Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. To haler wojskowy i gogle:decayed:
  2. to czemu na pierwszej fotce jest suzuki????
  3. Ja tez bede ale na ok 1 godz potem spiz*zam:decayed:
  4. Piter, a Ty jak do tego lasu wjechałeś swoim Audi i Kawą naraz ? No szyba otwarta i jedna reka moto a druga audi ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- Twoja byla bardziej mi pasi mam sentyment do tych malowan suzi
  5. zrob cos z tym zderzakiem bo az ciarki mnie przechodza:shock3:
  6. Mimo ze bmw:decayed: piekna sztuka
  7. tylko troche nie w kolor
  8. zaczoles budowe domu od komina:grin: stickery patologia a gdzie jakis opis?
  9. <br /><br /> Kawasaki zr7 moj turystyk http://a4-klub.pl/marki-78/kawa-zr7-240788/
  10. Troche roboty przy nim masz
  11. aledrogo:wink:
  12. 3m daje fajny efekt tylko syfu zostawia ze szok:decayed:
  13. PiterA4 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Inne marki
    7 000zl i ile frajdy ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- Dokladnie sa gusta i gusta mi pasi i sadze ze tylko to sie liczy frajda jest niesamowita ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ---------- Troche mi sie nudzilo i pogrzebalem przy oswietleniu zegarow i kupilem nowa zarowke H4 osram night braker rozebralem bebechy: <br /><br /> <br /><br /> Roznica pomiedzy stara zarowka a nowa <br /><br /> A teraz lewa strona stare zarowki prawa nowe <br /><br /> A tu juz poskladane do kupy z nowymi zaroweczkami <br /><br /> I zaroweczka Osram ale niezrobilem foty po zalozeniu ale to moze wkrotce:wink: <br /><br /> Milego ogladania
  14. doberek
  15. pewnie jak lales olej to ci poszlo pare kropelek na turbo
  16. Bawcie sie orzeszki:decayed:
  17. PiterA4 opublikował(a) temat w Inne marki
    Witam wkoncu postanowilem sie pochwalic moim skuterkiem a wiec tak: Kawasaki zr7 rok 2003r Pojemnosc 750 zasilany 4 gaznikami Moc cos ok 76 koni.. Przebieg 50300km. Osiagi: 0-100km\h 3,7s V-Max ok 220km\h Padlo na kawe bo ten egzemplarz jest turystykiem z niezlym jebnieciem:kox: zrobilem nim juz ok 6tys km i powiem tak ze trafilem w swoj styl jazdy czyli nabijac kilometry a nie ogladac niebo na tylnym kole:grin: Tego egzemplarza szukalem ponad jeden sezon i wkoncu znalazlem z wielkim trudem sprowadzony z wloch od jednego wlasciciela co mnie spotkalo przy ogledzinach:dwie nowki oponki Pirelli,nowy lancuszek napedowy:decayed: i zdrowy silnik mimo chlodzenia powietrzem spala mikro ilosci oleju:whistling: A tu moze jakies fotki : <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> Narazie tyle wkrotce zamierzam troche pogrzebac przy jednosladzie zakupilem niedawno gmole zeby ochronic silniczek przed jakims slizgiem:facepalm: oby nie:kwasny: dziekuje i mam nadzieje ze foty sie wgraly
  18. Gratulacje kolejny fajny szarak na forum:decayed:
  19. ta szybka z licznika cos porysowana??? czy mi sie wydaje??
  20. dobry z wieczora:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.