatorach
  8. termostat do wymiany
  9. przez 2,5 roku zrobiłem ok. 120 tyś km = 45-50 tyś rocznie
  10. Jaki masz silnik?
  11. A jaka skrzynia jest w aucie?
  12. Kolego, Kupuj drugi silnik! za 6 koła, kupisz nawet anglika z tym silnikiem, a ty remont za tyle chcesz zrobić?!
  13. vdm odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    o ja pier... ale KOSA
  14. Klega miał passata, kupił nówkę w salonie, silnik 1,9 AVB kręcony na 130KM. Przy przebiegu 100 tyś km, wałek poszedł do wymiany, kupił używkę i zrazony do 1,9 TDI pogonił paszczaka...
  15. phage wars na armorgames.com http://armorgames.com/play/12372/phage-wars-live
  16. Siemasz Zmienic na oryginalny gril Lampy tyl poliftowe zalozyc felgi 16" lopaty zalozyc Wsadzic gaz
  17. było gdzieś o tym że, w ciągu 30 dni muszą ujawnić wykroczenie (obrobić zdjęcie, zdobyć namiary na właściciela auta i rozpocząc ściąganie kasy) , a mandat mogą wysłać później
  18. Sorry za OT, ale sytuację jaka panuje w naszy kraju doskonale opisuję ta piosenka ze składanki Grube Jointy 2 milego słuchania
  19. Witam, problem dotyczy golfika MK3 1997r 1,9 SDI 350tyś przebiegu. Zaczęło szrpać silnikiem, przy czym pojawia się to cyklicznie (jest pare sekund, później znika i znowu...) Błędów w ECU brak. Które grupy mam zlogować aby co kolwiek zobaczyć?
  20. To i tak dobrze zarabiasz jak na ten popaprany kraj
  21. Zamarzła woda w chłodnicy, ewentualnie mogła się zapchać w środku kamieniem albo jakimś syfem... Wstaw do ciepłego garażu i zobacz czy gdzieś nie cieknie, wymień cały płyn na nowy i trzymaj kciuki, że nie uszkodziłeś niczego po tym jak go zagotowałeś
  22. Tak jak przypuszczałem, pokazali Teściowej zdjęcie gdzie wyraźnie widać jak prowadzę auto... i zapytali czy nadal uważa pani, że jest na tym zdjęciu po 20 min Stawiłem się na Hożej w Wawie i przyjąłem mandacik
  23. Fotka była słabej jakości, jak pokażą dobrej jakości, to Teściowa powie, że to widocznie nie ona prowadziła i poda namiary na mnie... ewentualnie powiedziała, że jak ją zamkną to mamy paczki wysylać dzisiaj jedziemy do tego texasu , dam znać co z tego wyszło
  24. Fajny wypasik masz
  25. nie wprowadzaj w błąd, to może być uszczelka jak i uszkodzona głowica

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.