Treść opublikowana przez PiterA4
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a szczególni da dokladka zderzaka z prawej niebylo widac front przypominal troche a6 fajnie:naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:bry
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dzis katosy ul:sciegiennego soprano za mna pomrugane awaryjkami:wink:Ps:fajnie sie przod prezentuje
-
Audi s4 ... 4XX w drodze:)
Żal Ci dupeczkię ściska? Uwielbiam takich ludzi "Przepłaciłeś, mogłeś kupić za mniej" "fajna ale za drogo dałeś" a jak coś się wysra to się śmieje z Ciebie bo "a tyle pieniędzy dałeś i co, zepsuł się?" Masz swoją kasę to sobie nią rządź. Miałurycy pewnie jeździsz punto 1,2 ojca a na forum siejesz zamęt, ile masz lat, 14? Niech każdy pilnuje swoich pieniążków stawialbym ze byl dumnym posiadaczem uno fire:polew:
-
Założone zawieszenie gwintowane FK i coś skrzypi??
bialy smar w spreyu czasami pomaga
-
Spoty Katowice i okolice
mowilem ci ze ten sam chlam
-
Spoty Katowice i okolice
miszka patrzaj co cie ominelo:decayed: https://picasaweb.google.com/113781521555500294781/Chudow18102012
-
Spoty Katowice i okolice
NIE:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
bobry na pw bys odpowiedzial:decayed:chyba ze o dupe sie boisz
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
nie sadzisz ze po piaskowaniu syf zacznie szybciej przywierac??
-
[ALL B5] Silver limousine part II Quattro, Bose, Recaro...
jak ja podrasujesz to nikt sie nie kapnie ze furacza zmieniles
-
[B5 AFN] A\/ANT Brilliantblau
i znow sie zacznie kto za dieslem kto za pb:grin:
-
[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka
Fajny egzemplarz miliona zycze:wink:
-
Mały Zet czyli Kawasaki Z 750
agresywnie sie prezentuje:naughty: szkoda ze juz koniec sezonu:thumbdown:
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Cos sie dzieje Kurcze zaczołem kminic cos o wiekszych wtryskach,liznoles moze temat ? ja mam 216ki ale cos nie tak z osprzetem wiec narazie temat w czarnej zopie:whistling:
-
[B5 Agb] S4 By Papol Brake Porsche , Bipipe Apr,big Fmic
sliczna esa
-
[B5 AFN+] Audi A4 1.9 TDI Avant ;)
lusterka,licznik,Sline out:wink:
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
bialy,czarny,blekitny te kolory mi sie podobaja:jerk:
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
tak jak pisales foty zrob po jasnemu:wink: co do planow ich sie trzymaj procz lakierowania auta na taki egzotyczny kolor mozesz przesadzic az zanadto:kwasny: ale to moje zdanie inni moga sie z tym nie zgadzac:grin: Ps:fajna sceneria na foty:kox:
-
[B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
fajny avancik prace nadal trwaja widze
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
no poprzednie kolo bylo:kox: ludzie nie doceniaja tego co maja
-
[B6 AWX] Skrzypiący fotel kierowcy
ja w b5 mialem tez trzaski piski itp rozebralem gnoja i psikalem polstalym bialym smarem wurtha po niecalym roku come back:grin:
-
Leon Top Sport by Mario22
Przy nieumiejętnym malowaniu poszła mu puszka 450ml???
-
Leon Top Sport by Mario22
ile ci tego poszlo na te elementy??
- Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie