Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. a szczególni da dokladka zderzaka z prawej niebylo widac front przypominal troche a6 fajnie:naughty:
  2. :hi:bry
  3. dzis katosy ul:sciegiennego soprano za mna pomrugane awaryjkami:wink:Ps:fajnie sie przod prezentuje
  4. Żal Ci dupeczkię ściska? Uwielbiam takich ludzi "Przepłaciłeś, mogłeś kupić za mniej" "fajna ale za drogo dałeś" a jak coś się wysra to się śmieje z Ciebie bo "a tyle pieniędzy dałeś i co, zepsuł się?" Masz swoją kasę to sobie nią rządź. Miałurycy pewnie jeździsz punto 1,2 ojca a na forum siejesz zamęt, ile masz lat, 14? Niech każdy pilnuje swoich pieniążków stawialbym ze byl dumnym posiadaczem uno fire:polew:
  5. bialy smar w spreyu czasami pomaga
  6. mowilem ci ze ten sam chlam
  7. miszka patrzaj co cie ominelo:decayed: https://picasaweb.google.com/113781521555500294781/Chudow18102012
  8. NIE:decayed:
  9. bobry na pw bys odpowiedzial:decayed:chyba ze o dupe sie boisz
  10. nie sadzisz ze po piaskowaniu syf zacznie szybciej przywierac??
  11. jak ja podrasujesz to nikt sie nie kapnie ze furacza zmieniles
  12. i znow sie zacznie kto za dieslem kto za pb:grin:
  13. Fajny egzemplarz miliona zycze:wink:
  14. agresywnie sie prezentuje:naughty: szkoda ze juz koniec sezonu:thumbdown:
  15. Cos sie dzieje Kurcze zaczołem kminic cos o wiekszych wtryskach,liznoles moze temat ? ja mam 216ki ale cos nie tak z osprzetem wiec narazie temat w czarnej zopie:whistling:
  16. lusterka,licznik,Sline out:wink:
  17. tak jak pisales foty zrob po jasnemu:wink: co do planow ich sie trzymaj procz lakierowania auta na taki egzotyczny kolor mozesz przesadzic az zanadto:kwasny: ale to moje zdanie inni moga sie z tym nie zgadzac:grin: Ps:fajna sceneria na foty:kox:
  18. fajny avancik prace nadal trwaja widze
  19. no poprzednie kolo bylo:kox: ludzie nie doceniaja tego co maja
  20. ja w b5 mialem tez trzaski piski itp rozebralem gnoja i psikalem polstalym bialym smarem wurtha po niecalym roku come back:grin:
  21. Przy nieumiejętnym malowaniu poszła mu puszka 450ml???
  22. ile ci tego poszlo na te elementy??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.